راه های بهبود رتبه سایت در الکسا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در کنار دریافت گزارش ماهانه شرکت خدمات سئو باید زمانی را برای جلسه با مسئول پروژه شما معین کند. لینک سازی داخلی وبسایت یعنی شما وقتی مطلب را تولید می کنید و داخل وبسایت قرار می دهید باید اطلاعات شبیه به مطلب نوشته شده یا ادامه آن که در صفحه دیگری موجود است را نیز به بازدید کننده پیشنهاد دهید تا به آن مراجعه کند و یک زمانی را نیز برای مطالعه آن سپری کند. ترافیک یا حجم اینترنت که به مجموع میزان دانلود و آپلود شما در اینترنت باز میگردد یکی از مسائل مهم و حیاتی برای کاربران ایرانی است چرا که هنوز کیفیت و خدمات سرویس دهی اینترنت در ایران به صورت محدود و حجمی و یا تنها با اسم نامحدود و با قیمت های بالا عرضه میشود ، از این رو بسیاری از کاربران از کاهش ناگهانی حجم ترافیک و یا تمام شدن آن گله دارند ، در ادامه سعی میکنیم مواردی که در کاهش حجم ترافیک تاثیر گذار هستند را بررسی و راهکار های مناسب برای جلوگیری از مصرف حجم اینترنت را معرفی کنیم. به بیان دیگر چه فیلم را به صورت آنلاین مشاهده کنید و چه همان فیلم را دانلود کنید، به یک میزان از ترافیک شما مصرف خواهد شد؛ تنها تفاوتشان در این است که در مشاهده آنلاین هر بار که یک فیلم را از ابتدا تماشا می کنید هر بار به همان میزان از ترافیک شما مصرف خواهد شد.

داستان فیلم در مورد چند جنگجوی ارتشی است که باید با استفاده از سیاه چاله ها و کرم چاله ها به آینده بروند و در آنجا به سربازان آن زمان کمک کنند! بهعنوانمثال با یک کد اسکیما میتوانید مشخص کنید که این بخش از سایت برای نظرسنجی از کاربران است یا محتوای این بخش دربارۀ یک فیلم سینمایی است . نمایندگان بازاریابی ورودی یک اینفوگرافیک عالی در 5 انگشت استراتژی قرار دادن کلمات کلیدی به اشتراک گذاشتند که به شما کمک می کند مناطق مناسب را در سایت خود برای قرار دادن کلمات کلیدی مورد نظر خود انتخاب کنید. برای نوشتن محتوای جدید شما کلی وقت صرف میکنید، اما همان محتوا را میتوانید با صرف زمان کم به محتوای دیگری تبدیل کنید و آن را در جاهای دیگر مثل شبکههای اجتماعی به اشتراک بگذارید. از تاثیر رسانه های اجتماعی در سئو وبسایت غافل نشوید. اما خوبی شبکه های اجتماعی اینست که میتوانید کاربران را به وبسایت خود بیاورید سپس این آنها هستند که بخواهند وب سایت را ترک کنند یا اینکه در وبسایت شما عضو شوند. البته گوگل و سرویس کیوردز پلنر در گوگل ادوردز می تواند به کاربران کمک کند.

به این صورت کاربران بیشتر از قبل ترغیب به انجامش میشوند. اگرچه لینک سازی خارجی مانند یک نیرو محرکه برای سئو سایت عمل می کند و ترافیک سایت را به صورت قابل توجهی افزایش می دهد، اما فراموش نکنیم لینک سازی داخلی نیز به همان اندازه در بهبود سئو سایت اهمیت دارد و باید به شکل صحیحی انجام شود. ارزیابی انتقادی بر حجم قابلتوجهی از دانش مرتبط با زمینههای گسترده اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و تاریخی که در آن تولید محتوای رسانهای صورت میگیرد، استوار است. سعی کنید در مطالب خودتان حداقل 3 لینک به صفحات مرتبط داخلی داشته باشید. پس سعی نمایید از سایت های مختلف و نیز رنج IP مختلف بک لینک تهیه کنید. با توجه به اهمیت این نوع لینکها، بسیاری از صاحبان وب سایتها برای به دست آوردن بک لینکها از شیوههای اشتباه استفاده میکنند. توجه به این نکته که گوگل در چند سال اخیر نسخه ی موبایلی را به عنوان نسخه ی اصلی سایت در نظر میگیرید اهمیت این موضوع دو چندان می شود. خب در آخر هم چند تا افزونه بازاریابی را خدمتتان معرفی می کنیم متخصصان بازاریابی به دلایل زیادی عاشق وردپرس هستند.

متاسفانه این اشتباهی است که بسیاری از وبمستران به آن دچار می شود (حتی خود من هم زمانی دچار این مشکل شده بودم). زمانی که شما لینک های بیشتری از سایت های بیشتر و معتبرتری دریافت می کنید در واقع این موضوع را به گوگل میفهمانید که سایت شما معبتر است. حال هرچه رقبای شما بک لینک های بیشتر و معتبرتری نسبت به شما دریافت نمایند پس در واقع شما جایگاه پایین تری را در سئو سایت کسب خواهید نمود.در ابتدا باید مشخص کنیم که بهترین بک لینک برای سایت شما چه لینک هایی خواهند بود. بسیاری از افراد با شنیدن عبارت لینک سازی سئو، لینک سازی خارجی یا همان بک لینک از سایر سایت ها را به خاطر می آورند. انجمن ها محیط خوبی برای معرفی وبسایت می باشند. وبسایت هایی که لینک های خروجی متعددی به سایت های دیگر دارند مفید نیستند سراغ آنها نروید. از وبسایت هایی که تازه تاسیس هستند و هنوز رتبه بندی نشده اند لینک نگیرید. بروزرسانی محتوای سایت در واقع سیگنال Freshness را به گوگل ارسال میکند و از آنجایی که گوگل همیشه به دنبال وبسایتهایی است که محتواهای بروزی داشته باشند عملا با این روش میتوانیم نظر گوگل را جلب کرده و به راحتی رتبه سایت را افزایش دهیم.