راهنمای مدیریت ترافیک مصرفی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هیچ فرمول جادویی برای بازاریابی محتوا وجود ندارد. یکی از مزیتهای اساسی تولید محتوا نسبت به سایر روشهای کسب درآمد از اینترنت، عدم وجود دردسرهایی نظیر برگشت خوردن کالا، مشکلات پست، شکایت مشتریان و … چراکه آنها از معجزۀ این عنوانها به خوبی آگاه هستند. چه بر آن آگاه باشید یا نه، وبسایت شما همواره در حال تغییر است. در واقع لینک دهی و بک لینک به سایت های پربازدید باعث افزایش اعتماد و کیفیت سایت شما می شوند. برای همین به شما پیشنهاد میکنم که ابتدا یک دور کامل مقاله را تا انتها بخوانید و آخر سر در بخشهایی که نیاز به توضیحات تکمیلی دارید، به مطالعۀ لینکهای کاملتر بپردازید. ابتدا در سایتهای پرسش و پاسخ و فرومها ثبتنام کنید. از ابتدا تا رسیدن به موفقیت تیم توسعه وب جوان در کنار کسب و کار شماست. خیلی از افراد دوست دارند جدیدترین فیلم های روز دنیا و به طور کلی فیلم سینمایی جدید را مشاهده کنند. وبمسترانی که از این تکنیک استفاده می کنند با استفاده از یک فلش یا صفحه متحرک اطلاعات را از دید بازدیدکنندگان خود پنهان کرده و فقط Google می تواند در HTML، آنها را مشاهده کند.

پیشنهاد میکنیم برای آشنایی با متد آموزشی ما در آکادمی وبسیما این ویدئو 16 دقیقهای (167 مگابایت) را مشاهده کنید. از ویدئو و عکس استفاده کنید. به جرئت میتوانم بگویم که محتوا مهمترین فاکتور برای بهبود رتبه الکسا و افزایش بازدید از سایت و وبلاگ شماست. تجارت خود را تبلیغ نکنید و یا به وب سایت خود لینک یا ارجاع ندهید. الو کانتنت یک سایت اختصاصی تولید محتوای الکترونیکی است که با تکیه بر سه اصل کیفیت، تحویل محتوا در زمان تعیین شده و مقرون به صرفه بودن خدمات، فعالیت خود را آغاز کرده است. اگر وب سایت محتوایی دارید با تولید محصولات دیجیتالی مثل ای بوک های جذاب می توانید بازاریابان زیادی را به سایت خود جذب کنید. اگر حوزه کاری را انتخاب کردهاید که جذابیت خاصی برای کاربران ندارد باید سعی کنید محتواهایی جذاب و خاص ایجاد کنید تا از این طریق بتوانید کاربران و مشتریان زیادی را به وبسایت خود جذب کنید.

انواع مختلفی از لینک به سایت وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده کنید. اما در برخی زمینهها، این بلاگها وجود ندارند. در صورتیکه در حین سفارش، استراتژی مناسبی را در نظر بگیرید، بدون شک احتمال اثرگذاری بک لینک ها افزایش خواهد داشت و می توانید خرید بک لینک طبیعی داشته باشید. تولید محتوای با کیفیت اولین چیزی است که باید در نظر داشته باشید. به این ترتیب تمرکز شما تا انتهای مقاله حفظ میشود و در انتها هم مطالب تکمیلی را مطالعه کنید. به عنوان مثال: لینک های ویکی، وب سایت های ویدئویی، ثبت مقاله، کامنت ها، دایرکتوری ها و … متنوعسازی پیوندهای وارد شده به سایت میتواند بیش از ۵۰٪ ترافیک ماهانه سایت از طریق گوگل را به خود اختصاص دهد. ایده: برای تولید اینفوگرافی باید اول یک ایده داشته باشیم سپس ایده را به طراح منعکس می کنیم تا بر اساس ایده طراحی انجام شود . اما هر نوع تبلیغ ریزهکاریها و مسائل خودش را دارد که اگر به خوبی انجام نشود، تنها باعث هدر رفتن سرمایه و زمان شما خواهد شد. همگی از ترافیک اینترنتی به میزان قابل توجهی کسر خواهد کرد.

و به خاطر بازدید بیشتر سایتتون، سیستمتون و یا حتی گاهی کسب و کار و کل اطلاعات مهم و سری رو که میتونه زندگیتون رو خراب کنه از دست ندید. به عنوان مثال یکی از فایلهایی که باید دسترسی موتورهای جستجوگر را به وسیله آن ببندید تبلیغات روی وبسایت شما است که می تواند اثرمنفی روی رتبه شما بگذارد. اما در هر صورت انتخاب استراتژی های سئو نامناسب از طرف شرکت سئو شما یا شبیه سازی فاکتورهای تاثیر گذار در رتبه بندی در بسیاری از مواقع منجر به پنالتی شدن سایتتان خواهد شد. از این رو، دست شما را میگیرد و با آغوشی باز شما را به نتایج اولیه جستجوی خود هدایت میکند. اما مهمترین چالشی که بعد از راه اندازی سایت برای شما مطرح میشود، این است که چطور بازدید سایت خود را افزایش دهیم. این امر موجب افزایش بازدید سایت، کاهش نرخ پرش و افزایش میانگین زمان ماندگاری کاربران در سایت شما خواهد شد. شاید ندانید که افزایش بازدید از سایت علاوه بر اینکه مشتریهای بیشتری برای شما میآورد چه فوایدی دارد.