راهکارهایی برای بهبود رتبه سایت شما در الکسا

خلاصه این که اگر برنامهای برای موفقیت وب سایتتان دارید، به سئو نیاز دارید. مثلا اگر در جستجوی یک عبارت 100 بار کلیک شده باشد و 5 بار از این 100 کلیک بر روی سایت شما صورت گرفته باشد CTR شما 5% محاسبه میشود. به این ترتیب تعداد زیادی از کابران برای کسب درآمد روی وب سایت شما کلیک می کنند که باعث افزایش بازدید سایت شما می شود. این ریپورتاژها در وب سایت های اینترنتی مختلف به صورت دائمی ثبت می شود و افراد مختلف با مطالعه مقاله و کلیک روی لینک های موجود در ریپورتاژ به وب سایت شما هدایت خواهند شد. Top Linked Pages: صفحاتی که بیشترین لینکها را روی سایت شما دارند. ایرادی که به این روش وارد است این است که چون کاربران به منظور کسب درآمد روی تبلیغ شما کلیک می کنند، پس از شارژ پول در حسابشان سایت شما را ترک خواهند نمود و هدف آن ها در واقع کسب درآمد است نه استفاده از مطالب وب سایت شما. در این روش صاحبان وب سایت های اینترنتی یک کد را در قالب وب سایت خود قرار می دهند و به محض باز شدن سایت آن ها توسط کاربر پنجره ی کوچکی به صورت اتوماتیک باز می شود که در آن پنجره آدرس سایت تبلیغ دهنده قرار دارد و به این ترتیب بازدید سایت شما افزایش می یابد.

با این کار می توانید بازدید سایت خود را به صورت کاملا رایگان افزایش دهید. اصول سئو هر روز پیچیده تر می شود برای انجام سئو ، سایت خود را به یک شرکت معتبر در این زمینه بسپارید. سایت سئو روز چندین سال است که در این زمینه فعالیت می­کند. باز هم می گویم،من قضاوت اخلاقی نمی کنم،اما عملاً این یک نوع وضعیت تجاری متفاوت است.ممکن است وقت نداشته باشید که محتوای حماسی بسازید یا شش ماه را صرف ایجاد یک دنبال کننده اجتماعی کنید،و عواقب ناشی از سوختن در یک سال آینده ممکن است بسیار ناچیز باشد.بنابراین،اگر می دانید که تجارت شما کوتاه مدت است،می توانید ریسک هایی را که دیگران نمی توانند انجام دهند،بپذیرید. از آنجا که گزینه های جستجوگر کلاه سفید نسبتاً محدود است ، بسیاری از افراد جستجوگر در واقع خود را به این حوزه محدود نمی کنند. این جمله به حدی مبهم است که جز اطلاعات محسوب نمی شود.

از دیگر بخشهایی که میتوان برای نمایش پستهای مرتبط استفاده کرد؛ انتهای هر مقاله است. کلمات کلیدی هدفمنددر انتهای مقالات یک “کادر مرجع” وجود دارد که آن کادر برای قرار دادن لینک اصلی مقاله جهت پیوند با وب سایت شما است! در آنجا محلی برای قرار دادن “لینک های متنی کلمات کلیدی” وجود دارد که در این لینک ها امکان کلیک کردن بر روی کلمات کلیدی شما نیز وجود دارد. اینترنت بسیار گسترده است. اما در عین حال بسیار پرهزینه است. هرچه محتوای سایت شما غنی تر باشد، نزد موتورهای جستجو، مخاطبان و وب مسترها، دارای ارزش بیشتری است. با رسیدن به رتبه های بالای صفحات جستجو، می توانید از مزایای دیگری مانند آگاهی از برند و اعتماد و شناخت کاربر که می تواند به شما در پیشرفت کار کمک کند، بهره مند شوید. یکی دیگر از راه های خوب و البته مهم برای کاهش رتبه الکسا سایت این است که کاری کنیم که هر بازدید کننده ای که به سایت ما وارد شد، از تعداد صفحات بیشتری در سایت دیدن کند، با این کار با همان تعداد بازدید کننده ای که دارید می توانید بهبود رتبه الکسا را انجام دهید. در سالهایی که موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ راه اندازی شده اند، الگوریتم های موتور جستجو به روز رسانی ها و نوآوری های متعددی را تجربه کرده اند.

یکی از راه حل های افزایش بازدید سایت استفاده از سایت های افزایش بازدید است که به صورت مصنوعی بازدید سایت شما را افزایش می دهند. مثلاً اگر سایت بک لینک دهنده و سایت بک لینک گیرنده هر دو ایرانی باشند، نوع بک لینک معتبرتر است. اما با این حال اگر به هر دلیلی قالب سایت به شما اجازه همچین کاری را نمیدهد میتوانید از افزونه Contextual Related Posts استفاده کنید. البته خرید بک لینک های pbn نیاز به تجربه و تخصص بسیار بالایی دارد، زیرا در صورت کوچکترین اشتباه این شبکه توسط گوگل شناسایی می شود و سایت شما را جریمه یا از نتایج حذف خواهد کرد. متخصصان ما برای آشنایی با الزامات تجاری شما و شناسایی روندها ، نقاط قوت ، رقبا و فرصتهای لازم برای تهیه استراتژیهای سفارشی و منحصر به فرد برای نتایج مطمئن ، وقت می گذارند. اولین گام باید این وب سایت ها را شناسایی و دسته بندی کنید. این رباتها دائما در حال توسعه میباشند پس به هیچ عنوان سعی نکنید که از لینکسازیهای نامرتبط استفاده کنید چون خیلی زود دستتان رو میشود و سایتتان با امتیاز منفی روبرو خواهد شد.