• خانه
  • وبلاگ
  • راه های افزایش بازدید سایت به زبان ساده و رایگان

راه های افزایش بازدید سایت به زبان ساده و رایگان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

وجود زمینههای مختلف و تنوع موضوعی در وب موجب میشود که نتوانیم تعریف دقیقی از سئو داشته باشیم. مطالب بیشتری که شما تولید میکنید در توسعه کیفیت قسمتهایی که برای شما اهمیت بیشتری دارد؛ مناسبتر است. این استراتژی میتواند در بهبود پتانسیل کیفیت لینک های داخلی بهکاربرده شود. استراتژی در تولید محتوا و مطالب یعنی چه؟ کار SEO فنی را شروع کنید ، یعنی ایجاد تغییر در وب سایت براساس نتایج ممیزی سایت. یعنی داشتن یک برنامه قوی و منظم برای تولید محتوا و آنکه بدانید ماه بعد چه چیزی قرار هست تولید شود و قرار است چه نوع استفاده ای شود و توسط چه کسی تولید میشود و چه زمان مناسبی انتشار پیدا میکند. اگر هوش مصنوعی موجود در روش های پیشنهادی را حداقل به مدت ۱ ماه و به طور مداوم استفاده کنید ، اطمینان میدهم که ترافیک وب سایتتان به میزان ۵ برابر بیشتر خواهد شد. سومین دیدگاه، دیدگاه اخلاق گرا است، که به ویژه در ارتباط با حفاظت از طبیعت از مبانی بسیار محکمی برخوردار است. و اگر مثلا من از صفحه اول تعدادی لینک را به یک صفحه خاص با موضوع خاص بدهم از نگاه موتورهای جستجو اعتبار کلی لینک صفحه اول را به آن موضوع خاص دادهام (البته توجه داشته باشید که اعتبار صفحه با اعتبار لینک های خارجی اون صفحه جدا است، هر چند مقدار آنها به هم وابسته هستند).

پس به این دلیل، اگر شما میخواهید امتیاز خوبی در نتایج موتورهای جستجو بگیرید؛ باید در نحوه لینکدهی داخلی مطالب سایت خود توجه ویژه داشته باشید و لینک های ایجاد شده در پست های شما باید مرتبط با موضوع و به شکل اصولی در متنها درج شوند. پس به شکل خلاصه لینک داخلی باعث بهبود ایندکس شدن آدرس های وبسایت شما در نتایج میشود. شما پس از آن که لیست کلمات کلیدی را به دست آورید، با توجه به نیاز کاربر شروع به تولید محتوا می کنید و افراد را به مرور زمان برای خواندن این مقالات به سایت خود می کشانید. همچنین می توانید به سرعت و سهولت به وب سایت خود لینک دهید بدون اینکه به کمک سایت های دیگر یا وب مستران دیگر نیاز داشته باشید. از طرفی یکی از مهمترین سنجش های تعامل کاربران “بانس ریت” است و شما هر چه بانس ریت کمتری داشته باشید میتوان تقریبا نتیجه گرفت که لینک سازی داخلی خوبی دارید. یکی از مهمترین جنبهها در ساخت لینک های داخلی و ایجاد یک استراتژی در ساخت لینک در وهله اول داشتن مطالب باکیفیت است. مقاله User Experience چیست حتما میتواند برای ایجاد یک استراتژی سئو در لینک داخلی برای شما مفید باشد.

و این نوع استراتژی بد در سئو که ناخواسته صورت میگیرد قدرت لینک سازی داخلی را نشان نمیدهد و صرفا انگار فقط از اسم لینک داخلی استفاده شده است. بخشی از افزایش دیده شدن صفحات سایت ها در موتورهای جستوجو و همینطور خزنده های گوگل، مربوط به نحوه لینک سازی داخلی و مرتبط بودن لینک های داخلی در مطالب و پست های شما است. این کار به بهبود اعتبار صفحات در هنگام جستجو در نتایج کمک میکند. برای مثال : شاید شما بخواهید به یک صفحه اعتبار بیشتری بدهید. پس از آنجا که با هر لینک میزانی اعتبار ارائه میشود باید تعداد لینکها را در سطح مناسب نگه داشت به دور از روشهای اسپم و سئو سیاه کار کرد. پس کلا فکر اینکه یک افزونه نصب کرده و این افزونه به روش های خاص و عجیبی بخواهد بازدید سایت تان را افزایش دهد از فکر خود بیرون کنید. حال که میدانیم بک لینک سایت چیست و این روش از تبلیغات چه کمکی به ما میکنند، باید به پلتفرمهای ارائه دهنده تبلیغات هدفمند نیز اشاره کنیم.

نکتهای که باید درباره سئو دوباره یادآوری کنیم این است که سئو ده تا سیزده برابر بیش از تبلیغات پولی به افزایش نرخ تبدیل سایت کمک میکند. امیدوارم فرق بین لینک داخلی و لینک خارجی را بدانید هر چند تفاوت های این نوع لینک ها را به شکل جامع اشاره نکردیم ولی اگر سوالی داشتید حتما در نظرات مطرح کنید و ما عاشقانه منتظر شما هستیم تا پاسخهایتان را ارسال کنیم. همچنین میتوان کلمات کلیدی را به این شکل داخل متنها لینک دار کرد (البته به شکل اصولی، نه به شکل اسپم وار). گوگل این متنها را در جهت کاهش تعداد لینک های اسپم در نمایش جستجوها ردیابی میکند. در این مقاله ضمن تعیین پارامترهای دخیل در آموزش جهت یادگیری ناشی از بکارگیری فن آوری اطلاعات و ارتباطات به تاثیر آنها در آموزش مجازی بر پروسه یادگیری بررسی شده است. و یا وقتی مقالههای یک سایت را بررسی میکنیم لینکهای داخلی مقالات جدید بیشتر از لینک های داخلی مقالههای قدیم است. اگر برای شما ابزار قدرتمند گوگل آنالیتیکس جذاب است حتما لینک آموزش گوگل آنالیتیکس را بررسی کنید. همچنین اگر بتوانید یک محتوای خوب و جذاب برای کاربران تهیه کنید، باعث میشود نرخ پرش وبسایت شما کم شود. ایجاد یک مسیر منطقی با لینک سازی بین مطالب سایت هم به برای کاربران کمک میکند و همینطور به موتورهای جستجو در جهت خزیدن و ایندکس کردن مطالب شما تاثیر میگذارد.