• خانه
  • وبلاگ
  • راه اندازی وبسایت فروشگاهی – ویکی ایرانی

راه اندازی وبسایت فروشگاهی – ویکی ایرانی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو رایگان یا سئو غیر رایگان؟ این صفحات معمولاً ویژه پیشنهادات شما هستند؛ از جمله جشنوارههای فروش، ارائه کد تخفیف، آموزش رایگان و یا همان صفحه اصلی سایت. آپدیت: دانلود رایگان نسخه 11.9 در تاریخ 1398.05.30 به وردپرس باران اضافه شد. توصیه میکنم مقاله آموزش قدم به قدم نحوه راه اندازی سایت در اینترنت رو مطالعه کنید. به خاطر همین هر زمانی که تو زندگیم تصمیم گرفتم چیزی که خودم بلدم رو به دیگران یاد بدم، از این روش استفاده میکنم . من از بچگی تنها چیزی که از درس های مدرسه یادمه، فقط اون قسمتهایی هست که معلممون با مثال و شکل و شبیه سازی و به زبون ساده درسها رو بهمون توضیح میداد و از بقیه قسمتها نه چیزی یادم میاد و نه کاربردی تو زندگیم داشته. در این بخش می خواهم در مورد این که چگونه می توان با تولید محتوا کسب درآمد کرد صحبت کنم. پس، شما با تولید محتوای خوب می توانید نیمی از راه سئو سایت تان را طی کنید. با الگویی که در این مطلب معرفی میشود با یک تیر چند نشانِ ارزشمند میزنیم.

تا اینجا که با سه مرحله از اصلیترین مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی آشنا شدید و دانستید با استفاده از سیستمهای فروشگاهساز میتوانید وبسایت فروشگاهی خود را راهاندازی کنید؛ در ادامه به چند نمونه از بهترین فروشگاه سازها اشاره خواهیم کرد، تا در نهایت با انتخابی منطقی، ساخت فروشگاه آنلاین خود را آغاز کنید. وبینار هم در چند سال گذشته در ایران واژهای ناآشنا بود و دلیل اصلی آن باز هم کندی سرعت اینترنت و عدم جا افتادن مبحث آموزش الکترونیک بود. این اپلیکیشن کاربردی مربوط به یک سایت معروف در زمینه آموزش سئو سایت بود. در گذشته نه چندان دور نیاز بود تا افراد کیلومترها راه را بپیمایند و یک سالن بزرگ اجاره شود تا سمینار شکل گیرد، اما امروزه به راحتی میتوان محتوا را در قالب وبینار ارائه داد. وبینار در واقع همان سمینار است ولی در بستر اینترنت. برگزار کننده وبینار به همراه شرکت کنندگان در یک ساعت مشخص آنلاین شده و همان سمینار را به صورت آنلاین تشکیل می دهند. 3. وارد صفحات وبسایت خود شوید و به گشت و گذار بپردازید (کل نفرات شرکت باید این کار را انجام دهند). هر کسبوکاری معمولاً در این قسمت لینک صفحه اصلی وبسایت را درج میکند. در سئوی کلاه سفید شما در ابتدا برروی مردم تمرکز دارید و سپس برروی موتور جستجو و بهینه سازی موتور جستجو در هر صورت زمان نسبتاً قابل توجهی را نیاز خواهد داشت.

مردم به دنبال مقالات جذاب ، معتبر و پاسخ های معتبر برای سوالات خود هستند. اما امروزه با وجود شبکههای اجتماعی و وجود ویدیوهای ویروسی (Viral) به شدت این نوع از محتوا در بین مردم محبوب شده است. مثلا: شخصی که فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی دارد، دردسرهایی مثل برگرداندن محصول سفارش داده شده، مشکلاتی با اداره پست و … اما وب سایت های که خدمات تولید محتوا ارائه می کنند یا شخصی که کار تولید محتوا در منزل انجام می دهد و … مثلاً بهجای تلاش برای سئوی کلمۀ «طراحی وب سایت» میتوانید بر کلماتی مثل «طراحی وب سایت فروشگاهی در تهران» تمرکز کنید. در این دوره هم به شما یاد می دهم چطور با کمترین هزینه ممکن، می توانید سایت تان را سئو کنید. از سویی واکاوی مقایسهای میزان عملکرد تعاونی تولید روستایی و میزان نیازهای خدماتی کشاورزان نشان داد که فعالیتهای خدماتی ارائهشده توسط تعاونی تولید روستایی مورد مطالعه سازگاری نسبی با میزان نیاز کشاورزان عضو این تعاونی داشته است. با نشان دادن محتوای عالی به کاربر، برند شما مورد اعتماد قرار می گیرد و افراد به راحتی برند شما را به دیگر برند ها ترجیح می دهند. با تولید محتوا کسب و کارتان را زنده نگه دارید!

برای افزایش رتبه در الکسا بایستی محتوای سایت، قوی و جذاب باشد و استراتژی تولید محتوا پرتال مشخص و هدفمند حرکت کند. کلید اصلی موفقیت کسب و کار ها، تولید محتوای هدفمند و ارزشمند است. یکی از مزیت های عمده تولید محتوا نسبت به دیگر کسب و کار های اینترنتی این هست که دردسر کمتری دارد. این ماندگاری باعث کاهش نرخ پرش (Bounce rate) شده و در نتیجه طبق الگوریتم های گوگل رتبه شما در نتایج جستجو ارتقاء خواهد یافت. کم حوصلگی کاربران در خواندن مطالب متنی و طولانی هم، باعث شده که محتوای ویدیویی محبوبیت بیشتری داشته باشد. البته خوندن کل مقاله بهتون کمک میکنه که با چگونگی انجام فرآیند تولید محتوای متنی آشنا بشین. شما با تولید محتوای مفید می توانید کسب و کار خود را به یک برند محبوب تبدیل کنید. با این نرمافزارها میتوانید کامپیوتر خود را به local host یا همان سرور محلی تبدیل کنید. و بعد خواندن مطلب کاربر به ما اعتماد کند و بعد مدتی به مشتری وفادار کسب و کارمان تبدیل شود. چرا که هرچه یک سایت رتبه بهتری در موتورهای جستجو داشته باشد به معنی بازدید بیشتر بوده و در نتیجه مشتری بیشتری را به وجود می آورد. در بحث افزایش بازدید از سایت نیز همین موضوع مطرح است.