دیگه به اندازه اولی اعتبار ندارن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو کلاه سفید شامل تغییراتی است که برای بازدیدکنندگان سایت مفید است. اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی نیز می تواند میزان بازدید از سایت شما را بالا ببرد. اول اینکه کدام روش را انتخاب می کنید( طبیعی یا غیرطبیعی) و ثانیا ، قصد دارید چه رتبه ای کسب کنید. با این وجود، برای اینکه روزی در تله این تکنیک های مخرب گرفتار نشوید در این بخش قصد داریم تا مهمترین و اصلی ترین روش های سئوی کلاه سیاه را برای شما بیان کنیم. مهمترین آنها تیم ویژه گوگل برای مبارزه با این پدیده است که وظیفه ای جز گشت و گذار در اینترنت و شناسایی سایت های فروشنده لینک ندارند. به عبارتی دیگر رتبه الکسا تخمینی از موفقیت و محبوبیت وب سایت شما در بین کاربران اینترنت است. البته ارائه این طبقهبندی یکی از مهمترین خدماتی است که وبسایت الکسا به کاربران ارائه میدهد، اطلاعات منحصر به فردی از کاربران وبسایت، خصوصیات بازدیدکنندگان شما، کلمات کلیدی ورودی سایت و همچنین اطلاعات ارزشمندی از رقبای خود را نیز میتوانید از طریق الکسا به دست آورید.

چند روش کلیدی را توضیح دادیم ، حالا مزایای ایمیل مارکتینگ را ارائه می دهیم. ما راجب به هر سایت دایرکتوری حرف نمیزنیم، منظور ما بیشتر سایت هایی است که برای ورود موانعی را بر روی سایت ها قرار می دهند و اجازه ی ورود هر سایتی را نمی دهند، خیلی از سایت های دایرکتوری به عنوان اسپم شناخته می شوند. الکسا اطلاعاتی از جمله تعداد دفعات بازدید از وب سایت شما و تعداد صفحات بازدید شده در طول سه ماه گذشته و همچنین میزان بازدید کاربران جدید را جمع آوری می کند. طبق تحقیقات ، محبوبترین نوع محتوا برای کاربران اینترنتی ، ویدئوها هستند. بهبود اعتبار صفحه: گوگل محتوای تازه را دوست دارد، زیرا اطلاعات اخیر به احتمال زیاد برای کاربران مرتبط و مفید هستند. همچنین این روش به جذب کاربرانی که از طریق موتورهای جستجو یا شبکه های اجتماعی به سایت شما دسترسی ندارند ، می پردازد و ایمیل را می توان یک منبع عالی برای دریافت ترافیک بیشتر دانست. کسانی که این کار را انجام می دهند، که با نام اسپلاگر (اسپم بلاگر) نیز شناخته می شوند، این مدل بلاگ ها را می سازند تا بتوانند بلاگ خود را در مورد یک کیورد یا موضوع بهینه کنند.

اگر هر یک از این تکنیک ها را در زمان مناسب و با اطلاعات کافی انجام دهیم میتوانند تاثیر بالایی بر بهبود سئو سایت داشته باشند. این تصدیق معیار سایت چند مزیت دیگر هم دارد، اما رتبه الکسا دقیق تر تنها یکی از این مزایا است. اما فراموش نکنید انتخاب اینفلوئنسر از اهمیت بسیاری برخودار است. از این رو برای مدیران وب سایت ها از اهمیت بالایی برخوردار است. این شرکت، دادههای ترافیکی وب سایتها را نگهداری میکند و بیشتر بهدلیل اطلاعات رتبه وب سایت خود به نام رتبه الکسا شناخته شده است. اولین پیامی که یک محتوای پیچیده به مخاطب میدهد این است که نویسندهاش درک روشنی از آنچه میگوید، ندارد. مدت زمان این فرآیند بستگی به این دارد که هدف شما پایین آمدن تا چه رتبه ای باشد. درح بک لینک در صفحه ای از سایت ها که اولا با سایت شما در ارتباط بوده و جز صفحات معتبر سایت محسوب میشود، به طور سنتی پیج رنک و در نتیجه آتوریتی بیشتری را به سایت شما منتقل خواهد کرد. نوع دیگری از تبلیغات ، که بصورت بنر یا لینک است ، بصورت ماهیانه یا سالانه ثبت می شود ولی هزینه نه به ازای هر کلیک ، بلکه دوره ای دریافت می شود.

پس می توانید با تولید و اشتراک گذاری ویدئو در یوتیوب یا حتی اینستاگرام ، بازدید بیشتری کسب کنید. مزیت دیگری که استفاده از روش کلاه سفید نسبت به سایر روش های دیگر دارد این است که شما می توانید بهبود رتبه سایت و ماندگاری در رتبه مورد نظر را بطور قطعی تضمین کنید . همانطور که مشخص است برای تولید محتوا منابع بسیار زیادی به ویژه در دنیای امروز در دسترس می باشد و ما به دنیایی از مطلب و محتوا دسترسی داریم اما تشخیص درست و غلط بودن آن بسیار کار غلط می باشد. بعد از آپدیت الگوریتم پنگوئن استفاده زیاد و غیر طبیعی از یک عبارت مشخص بعنوان انکر تکست نیز به لیست تخلفات گوگل در خرید بک لینک اضافه شده است. رتبه الکسا یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده اعتبار و میزان بازدید وبسایت است. بنابراین برای تمامی سایت ها مهم است که بهبود رتبه الکسا را همیشه مد نظر داشته باشند تا در مقابل کسانی که برای تبلیغ در سایت های مختلف به رتبه ی الکسای آنها توجه می کنند، حرفی برای گفتن داشته باشند.