راه های افزایش CTR – شهر وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای مشاوره رایگان در رابطه با بهبود لینکهای خود با دپارتمان خدمات سئو نوین مارکتینگ تماس بگیرید. البته اگر در آدرس وبسایت بتوانید از کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید خیلی خوب است اما مهمترین اصل کوتاهی و سادگی آن است. در انتها نیز باید کلمات کلیدی متنوعی را در هر یک از هدینگ ها به کار برده تا شانس کسب رتبه حول این کلمات کلیدی را افزایش دهید. Google Penguin وب سایت هایی رو که از استراتژی های ایجاد لینک کلاه سیاه استفاده می کنند، فیلتر میکنه و به طور خاص روی سایتهایی تمرکز داره که بک لینک هایی با کلمه کلیدی دقیق ایجاد می کنند. اما به راستی چرا بک لینک ها به این اندازه برای موتورهای جستجو به ویژه گوگل مهم هستند و یکی از معیارهای رتبه بندی وب سایت ها نزد این موتورهای جستجو تعداد بک لینک هایی است که مربوط به صفحات وب سایت شماست؟ در این بخش می خواهیم به سراغ برخی از زنگ خطرهایی برای پروفایل بکلینک برویم که من می شناسم.

مثالی که میخواهم بزنم این است که فرض کنید در یک روز و در موقعیت های گوناگون، با ۵ دوست مختلف خود رو به رو می شوید. توی این بستر ما میتونیم اظهارنظر کنیم یا تصاویر دوست های خودمون رو بپسندیم و لایک کنیم و حتی با برچسب گذاری یا همون tag کردن و پیام گذاشتن توی دایرکت با اونها در ارتباط باشیم. در حال حاضر سرعت اینترنت شما چقدر است؟ همانطور که در بالا عنوان شد، یکی از راههای افزایش نرخ کلیک ارگانیک، بهینه سازی سرعت است. استفاده از سایت های ویدئو در سال های اخیر برای بک لینک رایگان به یکی از مهمترین بخشها برای مدیران وب سایت ها تبدیل شده است. شاید این سایت هنوز بازاریابی زیادی برای خود انجام نداده باشد. خزندههای موتورهای جستجو واقعا نمیتوانند محتوای ویدئویی را تماشا کنند، حداقل هنوز این امکان وجود ندارد. بعد، سایت هایی رو پیدا کنید که هنوز به این منابع قدیمی لینک میدن. به عنوان مثال، یکی از اولین اینفوگرافیک هایی که سایت بک لینکو ساخت فقط چند ساعت طول کشید تا تنظیم. لیست زیر برای ساخت بکلینک رایگان در سایت ساز های خارجی است. آموزش تولید محتوا در اینستاگرام رایگانقبل از همه چیز تکلیف خودتون رو مشخص کنید!

در زمان الگوریتم Penguin 4.0، همه ما فکر میکردیم اگر گوگل میتواند بکلینک های اسپم و بی کیفیت را نادیده بگیرد، چرا باید آن ها را حذف کنیم. شما به همه این منابع نیاز دارید. یک Firewall مشابه یک نگهبان تمام دسترسی ها به منابع سیستم از طرف تمام نرم افزار های کاربردی را به شما گزارش و در صورت لزوم محدود می کند. هدف گذاری و برنامه ریزی یکی از عوامل مشترک در رشد هر کسب و کاری میباشد. این برنامه به سرعت لینک های شکسته ای رو که توی صفحه اتفاق می افته پیدا می کنه. به راحتی می تونید لینک های شکسته رو تو هر صفحه ای پیدا کنید. اگه محصول اطلاعاتی می فروشید که به مردم می آموزد چگونه صابون های خودشون رو بسازند، مواردی مثل “صابون سازی”، “تولید صابون در خانه” و غیره رو تو Google جستجو کنید. باور داشته باشید که سئو کلاه سیاه هیچ گونه تاثیر مثبتی را در رتبه بندی وب سایت شما به دنبال نخواهد داشت. پس اگر به دنبال ارتقای رتبه سایت خود و افزایش درآمدتان هستید، تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

گوگل سعی می کند برای لینک سازی یا بک لینک فاکتورهای مختلفی در تعیین اعتبار آن وب سایت در نظر بگیرد به عنوان مثال گوگل، اعتبار دامنه Domain Authority، اعتبار صفحه Page Authority، میزان رابطه بین موضوع کسب و کار و وب سایت شما با سایت لینک دهنده و یا محل قرار گیری بک لینک را در نظر می گیرد. زمانی که شما موفق به جلب توجه کاربران شوید، شانس خود را در رتبه بندی بهتر می کنید زیرا باعث می شود آنها را به کلیک روی وب سایت خود هدایت کنید. کلمه “پیشرفته” باعث میشود فکر کنید که چیزی پیچیده یا خیلی دشوار است اما با نکاتی که در بالا توضیح داده شد، اینگونه نیست. برای داشتن لینک سازی یا بک لینک شما نیاز به محتوای با کیفیت خواهید داشت، در واقع برای لینک سازی یا بک لینک، شما به چیزی ارزشمند برای گفتن نیاز دارید تا به وسیله آن بتوانید راه های ارتباطی بیشتری بین سایت خودتان و سایر وب سایت ها برای دسترسی سریع کاربران به اطلاعات بیشتر در اختیارشان قرار دهید.