• خانه
  • وبلاگ
  • در مورد تأثیر تغییرات سئوی خود بینش کسب کنید

در مورد تأثیر تغییرات سئوی خود بینش کسب کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در مورد تأثیر تغییرات سئوی خود بینش کسب کنید


امسال ما چندین به روز رسانی و ویژگی های جدید منتشر کردیم.

و ما با بسیاری از ویژگی‌های جدید دیگر بازگشته‌ایم تا به شما کمک کنیم سئوی خود را به یک سطح کاملاً جدید ببرید! دو تا از هیجان انگیزترین آنها هستند ممیزی SEO و ادغام Google Updates.

SEO Revisions اولین ویژگی در نوع خود است که در هیچ افزونه ای در مخزن وردپرس نخواهید یافت!

و ادغام به‌روزرسانی‌های Google به شما کمک می‌کند تا زمانی که با به‌روزرسانی Google مواجه شدید، به سرعت بازیابی کنید.

با این افزوده‌های جدید، AIOSEO 4.4.0 با بسیاری از ویژگی‌های قدرتمند ارائه می‌شود که به شما کمک می‌کند اطلاعات دقیق‌تری در مورد اثربخشی استراتژی‌های SEO خود دریافت کنید. در نتیجه، در موقعیت بهتری برای اتخاذ تصمیمات آگاهانه و مبتنی بر داده خواهید بود تا به شما کمک کند رتبه بالاتری داشته باشید و ترافیک هدفمند را هدایت کنید.

بیایید یک شیرجه عمیق عمیق انجام دهیم و ببینیم این تغییرات برای شما چه معنایی دارد.

اصلاحات سئو: قدرت و کنترل بیشتر بر عملکرد سئو

ویژگی SEO Revisions یک ویژگی انقلابی است که بسیاری از سئوکاران سال ها است که درخواست آن را دارند. و مفتخریم که بگوییم اولین افزونه سئو وردپرس هستیم که این قابلیت را در اختیار جامعه وردپرس قرار می دهیم.

پس چرا ما اینقدر هیجان زده ایم که ویژگی بازبینی سئو را برای شما به ارمغان بیاوریم؟

سئو ممیزی چیست؟

سئو ممیزی قابلیتی است که تمام تغییرات سئوی شما را در وب سایت خود پیگیری می کند. همچنین می‌توانید تغییرات را نظر دهید تا شما و تیمتان بدانید که چرا آنها را ایجاد کرده‌اید. این به شما کمک می کند تا تأثیر تغییرات وردپرس خود را بر رتبه بندی جستجوی خود بهتر درک کنید.

می توانید به ویرایش های سئو دسترسی داشته باشید تنظیمات AIOSEO زیر پست شما در ویرایشگر وردپرس.

بخش اصلاحات سئو در تنظیمات AIOSEO.

هر بار که تغییری ایجاد می کنید، AIOSEO نظارت خواهد کرد:

  • تغییرات ایجاد شده
  • تاریخ تغییرات زمانی که آنها ایجاد شدند
  • تعداد تغییرات ایجاد شده
  • و بیشتر

این داده‌های اولیه به شما کمک می‌کند فعالیت‌های SEO و تأثیر آن‌ها بر رتبه‌بندی خود را پیگیری کنید.

توجه: ممیزی SEO فقط در پلن های Plus، Pro و Elite در دسترس است. همچنین، تعداد ویرایش هایی که به آنها دسترسی دارید بستگی به برنامه AIOSEO شما دارد.

عملکرد سئو را به راحتی پیگیری کنید

وقتی روی برگه بازبینی های سئو کلیک می کنید، تمام تغییراتی که در آن پست ایجاد کرده اید را مشاهده خواهید کرد.

نمونه ای از نحوه نمایش تغییرات در ویرایش های سئو.

ممکن است این یک ویژگی ساده به نظر برسد، اما پیامدهای آن بسیار زیاد است!

به عنوان مثال، می‌توانید از ممیزی‌های سئو برای مشاهده تأثیر تغییرات شما بر عملکرد سئو استفاده کنید. فرض کنید محتوا، ابرداده، نشانه گذاری طرحواره و غیره را تغییر می دهید. و متوجه افت یا افزایش رتبه شوید. اکنون ساده تر است که این را به تغییراتی که ایجاد کرده اید نسبت دهید.

بعلاوه، اگر تغییرات شما به سئو سایت شما آسیب می رساند، تنها با یک کلیک کافی است تا به نسخه ای که عملکرد خوبی داشته است بازگردید. این شما را از سردرد تلاش برای فهمیدن اینکه چه چیزی اشتباه رخ داده است و چه چیزی را برای ارتقای رتبه خود اصلاح کنید، نجات می دهد.

همچنین می توانید نسخه های مختلف صفحه خود را مقایسه کنید تا ببینید چه تغییراتی ایجاد کرده اید.

مقایسه محتوای اصلی و به روز در ویرایش های سئو.

این به شما کمک می کند تا به سرعت تفاوت بین هر 2 نسخه از پست خود را مشاهده کنید. و اگر پستی در رتبه بندی سقوط کرده است، می توانید به راحتی با کلیک کردن، آن را به نسخه بهینه تر بازیابی کنید. این نسخه را بازیابی کنید دکمه.

برای ردیابی بهتر یادداشت ها را به ویرایش های خود اضافه کنید

یکی از ویژگی‌های عالی که در مورد بازنگری‌های سئو دوست خواهید داشت این است که می‌توانید هر تغییری را که ایجاد می‌کنید علامت‌گذاری کنید. فقط روی نسخه ای که می خواهید حاشیه نویسی کنید نگه دارید و کلیک کنید یک یادداشت اضافه کنید دکمه.

