• خانه
  • وبلاگ
  • راههای افزایش بازدید از وبسایت|راههای افزایش بازدید از وبلاگ و وب سایت,رقیب جدید گوگل

راههای افزایش بازدید از وبسایت|راههای افزایش بازدید از وبلاگ و وب سایت,رقیب جدید گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مهمترین رویکرد افزایش ترافیک باکیفیت، تمرکز بر سئو و کلمات کلیدی است. ورود ترافیک هدفمند به یک وبسایت میتواند منجر به فراهم آوردن عمومیت، درآمد و قرار گرفتن در معرض دید به شیوهای شود که هیچ روش بازاریابی دیگری نمیتواند آن را فراهم کند. ابزار مورد اشاره قابلیتهای متعدد و متنوعی را در اختیار وبمسترها قرار میدهد که برخی از آنها در زیر بیان شدهاند. وارد کردن و بررسی نقشه سایت و همچنین کمک به وبمسترها برای بررسی اینکه آیا خطایی در وبسایت آنها از نظر موتورهای جستجو وجود دارد یا خیر. محتوایی بنیادی و استاندارد است که برای وب سایت شما حماسه می آفریند و بازاریابی موثری را به همراه دارد. برای بررسی بکلینکهای سایتهای دیگر که به شما تعلق ندارند، باید از روش دوم استفاده کنید. به این وسیله شما میتوانید در زمینه های مرتبط با کار خود با آنان همکاری کنید و بک لینک های جذابی بدست آورید. سعی کنید از لینک باکس های پربازدید استفاده کنید.

از این رو زمانی که لینک ها را ایجاد می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که رتبه بندی و ارتباط شما با کلمات کلیدی مرتبط که سایت شما باید در آن رتبه بندی شود، به خوبی تقویت شده است. این امکان وجود دارد که روزی فرا برسد که لینک ها دارای اهمیت کمی در رتبه بندی شوند. لازم به ذکر است که از نظر سئو، سرعت سایت یکی از اولویت های رتبه بندی در گوگل می باشند که این اولویت بندی راه را برای سایر وب سایت ها و کمپانی ها سخت نموده است. آیا باید از تکنیک های سئو کلاه سفید پیروی کنیم؟ در این مطلب قصد داریم مفهوم تولید محتوا را معرفی کرده و شما را با اصول آن آشنا کنیم. سلام من در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت هیچ اطلاعاتی ندارم آیا این دوره می تونه برام مفید باشه؟ با ملاحظه الکسای سایتهای رقیب میتوانید پرترافیکترین کلمات رقبا را شناسایی کنید و شما هم برای رقابت در آن کلمات برنامه ریزی کنید. بازاریابان محتوا چه از تکنیک های سئو کلاه سفید و چه کلاه سیاه استفاده کنند، به دنبال یک چیز هستند؛ و آن هم چیزی نیست به جز افزایش رتبه در موتور جستجوی گوگل! اینکه محتوای ما که میتواند پیام ما باشد، در چه فرمی است، مهم نیست.

در حقیقت باید از این که محتوای شما بر مبنای آنالیز کلمات کلیدی که به تجارت شما مربوط می شود، نگارش شده است، اطمینان حاصل کنید؛ این مسئله بسیار مهم است. در عین حال، قابلیتهای پیشرفتهتری مانند مانیتور کردن قشری ازدیدکنندگان با ویژگیهای خاص و تعریف شده، میزان تراکنشهای صورت پذیرفته، درآمد حاصله و سایر شاخصهای تجارت الکترونیک از دیگر امکاناتی هستند که گوگل آنالیتیکس ارائه میکند. امروزه طی رویکردهای مرتبط با یکپارچهسازی سیاستهای کاربری زمین و حمل و نقل برخی مطالعات به تغییر الگو از طراحی برپایه حرکت به طراحی برپایه دسترسی پی بردهاند(Banister, 2008; Straatemeier, 2008)، که طراحی دسترسی بصورت “تغییرجهت ساختار شهری فعلی با تأکید بر مکانهای با دسترسی بالاتر برای پشتیبانی از یک سیستم عمومی و خصوصی حمل و نقل مؤثر” تعریف میشود(Curtis, 2008). در نتیجه، مطالعات اخیر به طور وسیعی به معرفی و ارزیابی پارامترهای برنامهریزی بر پایه شاخصهای دسترسی پرداختهاند. در اینجاست که شما به برتری این ابزار پی می برید اول سادگی و دوم سرعت. اگر بازاریابی محتوایی را به صورت جدی دنبال می کنید، نمی توانید برای یک سایت محتوای خوبی را بدون پی بردن به هدف از نوشتن برای آن وبسایت بنویسید. بسنجید. در این صورت فقط یک محتوا سئو شده ایجاد نمی کنید بلکه اعتبار موضوعی را هم در نظر گرفته اید.

هم اکنون بیشتر سایت های موجود در سارسر دنیا در این راه گام بر میدارند. برای آشنایی بیشتر و همراه با جزئیات با ابزار گوگل آنالیتیکس، استفاده از ویدئوهای آموزشی زیر به شما توصیه میشود. برای آشنایی بیشتر با دیگر مباحث دیجیتال مارکتینگ مشاهده ویدئوهای آموزشی زیر توصیه میشود. استفاده از فضای یوتیوب و آپارات برای بازنشر لینکها یک تکنیک بسیار ساده و کاربردی است که با تولید ویدئوهای مربوط به محصولات و خدمات مختلف بازخورد مناسبی را دریافت میکنید. این عبارات دقیق و مرتبط با کلمه کلیدی اصلی می توانند برای عنوان ها و زیر عنوان ها استفاده شوند. این سرویس در حال حاضر به عنوان پلتفرمی تحت برند «گوگل مارکتینگ پلتفرم» (Google Marketing Platform) فعالیت میکند. سایت GTmetrix، بینشی از سرعت بارگذاری سایت و توصیههایی برای بهبود آن ارائه میکند. زمان تحویل محتوا بستگی به حجم و نوع محتوا داشته اما از تاثیر سرعت در روند فعالیت مجازی شما کاملا آگاهیم و تحویل محتوا را در سریع ترین زمان ممکن برایتان انجام خواهیم داد. تحلیل سرعت بارگذاری سایت از مناطق جغرافیایی گوناگون برای تعیین اینکه مردم در نواحی مختلف چگونه آن را میبینند.