• خانه
  • وبلاگ
  • دوره آموزش تولید محتوا با موبایل (جامع+پروژه محور)

دوره آموزش تولید محتوا با موبایل (جامع+پروژه محور)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر این فایل را ندارید ایرادی ندارد می توانید به کمک افزونه های مختلف سئو آن را ساخته و ویرایش کنید. در این پژوهش مروری بر مطالعات انجام شده در زمینۀ دورکاری نشان داد که در ایران مطالعات دورکاری از سال 1384 آغاز شده و بیشترین میزان آنها در سال 1390 به میزان 67.24 درصد از مجموع کل مطالعات به ثبت رسیده است و روندی رو به رشد داشته است. در ایران معلمان برای تدریس درس علوم تجربی عمدتا از روش سنّتی و آموزش معلممحور استفاده میکنند که این موضوع یکی از مهمترین چالشهای برنامۀ درسی علوم تجربی است (ملانوری، 1398). با استفاده از آموزش الکترونیک میتوان برای افراد متفاوت باتوجهبه تفاوتهای فردی، محیط مطلوب یادگیری را ایجاد کرد. به همین دلیل، شخصی که این مطلب را مطالعه میکند به ساخت فیلمهای آموزشی و تدوین علاقه دارد. که برای ارتقا خود در این زمینه تا می توانید مطالعه کنید. به شما این امکان را میدهد تا بتوانید ویدیوهای جذابی را تولید کنید. امکاناتی که این نرمافزار دارد واقعاً عالی است؛ مانند امکان ضبط تصاویر، ضبط تمامی حرکات انجام شده در سیستم، ضبط صدا با کیفیت بالا، امکان حذف نویزهای اضافی، افزودن متن و افکت به ویدیو، قابلیت Zoom بسیار خوب، قابلیت چسباندن و بریدن و میکس ویدیو، پشتیبانی از فرمتهای رایج صوتی و ویدیویی، خروجی ویدیوها با کیفیت بالا و غیره.

امکاناتی که این اپلیکیشن در اختیارتان قرار میدهد واقعاً عالی است. قبلاً در مورد ادوبی پریمیر صحبت کردیم که یک نرمافزار عالی برای ویرایش ویدیوها است، پس مشخصاً این برنامه مخصوص افکتگذاری، آن هم به صورت حرفهای تولید و عرضه شده است. البته که این برنامه قدرت نرمافزارهای شرکت ادوبی مانند پریمیر یا افتر افکت را ندارد، اما با محیط جذاب و آسانی که دارد، توانسته کاربران زیادی را جذب خود کند. شرکت ادوبی را همیشه به ساخت و ارائه نرمافزارهای قدرتمند و باکیفیت میشناسیم که محصول Adobe Premier نیز یکی از آنهاست. به جزء ابزارهای تولید محتوای متنی و صوتی، بقیه ابزارهای معرفی شده برای اینستاگرام نیز کاربرد دارند. برای تولید محتوا در اینستاگرام نیز ابزارهای متعددی وجود دارد. برخی از این ابزارها مخصوص ویندوز و برخی نیز مخصوص موبایل هستند. اگر میخواهید با این نرمافزار، موضوعی را آموزش دهید یا با استفاده از پاورپوینت، محتوایی را ضبط کنید و سپس ویرایش کنید و انتشار دهید، این نرمافزار بسیار قدرتمند را پیشنهاد میکنم. اکثر ویدیوها و فیلمهایی که به صورت حرفهای تولید یا تدوین شدهاند، با استفاده از این نرمافزار ساخته شدهاند. بسیاری از فیلمهای سینمایی نیز با استفاده از این نرمافزار قدرتمند تدوین میشوند. از نرمافزار Camtasia Studio (کمتازیا استودیو) بیشتر برای ضبط ویدیو از صفحه نمایش استفاده میشود.

پنل داده الکسا نمونهای از کل ترافیک اینترنت است که به منظور محاسبه رتبه الکسا و شاخصهای ثبت نشده برای وبسایتها مورد استفاده قرار میگیرد. به مخاطب کمک میکنه زیر و بم خریدی که قراره انجام بده رو بفهمه. یعنی خودِ هدفگذاری باید درست انجام شود. تکنیک های سئو به روش هایی گفته می شود که با انجام آنها تاثیرات این روش ها را بر روی افزایش رتبه خود در نتایج گوگل ببینید . اشاره کرد. ادوبی افتر افکت را میتوان یک ابزار کامل تولید محتوا برای افکتگذاری بر روی ویدئوها دانست. ابزار تولید محتوا در اینستاگرام، یعنی هر چیزی که با استفاده از آن، بتوانیم برای صفحات اینستاگرامی خود، محتوا تولید کنیم. سلام، معمولا یک تابع وجود داره که لایسنس قالب رو بررسی می کنه، حالا اگر مقدار برگشتی تابع رو دستکاری کنیم و بخشی که لایسنس رو چک می کنه، این پیام رو برمیگردونه که لایسنس فعال هست و به اینصورت این صورت قابل استفاده میشه … حالا اگر بخواهید به یک متخصص پول بپردازید خودتان حساب کنید چقدر میشه. اگر به دنبال یک ابزار تولید محتوای قوی میگردید، ادوبی پریمیر را پیشنهاد میکنم.

ادوبی پریمیر امکانات بسیار زیادی دارد؛ مانند پشتیبانی از اکثر فرمتهای صوت و ویدیو، قابلیت Import کردن انواع فرمتها، ساخت فیلمها در نهایت کیفیت، ایجاد افکتهایی جذاب برای ویدیوها، سازگاری کامل با دوربینهای دیجیتالی و غیره. به طور کلی نرمافزار Corel VideoStudio به عنوان یک ابزار تولید محتوا امکاناتی مانند پشتیبانی از انواع فرمتهای رایج صوتی و تصویری، داشتن افکتهای متنوع، ضبط صدا با فرمتهای مختلف، ویرایش حرفهای صدا، دارا بودن طرحهای آماده و متنوع، امکان ساخت ویدیوهای سه بعدی و… را داراست. اگر به دنبال یک ابزار حرفهای تولید محتوا میگردید و اگر حوصله کار کردن با برنامههای حرفهای را دارید، به شما کاین مستر را پیشنهاد میدهم. برنامه KineMaster به عنوان یک ابزار تولید محتوا در موبایل، برای ساخت ویدیوهای جذاب و با کیفیتِ عالی شناخته میشود. اما ابزارهای تولید محتوای ویدیویی نیز خیلی زیاد هستند که در اینجا، من ۶ ابزار بسیار خوب را توضیح میدهم. البته این اپلیکیشن، برای IOS نیز موجود است. با این توضیحات اگر هنوز هم قصد دارید از تکنیکهای سئو کلاه سیاه استفاده کنید، بهتر است نسبت به عملکرد و نوع جریمههای الگوریتم های گوگل اطلاعات کافی داشته باشید.