• خانه
  • وبلاگ
  • دوره آموزش رایگان ساخت فروشگاه اینترنتی با PHP

دوره آموزش رایگان ساخت فروشگاه اینترنتی با PHP

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو سایت چیست ؟ به اعتبار سایت شما خواهد افزود. به طور کلی فعالیت در شبکه اجتماعی لینکدین را واقعا جدی گرفته و در کنار سایر شبکههای اجتماعی مثل توییتر، فیسبوک و اینستا به آن نیز بپردازید. به عنوان مثال اگر ما مطلبی در مورد ” شبکه های اجتماعی” مینویسم در واقع عباراتی مثل ” فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، محتوای ویروسی، پینترست و لینکدین” کلمات LSI برای آن خواهند بود. به طور ساده اگر بخواهیم کلمات LSI را توضیح دهیم باید بگوییم کلماتی هستند که با کلمات کلیدی اصلی شما به گونهای ارتباط داشته و نزدیک به هم هستند. پس از این تغییرات نوبت به تغییرات اساسی تر میرسد که در ادامه مفصلتر توضیح میدهیم. زارعپور در ادامه توضیح داد که «در لایحه بودجه تبصرهای برای تشکیل پنجره واحد ارائه خدمات برای دستگاهها پیشبینی کردهایم تا مردم در قالب یک پنجره ملی، با یک بار احراز هویت به همه مسائلی که مربوط به خودشان است به صورت هوشمند دسترسی پیدا کند.

در وبسایت همانند مغازه لباسفروشی زمانی که یک بازدیدکننده وارد اولین صفحه از سایت ما شود و بدون بازدید از صفحهای دیگر از همان صفحه خارج شود بانس ریت محاسبه شده و افزایش پیدا میکند. اما اگر کلمات هدف ما از تعداد جستجوی بالایی در گوگل برخوردار بوده ولی محتوای مورد نظر ما ترافیک قابل توجهی را جذب نمیکند؛ باید این محتوا را به عنوان کاندید بروزرسانی در نظر بگیریم. یکی از ابزارهای کاربردی و البته رایگان در زمینه پیدا کردن کلمات LSI وبسایت LSI Graph است. برای اینکار گوگل خود دست به کار شده و یک ابزار رایگان را برای تست موبایل فرندلی بودن سایتها و صفحات سایتها ارائه کرده است. همچنین انتشار کتابهای الکترونیک در سایتهای دانلود کتاب به صورت رایگان نیز میتواند راه دیگری برای افزایش آمار سایت شما باشد. شاید فکر کنید بهترین راه برای افزایش ترافیک از طریق پادکست، تولید پادکست توسط خودتان باشد؛ در صورتی که اینطور نیست. بهترین سیستم مدیریت محتوا ازلحاظ سئو، وردپرس است. اگر بخواهیم Bounce Rate یا نرخ پرش را به طور ساده تعریف کنیم و بدانیم چه زمانی این معیار افزایش پیدا میکند دقیقا زمانی است که یک مشتری وارد یک مغازه لباسفروش میشود و تنها با نگاه کردن به چند لباس و بدون هیچ عمل دیگری از مغازه خارج میشود؛ در این زمان است که نرخ پرش محاسبه خواهد شد و افزایش آن باید بررسی شود.

به این نکته توجه کنید که صرفا مقالات طولانی مقالات مفیدی نیستند؛ چراکه شاید شما با خواندن تنها چند خط مشکل خود را حل کرده و با رضایت کامل از سایت خارج شوید. با اینکار نه تنها شما به محتوای خود اعتبار بخشیدهاید بلکه گوگل و مخاطب برای محتوای شما ارزش بیشتری را قائل خواهند بود. در بیشتر موارد با استفاده از این استراتژی ها شرکت شما در صفحات اول قرار نخواهد گرفت و این به کسب و کار شما کمک نخواهد کرد چرا که تنها 25% افراد از صفحه اول به بعد می روند. دقت داشته باشید که منبعی که از آن استفاده میکنید نیز معتبر باشد. پس از اضافه کردن این نکتهها دقت داشته باشید که دیدگاه مورد نظر را نیز حذف نکنید. دقت داشته باشید که این امر نباید به بهینه سازی بیش از حد یا Over Optimizing ختم شود. مطابق با یکی از بررسیهایی که به تازگی روی یک میلیون مقاله صورت گرفته است. گوگل به تازگی در الگوریتمهای جدید خود اهمیت ویژهای را برای کاربران موبایل و بازدیدکنندگان از طریق موبایل قائل شده است به طوری که میتوان گفت گویا کاربران دستکتاپ را به طور کلی نادیده گرفته است.

فاکتوری که هیچگاه در سئو و بهینه سازی سایت قدیمی نشده و ارزشش را از دست نمیدهد. بهترین روش لینک سازی چیزی نیست جز لینک سازی داخلی. در راستای سئو و بهینه سازی سایت اقدامات و فعالیت هایی باید در داخل سایت انجام پذیرد که از نظر کاربر و گوگل سایت شما ارزشمند باشد. سوالی که شاید برای شما هم پیش آمده باشد این است که چگونه مطمئن شویم که سایت ما برای کاربران موبایل بهینه بوده و گوگل نیز از این بابت ایرادی به سایت ما وارد نخواهد کرد. ما در سئو طلوع، تمامی لینکهایی که برای مشتریان خود می­سازیم، بصورت دائمی هستند و از لینک های فالو و نوفالو درکنار هم و بصورت اصولی استفاده می­کنیم تا همه چیز طبیعی باشد. بنابراین شما باید بر اساس طول مقالات خود، از تصاویر به اندازه و درست استفاده نمایید. متأسفانه در وب فارسی این کار مرسوم نیست و مدیران سایت از این کار به گونهای ترسیده که مبادا برای سایت ضرر داشته باشد. محسن منصوری، در مورد تغییر طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا و بازگشت به ساعت قبل گفت: موضوع طرح ترافیک صرفا تابع آلودگی هوا نیست و مولفههای دیگری از جمله کرونا هم در آن دخیل است.