دانلود فیلم آموزشی توسعه وب با کاتلین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در مورد نو ایندکس و نوفالو قبلاً در بسته آموزش سئو توضیح دادیم اما در اینجا به توضیح کامل نمیپردازیم فقط این را بدانید که با استفاده از لینکها و موتورهای جستجوگر وارد صفحات سایتمان یا صفحات دیگری میشوند و آن صفحه را هم ایندکس میکنند. این لینکها یک صفحه وبسایت شما را به صفحه دیگر آن ارجاع میدهد. تکنیک مثل تبلیغات متنی رپورتاژ آگهی اینکه به یک وبسایت پول بدهیم تا لینک ما را در صفحه خودش قرار بده اینکه بریم تو یه سایت دیگه پست مهمان بگذاریم از طرف خودمان یه پست بزاریم اسم خودمان را بنویسیم و لینک سایتمان را در پایین آن قرار بدیم یا در انجمنهای مختلف فعالیت داشته باشیم و سایر روشها… پیشنهاد تیم رادزاد برای این افراد، طراحی سایت در ابتدا و سئوی آن در یک بازه زمانی طولانی تری است. اگر لپتاپ شما فاقد چیپست وایرلس اینتل است تنها راهکار موجود خرید یک کارت شبکه وایرلس USB است. دیگر کسب و کار های سنتی نمیتوانند تنها با روش های سنتی و فروش فیزیکی درآمد بالایی داشته باشند و باید برای ورود به عرصه رقابت کسب و کار خود را با راه اندازی سایت فروشگاهی بهبود بخشند. برای اینکه مطمئن شوید که سایت شما قابل فهرست شدن است (می توانید از robot.txt خود استفاده کنید تا به گوگل بگویید که می خواهید چه صفحاتی را خزنده کند و کدام یک را خیر) ، گوگل می تواند به درستی سایت شما را خزنده کند و شما یک نقشه سایت مناسب دارید با تمام صفحات مهم.

معمولاً اینجوری نیست معمولاً یه سایت اگر محصولاتش خوب باشد آن را ما میایم تو سایتمان لینک میکنیم درنتیجه اگر سایت شما سایتی باشد که مثلاً یک سایت خبری بسیار معتبر مثل مشرق نیوزبیاد این سایت را لینک کند و لینک شمارا قرار بده در سایتش درنتیجه شما یک ریسورس خیلی خوب بودید. پیوندهای نوفالو همانهایی بودند که در rel شان عبارت نوفالو نوشتهشده بود در HTML و زمانی که نوفالو نوشتهشده باشد یعنی رباتهای گوگل این پیوند را واردش و نیازی نیست ایندکس کنید درنتیجه انگارنهانگار این لینک در آن سایت وجود داشته و یکسری بخشها از وب مثل کامنت هایی که تو سایتهای مختلف منتشر میکنید پستهایی که در انجمنهای مختلف ارسال میکنید لینکهایی که تو پیج ویکیپدیا یا واژهنامه ویکیپدیا تعریف میشود و ویکیپدیا بهشون لینک میدهد. اما یک تمایز وجود دارد که باید از آن آگاه باشیم، کلاه سفید در برابر سئو کلاه سیاه. اما الکسا به کمک ابزارهای مختلفی قادر است یک بازدید حدودی از سایت شما را مورد ارزیابی قرار داده و بر اساس آن به صورت تخمینی مشخص میشود که تا چه میزان ترافیک دارید. در برخی از روترها، این قابلیت فراهم شده است که MAC آدرسهایی که اجازه دسترسی به شبکه دارند، در یک لیست موسوم به لیست سفید قرار بگیرند.

اگر مخاطبان شما در یوتیوب فعال هستند میتوانید تولید ویدیو را در یوتیوب انجام دهید در غیر این صورت آپارت هم گزینه مناسبی است و میتوانید بازدیدهای رایگان زیادی برای ویدیوهای خود به دست آورید. پس تنها این لینک برای شما یک بازدید محسوب میشود نه یه رتبه و یه معیار برای نتایج جستجوی گوگل. لینکها نه تنها به کاربران کمک میکند تا محتوای مرتبط را بین صفحات وب جستجو کنند بلکه توسط موتورهای جستجوگر نیز مورد استفاده قرار میگیرند. کلیدواژه های انتخاب شده برای هر سایت نقش کلیدی در ورود کاربران به سایت را دارند. بنابراین اگر شما در محتوایی که می نویسید، این نکات را رعایت کنید و در همان زمینه X هر موردی را توضیح داده باشید، گوگل شما را در اولویت قرار خواهد داد. این موضوع به قدری اهمیت دارد که شاهد ابزارهایی هستیم که کاربران با عضویت در ان از طریق آیفریم چندین سایت را مشاهده میکنند که هر چند دقیقه یک بار نیز رفرش میشود. در واقع گوگل همواره تلاش کرده است تا مطابق با نیاز کاربران خود، بهترین نتیجه را نمایش دهد. در داستان سئوی ما نیز ممکن است این اتفاق بیفتد و کسانی که از متدهای کلاه سیاه استفاده می کنند در انتهای مسیر به مشکل بخورند.

ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که ندانید کجا باید به دنبال اطلاعات معتبر بگردید و مطمئناً گروه هدف شما نیز همین احساس را تجربه میکنند. مثلاً اگه می دونید تو یه سایت خبری خیلی خوب و معتبر میخواهید تبلیغ متنی کنید و آن تبلیغ لینکش نوفالو است ولی می دونید که آن تبلیغ در معرض دید بازدیدکننده قرار میگیره و میتونه برند شما را نمایش بده به بازدیدکننده و برندتان را معرفی کند خوب حتماً این کار را انجام دهید اما اینرو باید ببینید هزینهای که پرداخت میکنید آیا ارزشش را دارد یا نه. اما الان میگم بهترین روش برای لینک بیلدینگ در حال حاضر اینکه شما بیاید رپورتاژ آگهی دهید در سایتهایی که بازدید بالایی دارند وقتی در رپورتاژ آگهیتون در متن آگهی به سایت خود لینک کنید هم لینکها طبیعیتر به نظر میرسند ازنظر گوگل و بازدیدکننده هم اینکه یک عمر قرار است این لینک در آن پیج به مونه سایتی که رپورتاژاگری شمارا انجام میدهد رپورتاژ شمارا پاک نمیکند نهایتاً از صفحه اصلی سایتش پاک میکند ولی آن پیج برای همیشه در سایتش باقی میمونه.