راه های افزایش رتبه Author Rank

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

گوگل کارهای بدی که نباید انجام بدید رو سئو کلاه سیاه میدونه؛ در مقابل کارهای خوبی که موجب میشه شما بتونید با نمره خوبی فارغ التحصیل بشید رو سئو کلاه سفید میدونه. یک استراتژی سئو کلاه سفید شامل استفاده از متن جایگزین (تگ alt) مناسب و مرتبط با موضوع برای تصاویر است، در حالی که سئو کلاه سیاه از روشهای قدیمی سئو (که مدتی است گوگل آنها را غیرقانونی اعلام کرده و جریمه میکند)، مانند استفاده زیاد و مکرر از کلمه کلیدی در متن (Keyword stuffing) و قرار دادن کلمه کلیدی به شکل نامرئی در صفحه استفاده میکند. Author Rank به معنی نویسنده رتبه می باشد ، همانطور که از اسم آن مشخص است نوعی امتیاز است که موتورهای جستجو به نویسندگان وب می دهند و گوگل برای نویسندگان محبوب و پرطرفدار شبکه اجتماعی گوگل پلاس قائل است تا به نوشته های سایت آنها شانس قرار گرفتن در نتایج بالاتر را بدهد. در این مقاله آموزشی سئو به روشهای دریافت بک لینک خوب اشاره شده است. این قضیه باعث شد که گوگل یک الگوریتمی روی کار بیاره و کسایی که بک لینک خریداری کردند اگر بعد از یه مدت اعتبار لینکتون تموم شد و لینک شما از در سایتهایی که ازشون بکلینک خریدید حذف شد.

اگر از روش های ذکر شده بالا در سئو کلاه سفید استفاده کنید مطالب شما مطمئنا مطالبی پویا و ارزشمند خواهند بود نتیجه این کار در بلند مدت وب سایت های مرتبطی خواهند بود که در آینده به شما لینک می دهند به اصطلاح شما به طور طبیعی و از روش درست بک لینک می گیرید. در اینترنت جستجو کنید و ببینید بقیه برای مطالب مشابه از چه تصاویری استفاده کردهاند. رتبههای بالاتر میتواند ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت ما منتقل کند و همچنین در اعتماد سازی برای مخاطب هم اثرگذار است. از نظر سئو کار کلاه سیاه، رسیدن به هدف مهمتر از روش است. در صورتیکه با استفاده از سئوی کلاه سفید و گذراندن زمان مورد نظر می توانید نتیجه ی بسیار عالی ای را کسب کنید. هر تصویر الهامبخشی را برای استفاده در آینده، نشانهگذاری کنید. در واقع خزیدن این ربات در یک صفحه برای جمع آوری اطلاعات آن صفحه را کراول یا crawling می گویند.

علاوه بر این سازمانهای موفقی از خود ایران هم امروزه با فعالیت دیجیتالی به زبان انگلیسی خود را در عرصهی فعالیت و رقابت با رقبای جهانی معرفی میکنند. البته این معیار تا حد زیادی قابل قبول است زیرا داشتن لینک خروجی زیاد به این معنی است که حساسیت زیادی بر معرفی منابع در سایت وجود نداشته است. همیشه به یاد داشته باشید ، گوگل با “سیگنال های تعامل” خوب به وب سایت ها پاداش میدهد. ۷- در مورد الکسا در سایت خود بنویسید ، مدیران سایت ها و بلاگرها دوست دارند رتبه الکسای خود را بهبود بخشند بنابراین با جستجو در اینترنت شما را خواهند یافت و بر روی لینک شما کلیک خواهند کرد . سپس بر روی هر وب سایت کلیک کنید تا ببینید که کدام یک از صفحات آنها به صفحه شما لینک دادهاند. آن را به دوستان و همکاران بدهید تا بخوانند و ببینید چه توصیههایی به شما میدهند. باید مخاطب را با انواع محتوا درگیر کرد تا واقعا از آن لذت ببرد. تیم ما با اشتیاق و تعهد، دانش و توان خود را بکار گرفته تا با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در بهینه ترین زمان و هزینه ارائه داده و با خدمات گسترده پشتیبانی، آموزش، سئو و بهینه سازی، گرافیک و محتوا، همراه شما عزیزان در دنیای کسب و کار آنلاین باشد.

شاید کمی دانش دستور زبان ما قدیمی باشد یا مطمئن نباشیم که محتوای ما به اندازه کافی جذاب است یا خیر. محتوای بیهوده و بیفایده ننویسید، مخاطب شما باید درگیر شود و کنجکاو شود که شما چه میخواهید به او بگویید. میخواهید به او اطلاعات بدهید؟ نوع زبانی که به کار میبرید و لحن شما با مخاطب کاملا بستگی به صنعت و بیزنس شما دارد. شما برای اینترنت مطلب مینویسید و این با نوشتن مقاله کلاسی متفاوت است. خوشبختانه متون زیادی در اینترنت در خصوص نوشتن و قواعد گرامری وجود دارد که میتواند به شما کمک کند. حتی نوشتن “ثبتنام در خبرنامه” هم تاثیرگذار نیست و مخاطب را تشویق به کلیک نمیکند. بهترین کار این است که در عنوان خود از لغاتی استفاده کنید که افراد به آن فکر میکنند یا آن را در اینترنت جستجو میکنند. جالب است بدانید برخی از کاربران از این که با ارائه نکات تخصصی در زمینه کسبوکارشان فالوورهای خود را از دست بدهند، میترسند. در ادامه، برخی از نکات منفی توسعه با جنگو ارائه شده است. این روزها با افزایش محبوبیت فضای مجازی بین مردم، افراد زیادی به دنبال دیده شدن و حتی کسب درآمد از این طریق هستند. یا شاید فقط بخواهید از سرنخها و ترافیکی که بدست میآورید، درآمد داشته باشید.