راه های کاهش رتبه الکسا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

استفاده از متن جایگزین یک فاکتور مهم در سئو تصاویر میباشد و نکات زیر باید رعایت شود:- تصاویر را توصیف کند. همچنین برای مشاهده رتبههای ۵۰ تا ۵۰۰ هر قسمت نیاز است شما در الکسا ثبت نام کرده باشید و یک اکانت پرمیوم داشته باشید. تولید محتوای مناسب: تیم تولید محتوای سئو 24 بر مبنای کلمات کلیدی و بر اساس نیاز مخاطب، مطالب مورد نیاز سایتتان را تعریف میکند. رنک الکسا عددی متغیر است که سایت الکسا بر اساس ترافیک ورودی سایت ها به آنها اختصاص می دهد ، این عدد نمایانگر محبوبیت سایت در بین مردم شناخته شده است، در واقع این عدد هر چه ارقام کمتری داشته باشد نشانگر ترافیک بیشتر سایت و محبوبیت بیشتر نزد کاربران می باشد. با توجه به تقلب برخی از سایت ها در استفاده از بک لینک ها برای ارتقا سایت ، شرکت گوگل در یکی دو سال اخیر کیفیت بک لینک ها را ارزیابی می کند سپس بر اساس کیفیت آنها امتیاز می دهد . در قسمت بعدی درباره نکات مهم سئو تصاویر و بهینه سازی تصاویر بیشتر توضیح خواهیم داد. افزونه یواست سئو با توجه به کلیدواژه کانونی در نظر گرفته شده, مطلب شما را از لحاظ سئو با کلیدواژه کانونی آنالیز می کند و با گزارش این کار به شما کمک می کند تغییرات لازم برای بهینه سازی و افزایش سئوی مطلب خود را اعمال کنید سئوی وردپرس با افزونه Yoast SEO Premium باعث افزایش چند برابری محبوبیت سایت وردپرس شما در موتورهای جستجوگر از جمله مرورگر محبوب گوگل خواهد شد.

نتایج و بررسی در این سطح (تجزیه و تحلیل) با پژوهش یارمحمدیان، آرمند و زارعی (1389) همسویی و مطابقت دارد و با پژوهش جعفری (2012) همسو نیست. بهینه سازی تصاویر برای سئوی سایت جنبههای مختلفی دارد، که علاوه بر افزایش سرعت سایت و بهبود سئو صفحهای که تصاویر در آن استفاده شده، به شما کمک میکند تا در نتایج جستجوی تصاویر گوگل نیز برتری بیابید. با توجه به محدودیتهای دستگاههای تلفن همراه سایتهای با سرعت بارگذاری بیشتر، رتبه بهتری برای جستجوهای انجام شده در تلفنهای همراه کسب میکنند. در سال ۲۰۱۹ گوگل اعلام کرد که برای ایندکس کردن وبسایتها، ربات گوگل نسخه موبایل سایت را مورد بررسی قرار میدهد. گوگل در مورد تجربه کاربری و اینکه کاربر از حضور در سایت شما راضی باشد، مطالب بسیاری را بیان کرده است. به بیان دیگر به یکی از جنبههای ذهنی انسان توجه میکنند. در حقیقت شما از سایت های مرحله یکی مانده به آخر لینک می گیرید و سایت هایی که به وبسایت شما بک لینک می دهند ، خود از چندین وبسایت دیگر لینک گرفته اند و هرچه این زنجیره بلندتر باشد ، کیفیت و قدرت لینک دریافتی بیشتر است.

بطور کلی بهتر است حجم عکسهای سایت از ۱۵۰ کیلوبایت بیشتر نباشد. این تغییر اهمیت داشتن نسخه سازگار با موبایل را بیشتر کرده است. متن جایگزین تصویر: از آنجایی که ربات خزنده موتور جستجو توانایی دیدن تصاویر شما را ندارند، متن جایگزین یا alt text در واقع متنی است که مشخص کننده محتویات عکس بارگذاری شده برای موتورهای جستجو است. تصاویر موجود در سایت میتوانند در قسمت جستجوی تصاویر گوگل رتبه کسب کنند و برای سایتتان ترافیک ارگانیک جذب کنند. گوگل برای پیدا کردن صفحات شما نیاز به لینکهای داخلی دارد و صفحات بدون لینک داخلی عموما فهرست نمیشوند. ساختار لینکهای داخلی در سایت شما نامناسب است. در بخش چهارم به ارزیابی اثر فن­آوری اطلاعات وارتباطات بر توسعه پایدار شهری (موارد و روش­ها) پرداخته شده است. در چنین رویکردهایی، تولید و ارائه خدمات تنها محدود به اطلاعات دیجیتال بوده و از طریق ارتباطات دیجیتال و الکترونیکی تحت سلسله مراتب بالا به پایین یعنی ارائه اطلاعات از سوی مسئولان مربوطه به شهروندان صورت می پذیرد. پیوندهای یکتا و url های محتوای موجود در سایت را تا حد امکان بهینه سازی کنید.

CDN مخفف عبارت Content Delivery Network به معنای شبکه توزیع محتوا میباشد و عبارتست از شبکهای از سرورها در نقاط مختلف جغرافیایی که در کنار هم کار میکنند و هدف آنها ارسال محتوای سایت از سرور نزدیکتر به سمت کاربر به منظور افزایش سرعت بارگذاری سایت است. از سال ۲۰۰۹ سرعت سایت رسما به عنوان یکی از فاکتورهای رتبهبندی وبسایتها تعیین شده است. مگر اینکه بخواهید مجموعه یا شرکت خود را معرفی کنید که در آن صورت منطقی است که به صفحه اول وب سایت یا وبلاگ خود لینک دهید. نقشه سایت به موتورهای جستجو اجازه ء دسترسی بیشتری به صفحات وب سایت تان خواهد داد.در نتیجه در جستجوهای افراد، صفحات وب شما بسیار ساده تر پیدا خواهد شد.به راحتی می توانید با XML نقشه سایت تا ۵۰۰ صفحه نیز ایجاد نمایید.گزینه های دیگری مانند Xsitemap نیز وجود دارد.برای پیدا کردن گزینه های جایگزین و انتخاب آنها می توانید به جستجو بپردازید. گوگل تصور می کند ارتباطی بین محتوای دو صفحه وجود دارد. عکس آن مقاله یا صفحه را در کادر سمت چپ خواهید دهید. طبق آمار ۶۳ درصد از جستجوهای گوگل در تلفنهای همراه صورت میگیرد. مطابق با الگوریتم رنک برین گوگل نرخ پرش هم اکنون یکی از مهمترین معیارها برای افزایش رنکینگ است.