روی افزودن یادداشت کلیک کنید تا در مورد ویرایش های سئو خود نظر دهید.

توانایی اضافه کردن حاشیه نویسی به ویرایش های خود مهم است زیرا به شما کمک می کند:

  • توجه داشته باشید که چرا تغییرات را در وهله اول ایجاد کردید
  • همکاری SEO با سایر اعضای تیم را تسهیل می کند

این کار نیاز به ردیابی تغییرات خود را در مکان‌هایی مانند Google Doc، صفحه‌گسترده یا مکان‌هایی که فعالیت‌های خود را یادداشت می‌کنید، برطرف می‌کند.

مثال حاشیه نویسی برای بازبینی سئو.

این یادداشت ها به شما کمک می کند تا دلایل تغییراتی که ایجاد کرده اید را پیگیری کنید. در نتیجه، اصلاح استراتژی سئوی خود و دانستن اینکه چه چیزی موثر است و از چه چیزهایی باید اجتناب کنید، آسان تر می شود.

ردیابی تغییراتی که در پست‌های خود ایجاد می‌کنید و تاثیر آن‌ها بر سئوی شما یک عنصر حیاتی برای کمک به شما در بهبود عملکرد سئو است. در نتیجه، در موقعیت بهتری خواهید بود تا از رقبای خود جلوتر بمانید.

ادغام Google Updates

یکی دیگر از ویژگی های جدید که ما در مورد آن هیجان زده ایم، ادغام Google Updates در ماژول آمار جستجو است. این ویژگی به خوبی ممیزی های سئو را تکمیل می کند زیرا به روز رسانی های گوگل را در یک جدول زمانی به شما نشان می دهد.

نشانگر به روز رسانی الگوریتم گوگل

پیگیری به‌روزرسانی‌های Google مانند این به شما کمک می‌کند ببینید کدام به‌روزرسانی‌ها بر شما تأثیر مثبت یا منفی دارند. و اگر تحت تأثیر منفی قرار گرفته‌اید، می‌توانید برای مقابله با کاستی‌های خود که باعث کاهش رتبه شما شده است، استراتژی ارائه دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه Read More کلیک کنید و به صفحه ای هدایت می شوید که در آن به روز رسانی و آنچه موتور جستجو نیاز دارد توضیح می دهد.

به طور مشابه، ما همچنین یکپارچه سازی به روز رسانی وردپرس را به داده های آمار جستجو اضافه کرده ایم. آن را در قسمت جزئیات پست پیدا خواهید کرد.

نشانگر به روز رسانی وردپرس.

ویژگی به‌روزرسانی‌های وردپرس به‌روزرسانی‌هایی را که در وردپرس انجام داده‌اید در یک جدول زمانی به شما نشان می‌دهد.

ما همچنین ممیزی‌های SEO AIOSEO را در جدول زمانی قرار داده‌ایم تا دیدی جامع از نقاط داده مهمی که بر رتبه‌بندی موتور جستجوی شما تأثیر می‌گذارند به شما ارائه دهیم.

نشانگر تغییر AIOSEO.

توانایی دیدن تغییراتی که در وردپرس و AIOSEO ایجاد کرده‌اید، به‌علاوه به‌روزرسانی‌های گوگل و تأثیری که بر رتبه‌بندی شما می‌گذارند، قدرتی است که اکثر صاحبان وب‌سایت آرزو می‌کنند داشته باشند.

و AIOSEO این ابرقدرت را به شما داد.

با این جدیدترین افزوده‌ها به افزونه ما، درک SEO و نحوه پیشی گرفتن از رقبا آسان‌تر شد.

به‌روزرسانی AIOSEO 4.4.0 برای بازبینی‌های SEO، ادغام به‌روزرسانی‌های Google و موارد دیگر

علاوه بر این به روز رسانی قابل توجه، ما چندین بهبود قابل توجه در بسیاری از ویژگی های مورد علاقه شما ایجاد کرده ایم. برای مثال، ما رابط کاربری خود را اصلاح کرده‌ایم و آن را شیک‌تر و روان‌تر کرده‌ایم. شما می توانید تمام تغییرات ما را در تغییرات کامل محصول ما مشاهده کنید.

منتظر چی هستی؟

سایت خود را به AIOSEO 4.4.0 به روز کنید تا قفل این ویژگی های قدرتمند جدید را باز کنید و محتوای خود را در SERP رتبه بندی کنید.

و اگر قبلاً از AIOSEO استفاده نمی‌کنید، حتماً همین امروز افزونه را نصب و فعال کنید.

اگر در مورد این ویژگی ها سؤالی دارید، لطفاً در زیر نظر دهید یا با تیم پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید. ما همیشه آماده کمک هستیم. تعهد ما برای تبدیل AIOSEO به آسان‌ترین و بهترین افزونه سئوی وردپرس، با ادامه پیروزی همراه با مشتریانمان قوی‌تر می‌شود.

ما از حمایت مداوم، بازخوردها و پیشنهادات شما بسیار سپاسگزاریم. لطفا آن پیشنهادات و درخواست های ویژگی را حفظ کنید!

امیدواریم از استفاده از این ویژگی های جدید سئو به همان اندازه که ما از ایجاد آنها لذت بردیم لذت ببرید.

-بنجامین روجاس (رئیس AIOSEO).