راهکارهای افزایش رتبه ی سایت در گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برآیند این دو نکته موجب شده تا در حال حاضر متخصصین سئو درج ریپورتاژ را ارزشمندتر از خرید بک لینک یا تبلیغات متنی بدانند. معمولا سایت هایی که در زمینه فروش رپورتاژ آگهی یا بک لینک فعالیت میکنند علاوه بر شما به سایت های بسیاری لینک داده اند و همین مسئله موجب کاهش ارزش و اعتبار این نوع لینک سازی میشود. به طور حتم کسب بک لینک و استراتژی درست برای لینک سازی داخلی میتواند جایگاه شما در نتایج گوگل را بهبود دهد ولی قبل از شروع به کار باید تکنیک های مناسب و استانداردهای گوگل را به خوبی بشناسید زیرا اشتباه در این کار میتواند نتایج کاملا معکوس به همراه داشته و موجب جریمه سایت شما توسط گوگل شود. تکنیک های کلاه خاکستری در واقع همان تکنیک های کلاه سیاه هستند ولی در اجرای آنها مواردی را رعایت میکنیم تا گوگل متوجه هدف ما و غیر واقعی بودن لینک ها نشود. دستوری برای اجرای جابهجاییها و مدیریت خودکار طرحواره پایگاهداده با نام migrate وجود دارد. اما مشکلی که وجود دارد این است که موتور های جست و جو نمی توانند تشخیص دهند کدام پیوند ها در ازای پرداخت پول ایجاد شده اند.

در ضمن لازم به ذکر است هرگونه مبادله کالا و خدماتی که در ازای گرفتن بک لینک صورت بگیرید جزو لینک های خریداری شده محسوب می شود. معمولا از این راه به سادگی می توانید لینکی را برای سایت خود بگیرید. همچنین شما می توانید به افرادی که به سایت شما لینک داده اند تماس بگیرید و از این کار تشکر کنید و بگوید این مطلب به چه اندازه برای مخاطبان شما مفید بوده. برای مثال اگر شما یک پیج اینستاگرامی در مورد آموزش خیاطی دارید میتوانید روزهای جمعه را به آموزش دوخت لباس عروس اختصاص بدهید. برای مثال، اگر شما دندان پزشک هستید، ممکن است یک خبرنگار را پیدا کنید که در حال نوشتن مقاله ای راجب به سفید کردن دندان است. ترافیک و افزایش بازدید وب سایت به راحتی ایجاد نمی شود و تنها با کار سخت و تلاش شما و استفاده از ایده های جدید ایجاد خواهد شد.همچنین با پیدا کردن این که کدامیک از روش ها بهتر برای وب سایت تان کار می کند،می تواند بر افزایش بازدید وب سایت شما موثر باشد. هنگامی که موتور جستجوی گوگل برای اولین بار در سال 2016، معیار سازگاری سایت با موبایل (mobile-friendly) را برای هدایت جستجوگران به سمت محتوایی که به راحتی در دستگاههای تلفن خوانده میشود، اعلام کرد، بر موبایل فرندلی بودن سایتها تاکید کرد.

در این شرایط یک کارشناس خبره سایت مورد نظر را بررسی کرده و در صورتی که از خرید و فروش بک لینک در آن مطمئن شود به صورت دستی آن را جریمه خواهد کرد. جهت افزایش رتبه وب سایت در گوگل از روش های مختلفی می توان استفاده کرد. به این ترتیب سئو کلاه مشکی فقط چند روز میتواند باعث افزایش رتبه شما شود. بنابراین با بهروزرسانی اپلیکیشنهای بهویژه کاربردی میتوانید سرعت اینترنت موبایل را افزایش دهید. یکی از مشتریان ما محصولی داشت که در اینترنت بسیار ترند شد. گوگل چگونه متوجه پولی بودن آن خواهد شد؟ این الگوریتم جهت کیفیت سنجی فروشگاه های اینترنتی طراحی و اجرا شد و جلوی ترویج و گسترش فروشگاه های اینترنتی تقلبی را میگیرد. PHP، یک زبان برنامه نویسی رایگان و منبع باز است که در سال 1994 توسط Rasmus Lerdorf طراحی گردید. بهینه سازی کنید. شاید سختترین بخش سئو، سئو فنی باشد چون ممکن است به کمی دانش برنامه نویسی هم نیاز داشته باشید.

بعداً با ارائه یک برنامه درست، سیستم ترغیب و جایزه دادن به آن ها را به صورت منظم برگزار کنید. البته باید توجه داشته باشید که رتبه الکسا معیار دقیقی برای سنجش میزان بازدید یک سایت نیست و اینکه برای خریدهای اینترنتی خود نباید تنها به رتبه الکسای آن سایت توجه کنید، بلکه باید معیارهای دیگری را نیز در نظر داشته باشید. شاید تصور کنید که کارکنان گوگل زمان کافی برای بررسی همه سایت ها و صفحات و شناسایی سایت های فروش بک لینک ندارند، که البته تصور درستی است! برای بررسی بک لینک های رقبای خود می بایست از ابزار های جاسوسی بک لینک استفاده نمایید. قابلیت پارکت دامین می تواند به راحتی به شما این امکان را بدهد تا با خرید یک هاست تمام دامنه های خود را بر روی دامنه اصلی پارک نمایید و کاربران از طریق وارد کردن آدرس های دیگر نیز به وب سایت اصلی شما وارد شوند. تاثیر بک لینک بر سئو چطور محاسبه میشود؟ تقریبا تمام وبمستران در حال حاضر از تاثیر منفی خرید بک لینک بر سئو و کسب لینک های زیادی و نامناسب مطلع هستند.