دوره آموزش جامع سئو – فروشگاه سئو هکر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Keywords Everywhere یکی از ابزارهای ضروری برای تمام کاربران حوزهی سئو میباشد. لینک ماینر یک افزونهی رایگان برای مرورگر گوگل کروم است که توسط جان کوپر(Jon Cooper) یکی از استادان حوزهی ساخت لینک، طراحی شده است. علاوه براین، هنگام گشت و گذار در فضای وب، معیارهای لینک اصلی را به MozBar اضافه میکند. پس از نصب این افزونه بر روی مرورگرهای فایرفاکس و کروم، به راحتی هنگام گشت و گذار در فضای اینترنت میتوانید کلمات کلیدی پیشنهادی و حجم استفاده را مشاهده کنید. با استفاده از یک حساب رایگان Moz وارد این ابزار شده و هنگام گشت و گذار در فضای وب معیارهای لینک را مشاهده کرده، تجزیه و تحلیل صفحات مختلف را انجام داده و دادههای SERP را بررسی کنید. با بک لینک با کیفیت به طور رایگان در Google مورد توجه قرار بگیرید. البته نسخهی رایگان Backlink Checker در مقایسه با نسخهی پولی آن محدودیتهایی هم دارد. بخاطر همین همیشه باید سعی کنید backlink های با کیفیت بالا و طبیعی بسازید . در واقع شما برای کلمه کلیدی خود باید محتوای متنی، تصویری یا ویدیویی تولید کنید. بدین معنی که در صورتی که در سایت به سایت یا صفحهایی دیگر لینک میدهید، از صحت فعال بودن آن آدرس اطمینان حاصل نمایید.

ابزار Link Explorer مسلما بزرگترین، و با دقتترین ابزار ایندکس لینک است که در دنیای سئو امروزی میتواند با دراختیار داشتن ۳۵ تریلیون لینک، دقیقترین بررسیهای مرتبط با DA و بکلینکها را انجام دهد. بهبود ترافیک وبسایت هدف اصلی و اولیه شما نیست، هدف اصلی شما کسب اعتبار و آبرو در دنیای آنلاینه و بعد از رسیدن به این هدف، میتونین بازدید سایت خودتون رو ارتقا بدین! این ابزار به شما اجازه میدهد تا کسب و کار خود را معرفی کرده، اطلاعات لیست شده را مدیریت کرده و به بررسیهای صورت گرفته توسط کاربران و نظر آنها پاسخ دهید. این ابزار برای درک نقاط قوت و ضعف یک کسب و کار بسیار مفید است. رابط کاربری این ابزار بسیار ساده و قابل درک است. اما باید این مسئله را بخاطر داشته باشید زیرا میتوان از طریق آن بک لینک های بسیار خاصی را از سایت های معتبر و شاخص بدست آورد و از بالاترین ارزش برخوردارند.

شما به سایت من بک لینک بدین! داشتن برچسب ها و توضیحات بهینه به افزایش نرخ کلیک کمک می کند ، که همچنین باعث افزایش ترافیک وب می شود. خدمات codoseo نه تنها به طراحی و تولید وبسایت بلکه به طراحی پورتال و طراحی اپلیکیشن موبایل نیز گسترش یافته است تا تمامی نیازهای شما عزیزان را پساخگو باشیم، همچنین طیف دیگری از نیازهای کسب و کار را می توان سئو سایت، سئو اپلیکیشن و تولید محتوا و در نهایت دیجیتال مارکتینگ که موجب به افزایش فروش محصولات و خدمات شما می باشد دانست که باعث افتخار و سربلندی ماست که با بسیاری از برندها و شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی در این زمینه فعالیت کرده ایم. نسخهی رایگان این ابزار بسیار کاربردی و مفید است، درحالیکه نسخهی پرداخت شده نیز میتواند ویژگیهای منحصر به فرد دیگری همچون پیشنهاد کلمات کلیدی در اختیار شما قرار دهد. البته برای دسترسی به تمامی امکانات ارائه شده توسط Marketing Miner باید نسخهی پولی آن را تهیه کنید، با این حال نسخهی رایگان همچنان تعداد ویژگی قابل توجه در اختیارتان قرار خواهد داد. به سادگی میتوان گفت که Link Miner یک ابزار ساده و کاربری است.

لایه هفتم یا لایه کاربردی رابط بین کاربر و سامانهعامل(سیستم عامل)؛ محسوب میشود و همانطور که از اسمش پیداست، میتوان بهوسیله این لایه با نرمافزارهای کاربردی ارتباط برقرار کرد. گرچه ابزار Marketing Miner در ایالات متحده در بین کاربران شناخته شده نیست، اما به یکی از محبوبترین و کاربردیترین ابزارهای اروپای شرقی تبدیل شده است. این کشف به محتوای جدیدی تبدیل می شود که منجر به تبلیغ آن محتوا برای وبلاگ نویسان و مدیران وب در صنعت شما خواهد شد. علاوه بر این، داشتن بکلینک از سایتهای معتبر، اعتبار سایت شما را نزد گوگل افزایش میدهد و این اعتبار در نهایت منجر به بهبود رتبه سایت خواهد شد. با این حال درگیر شدن در این فرایند میتواند منجر به افزایش عملکرد شما شود. وقتی یه تقویم محتوایی دارید مغز شما برای جواب دادن به سوالات پیچیده عملکرد بهتری از خودش نشون میده و تصمیمات بهتری میتونید بگیرید. یک جریان ثابت از ترافیک هدفمند به وب سایت شما باعث افزایش قابل توجهی در رتبه بندی الکسا می شود.افرایش ترافیک سایت یعنی تعداد بازدید کنندگان بیشتری را به سمت سایت بفرستید. اولیهترین و اساسیترین فاکتوری که باعث جذب بکلینک میشود خلق محتوای ارزشمند و اصیل است.