• خانه
  • وبلاگ
  • دلایل کندی سرعت اینترنت وای فای ؛ چگونه سرعت اینترنت را افزایش دهیم؟

دلایل کندی سرعت اینترنت وای فای ؛ چگونه سرعت اینترنت را افزایش دهیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرچ کنسول یک ابزار رایگان گوگل است که اطلاعات به شدت مفیدی در مورد سئو داخلی، خارجی و تکنیکال سایت به شما میدهد. اگر نمیدانید که چطور باید همه آدرس های سایت را روی یک آدرس ریدایرکت کنید، با طراح سایت یا پشتیبانی شرکت هاستینگ خودتان این موضوع را مطرح کنید. برای استفاده از ssl رایگان سایت، از مقالات سطح وب کمک بگیرید یا به پشتیبانی شرکت هاستینگ خودتان مراجعه کنید. برای فعال سازی اش میتوانید هزینه ای را به صورت سالانه به یک شرکت هاستینگ بپردازید. بنابراین بعد از فعالسازی SSL، نسخه اصلی را برای گوگل تعیین کنید. که با پرداخت هزینه می­تونید آن را دانلود کنید به نسبت نسخه رایگان خود امکانات بیشتری را به شما می­دهد، به­عنوان مثال در نسخه رایگان این افزونه شما می­تونید فقط یک کلمه کلیدی انتخاب کنید اما در نسخه دیگر کلمات کلیدی کانونی بیشتری را تا 5 کلمه می­تونید اضافه کنید، همچنین در نسخه premium این افزونه شما در وب­سایت خود می­تونید تبلیغات سایت را حذف کنید.

آپدیت: دانلود رایگان نسخه 14.0.4 در تاریخ 1399.02.12 به وردپرس باران اضافه شد. این رویکرد در آموزش زبان سبب توجه به مهارتهای عملی و نقشگرا در آموزش زبان شد (ریتشاردز، 2001: 152ـ153). به نظر میرسد آموزش زبان و ادبیات عربی در دهههای 60 و 70 در اغلب دانشگاههای ایران بر اساس همان اهداف خاص آکادمیک یعنی پژوهش و شناخت ادبیات عربی بوده است و کمتر به آموزش این زبان به عنوان یک ابزار ارتباطی و شغلی برای پاسخ به نیازهای اجتماعی و اقتصادی نگریسته میشد. با توجه به حساسیتی که گوگل روی امنیت اطلاعات کاربران نشان میدهد، در صورت وجود نداشتن ssl در آدرس سایتتان، کاربرانی که قصد ورود به آن را داشته باشند با ارور سایت ناامن (unsafe site) روبرو میشوند و این موضوع به شدت برای سئو سایتتان مضر است. اگر بخواهید همان محصول مغازهتان را به صورت آنلاین بفروشید؛ که هیچ! خب راستش را بخواهید این کار کمی میتواند برای سئوکارهای مبتدی سخت باشد. یعنی به این شکل نیست که برای سئو کردن هر کلمه در گوگل یک صفحه جداگانه بسازید، کمی متن در آن نوشته و منتظر باشید که به صفحه اول برسید.

باید حسابی برید توی شبکه های اجتماعی و ببینید که کاربرهای اینستاگرام به چه نوع محتواها و موضوعاتی علاقه و تمایل نشون میدن. اغلب شبکه های اجتماعی به شما اجازه ساخت لینک در قسمت های مختلف را میدهند. در مقاله سایت مپ به طور مفصل در مورد آن توضیح دادم اما به صورت خلاصه: سایت مپ فایلی است که لینک تمامی صفحات سایتتان را در خود ذخیره میکند. ما به وجود دلیل آخر در لیست بالا , به خود می بالیم . این رتبه توسط ترکیبی از میانگین بازدیدکنندگان روزانه از سایت و تعداد بازدید صفحات سایت طی 3 ماه گذشته محاسبه می شود. به این صورت زمانی که شما یک مقاله یا برگه جدید در سایت بسازید، URL از نام آن برداشته میشود. برای این کار کافی است تیکی که در مقابل جمله “از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند” قرار گرفته را برداشته و صفحه را ذخیره کنید. بنابراین قبل از اینکه صفحه و محتوای جدیدی بسازید، به بخش تنظیمات وردپرس، پیوندهای یکتا رفته و در آنجا تیک گزینه “نام نوشته” را فعال و تنظیمات را ذخیره کنید. پیروی از این مدل فکری به شما کمک میکند تا زمان و انرژی کمتری برای ارجاع درخواستهای خود به تیم فنی و دریافت پاسخ از آنها صرف کنید.

تمامی این فعالیتها هرکدام به اندازه خود بخشی از پهنای باند اینترنت شما را اشغال و از قدرت آن میکاهند. ربات های موتور جستجو قبل از اینکه به سایتتان وارد شوند و مطالب آن را بررسی کنند، به سراغ بخشی از کدهای سایت میروند تا مطمئن شوند که شما اجازه بررسی سایت به آنها را داده اید. البته میدانم که قبلا اسم آن را انتخاب کرده اید اما منظورم انتخاب دامنه به همراه پیشوند اصلی و پروتکل امنیتی مورد نظر است. تاثیر گذار ترین کار در بهبود سئو، انتخاب کلمه کلیدی مناسب است. لانگ تیل کیورد (Long Tail Keyword) یا کلمه کلیدی دم دراز چیست؟ این واژه یعنی سئو در زبان فارسی معنی ندارد و مخفف کلمه انکلیسی SEO می باشد. قبلا در یک مقاله 6 هزار کلمه ای 32 راهکار برای افزایش سرعت سایت را به شما معرفی کرده و آموزش دادم. پیشنهاد میکنم برای بهینه سازی سرعت، وسواس به خرج ندهید و در این ابتدای کار، راهکارهایی که انجامش برایتان آسان است را پیاده سازی کنید. این پروتکل همان چیزی است که باعث میشود آدرس سایتتان از HTTP به HTTPS تغییر کند. اما در هر حال فعالیتی است که باید انجام شود.