دریافت بک لینک از فیسبوک – مهراکت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

البته اشتباه نشود که ابزار تحلیلی الکسا، می تواند به تحلیل محتوا و یافتن Keyword gap های رقبا کمک کند، اما در کل سئو به رتبه الکسا ارتباطی ندارد. به طور کلی شما افزایش رنک الکسا را زمانی دارید که ترافیک بیشتری از طریق محتوای باکیفیت بیاورید و بهینه سازی موتورهای جستوجو «SEO» رو بهتر انجام داده باشید. این مسئله باعث می شود که ترافیک بیشتری را دریافت کنید که به بهبود رتبه الکسا شما ختم شود. بک لینک (Backlink) زمانی ایجاد میشود که سایت دیگری لینک شما را در یکی از صفحات خود قرار دهد و در واقع کاربران خود را به سایت شما ارجاع میدهد. نوع دیگری از بک لینک ها به شبکه pbn معروف هستند و چون معمولا ساخت چنین شبکه ای زمانبر است ، بهتر است از سایر وبسایت ها خرید بک لینک pbn را انجام دهید. شاید کاربران دیگری از سایت شما صحبت کرده و به این بایگانی لینک دهند، پس بهتر است آن را غیر فعال کنید. در هر صورت، صحبت ما در مورد برچسب هاست. حداقل اینکه ما پیشنهاد میکنیم آن را غیر فعال کنید چون برای لینک سازی هم زیاد خوب نیست. تبلیغتان را به نحوی در مطلب نمایش دهید که مخاطب این حس را داشته باشه که با این کار شما به او لطف کردید و استفاده از محصول یا خدمات شما برای او بسیار مفید است.

همین که وردپرسی هستید این مشکلات برای شما روی نخواهند داد. اگر شما هم دارای یک سایت کوچک هستید به فکر نرخ تبدیل باشید، به این فکر کنید که تا چه تعداد از کاربران را میتوانید به دوستان سایت خود تبدیل کنید تا بتوانید هر زمان که پست خوبی در سایت خود نوشتید به آنها ایمیل بزنید و از آنها بخواهید پست جدید شما را ببینند یا اینکه به آن لینک بدهند. شما در حال ایجاد یک نام تجاری هستید و بازگشت سرمایه شما به آن استراتژی محتوا بستگی دارد. یکی از راههای تولید پست در اینستاگرام برای ایجاد ارتباط با کاربران این است که بتوانید پشت صحنه شرکت خود را به کاربران نمایش دهید. برای اینکار پس از ایجاد ترافیک مصنوعی بر روی یک وبسایت(وبگاه) در محیط آزمایشگاهی، روشهای مختلف دستهبندی در حوزه یادگیری ماشین مورد ارزیابی قرار گرفت و درنهایت، باتوجه به کیفیت و دقت الگوریتمهای مختلف، ترکیب الگوریتم شبکه«بیزین و آنتروپی» انتخاب گردید. دوباره باید بگم که، تمامی این تاکتیک ها را هر کسی در وبسایت خود استفاده میکند، پس شما چطور میتوانید به ترافیک خوبی دست پیدا کنید؟ اما آیا وبسایت شما در دیگر دستگاه ها و مرورگرها نیز به صورت صحیحی نمایش داده می شود؟

بعضی از شما ممکن است به جای این کار، از ریدایرکت استفاده کنید ولی شما کامنتها را بر روی پست قدیمی از دست داده اید که البته حاصل آن رنجش خاطر افرادی است که وقت گذاشته اند و کامنت داده اند. یکی از همین راهکارها اینست که لیست ایمیل کاربران را جمع آوری کنید، ما تمام و کمال به شما توضیح داده ایم چکار باید بکنید تا فهرست ایمیل آنها را جمع آوری کنید. وقتی بایگانی تاریخ را نوایندکس و غیر فعال کرده ایم، دیگر ایندکس گوگل برای صفحه 2 بایگانی ما نمایش داده نمی شود. اگر همه این کارها را به سادگی میتوانید انجام دهید خب کار آسانی در پیش دارید. اول از همه شاید مقاله احتیاج داشته باشد که زیرمجموعه یکدیگر از برگههای سایت باشد تا بتواند در جایی مناسب از وبلاگ قرار گیرد. همچنین وقتی کاربر در صفحه محصول قرار می گیرد ، می تواند به کمک Breadcrumbs به دسته اصلی و کل محصولات آن دسته دسترسی داشته باشد.

شما نباید تنها پستهای مرتبطی رو برای لینک دهی انتخاب کنید، هدف شما باید این باشد که لینک مقاله های واقعا مرتبط را بعنوان مقاله تکمیلی به کاربر بدهید، طوری که مطمئن شوید روی آن کلیک میکنند. کاربرد برچسبها اینست که گروههای محتوایی درست کند و محتوای به شدت مرتبط را در کنار هم قرار دهد. اما بایگانی نویسنده را دست نخورده گذاشته ایم و آنها را برای گوگل باز گذاشته ایم تا ایندکس شوند. اما ظاهرا قالبهای وردپرس برای بایگانیها صفحه بندی در نظر گرفته اند، پس هیچ مشکلی با صفحه بندی ندارید و نگران این موضوع نباشید. هیچ تضمینی برای جریمه نشدن در صورت خرید بک لینک وجود ندارد. با این خدمات ساختار وب سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه سازی می شود، اما باید محتوای آن را نیز بهینه سازی کنید. اما زمانی که قرار است دیدگاههای بیشماری برای پست شما تولید شود و کاربران با دیدگاههای بزرگ و کوچک مقاله را برای چگالی کلمه کلیدی کاهش دهند کارتان سخت میشود. اما تفاوت تولید محتوا با استراتژی و بدون استراتژی، تفاوت میان پرتاب تیر در تاریکی و تیر به سمت سیبل است. همیشه به این نکته توجه کنید که تعداد لینک هایی ورودی به سایت شما در یک روز باید طبیعی و به صورت محدود باشد ، در صورتی که در یک روز حجم وسیعی از بک لینک ها به سمت سایت شما هدایت شود باعث دریافت جریمه و در نهایت حذف از رتبه های بالا موتور های جستجو می شوید .