• خانه
  • وبلاگ
  • دوره آموزش Google Search Console به صورت حضوری همراه با ویدئو

دوره آموزش Google Search Console به صورت حضوری همراه با ویدئو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مثلاً در بالای همین صفحه، لینکهای سئو داخلی، وبلاگ و جت سئو به عنوان مسیر رسیدن به این صفحه قرار گرفتهاند و نشان میدهند که این صفحه زیر مجموعهای از صفحات ذکر شده است. پست وبلاگ را می خواند و اطلاعات لازم را کسب می کند. فرض کنید که یک کاربر وارد یک صفحه ی وبلاگ شما می شود. یکی از وظایف شما به عنوان سئوکار این است که کشتیها را در جای مناسب و به شکل صحیح قرار دهید تا کاربران بتوانند به اقصی نقاط وب عزیمت کنند. توجه به محتوای تکلیفمحور به بعد از رویکرد ارتباطی در آموزش زبان برمیگردد، بهویژه در اواخر قرن بیستم که تکالیف به عنوان کاربردهای واقعی زبان توجه شد. بنابراین، یکی از راه­های پرورش تفکّر، توجّه جدّی در بکارگیری اصول علمی مربوط به عنصر محتواست و مؤلفان کتب درسی باید در تدوین محتوای کتب، به اصولی مانند علائق، سن و نیاز فراگیران توجّه نمایند تا به واسطه آن تقویّت صفاتی، چون: تفکر، عزت ­نفس، مهارت شنیداری، تعالی، پرسشگری، در دانشآموزان رشد پیدا کند.

بعید است که شما بخواهید تمام اطلاعات موجود در وبسایت خود را در یک صفحه بگنجانید، پس نیاز دارید یک ارتباط معنادار و منطقی بین صفحات خود ایجاد کنید. بعدازاینکه روش ساخت سایتتان را انتخاب کردید، باید یک هاست(میزبان وب) و دامین خریداری کنید که در حال حاضر هزینه یک هاست حدودا از صد هزار تومان شروع میشود (البته این مقدار در شرکتهای مختلف متفاوت است)، شما باید با توجه به نیاز سایتتان هاست مناسب را انتخاب کنید. اگر هر صفحه وب را یک جزیره در نظر بگیریم لینکها مانند کشتیهایی هستند که شما را به سلامت به مقصد خواهند رساند. برای اولینبار مایکروسافت این وبسرور را در یک پروژه آکادمیک در دانشگاه اسکاتلند بهصورت مجانی عرضه کرد. گوگل از یک مفهوم کاربرمحور برای تشخیص میزان قدرت سایت ها استفاده می کنند. تدوین استراتژی سئو سایت در اکثر موارد 50 درصد کار سئوی سایت را در ماه اول سئو پیش میبرد و جلوی کارهای پرهزینه و زمانبر بیهوده را میگیرد. به همین دلیل بسیار مهم است که مخاطبان خود را مشخص کرده و پیوندهای خود را در جایی قرار دهید که تأثیر قابل توجه تری داشته باشند.

لینک های داخلی باعث می شوند که هم کاربران و هم موتورهای جستجو سایر صفحات مرتبط شما را کشف کنند. مسلما هر وبسایتی دوست دارد محصولات مهمش رتبه ی بهتری داشته باشد پس بیشتر به آن لینک می دهد. بر اساس مطالعات میدانی و نمونهگیریهای عینی، از جمله عناصر ضروری برای شکلگیری فرایند آموزش، برقراری ارتباط میان اجزاء و عناصر پیشگفته آن است (آموزشگیرنده، آموزشدهنده، محتوای آموزشی و روش آموزش)، که هر یک از این عناصر با دیگر عناصر رابطه چند سویه و نه یک سویه دارد. داخل این پست لینک هایی وجود دارد که اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع به آن ها می دهد. در این وب سایت، به طور متمرکز تلاش ما بر این است تا شما سایت خود را با استراتژی و بازگشت سرمایه بالا، سئو کنید. یعنی همین بک لینک میتونه کلا سایت شمارو تو نتایج گوگل متحول کند. همچنین سعی میکنیم نکات مهم در آموزش لینک سازی داخلی را برای شما بیان کنیم. در این بین استفاده از تصاویر و چگالی کلمات کلیدی هم بسیار کلیدی است، مطلب شما باید به گونه ای باشد که هرچقدر هم از محتوای طولانی برخوردار باشد باز هم برای کاربر خسته کننده نباشد می توانید برای رفع خستگی کاربر از تصاویر استفاده کنید البته سعی کنید از تصاویر کم حجم و فشرده شده استفاده کنید تا سرعت بارگذاری صفحه شما کاهش پیدا نکند.

۹- تا به حال سعی کردهاید مودم خود را خاموش و روشن کنید؟ تمام روش های ساخت بک لینک رایگان که تا به حال معرفی کردیم، منوط به این بود که شما خودتان به دنبال سایت های دیگر می گشتید تا در آن ها بک لینک رایگان درج کنید اما وقتی محتوای با کیفیت و کامل در سایت خود منتشر کنید، بسیاری از سایت ها لینک سایت شما را در سایت خود قرار میدهند. بنابراین رتبه سایت را افزایش میدهید. بنابراین همه لینکهای موجود در یک صفحه از نظر موضوعی با هم مرتبطاند. در این مقاله قصد داریم تا با لینک سازی داخلی که یکی از اقدامات اساسی هر وبسایت حرفهای است آشنا شویم. صفحاتی که به آن ها لینک داده اید چه کلیدواژه هایی دارند و چه جریانی میان صفحات شما برقرار است. هنگامی که Podcast خود را ایجاد کردید، آن را در تالار گفتگوی Podcast و یا دایرکتوری های آزاد مانند PodcastBlaster ارائه نمایید. 12 تولید محتوای انگلیسی؛ فرصت یا محدودیت؟ برای اینکه محتوای تولیدی شما اثربخشی بیشتری داشته باشد، باید بدانید که مشتریان شما چه کسانی هستند و چه نوع محتوایی را ترجیح میدهند. به طور مشابه اگر بین صفحات یک وبسایت ارتباط ایجاد کنیم، لینک سازی داخی انجام دادهایم، برای مثال احتمالاً در صفحه اصلی وبسایت شما گزینهای وجود دارد که کاربر را به سمت صفحه تماس با ما هدایت میکند، این لینک بین دو صفحه از یک وبسایت قرار گرفته است و به آن لینک داخلی اطلاق میشود.