• خانه
  • وبلاگ
  • دانلود رایگان کتاب سئو ، 9 ایبوک عالی همراه با لینک دانلود

دانلود رایگان کتاب سئو ، 9 ایبوک عالی همراه با لینک دانلود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

5. آشنایی با مفاهیم سئو یا همان بهینه سازی برای موتورهای جست و جو، برای هر شخصی که در این صنعت فعالیت می کند کم و بیش ضروری است؛ بنابراین حتما این مورد را هم در بین اولویت های خود برای تبدیل شدن به یک طراح وب سایت حرفه ای قرار دهید. در نهایت اگر بخواهیم تمام این مطلب را در چند جمله خلاصه کنیم، باید بگوییم که برای یادگیری طراحی سایت به شکل فشرده و سریع، هیچ راهی بهتر از راه دیگر نیست. منابعی بین المللی مانند SoloLearn, W3Schools, YouTube از جمله منابع آنلاین هستند که بسیاری از دوره های آموزشی آن ها به شکل رایگان ارائه می شود. دوره های آموزشی دارکوب هم به شکل آنلاین و هم به شکل حضوری موجود هستند. همانند دو پرسش قبلی، پاسخ به این سوال هم برای هر فرد با توجه به روحیات و شخصیت او متفاوت است. اگر سن زیادی ندارید و تازه در ابتدای جوانی خود هستید، امکانات مالی برای تحصیل در دانشگاه به مدت چهار سال را دارید و مهم تر از همه اگر می خواهید یک مدرک رسمی و معتبر در زمینه کاری خود داشته باشید، پس توصیه می کنیم که از همین امروز برای ورود به دانشگاه مورد نظر خود تلاش کنید تا هر چه سریعتر تحت آموزش قرار بگیرید.

مدت زمان یادگیری طراحی وب سایت چه از طریق دانشگاه و چه از طریق خارج از دانشگاه، کاملا به میزان تعهد و جدیت خود شما دارد؛ بنابراین شما باید با توجه به شناختی که از خودتان و شرایط موجود دارید تصمیم بگیرید که می خواهید از کدام روش برای یادگیری طراحی وب سایت به شکل حرفه ای اقدام کنید. بلکه همیشه و هر روز باید در حال یادگیری و استفاده از آموزش های مختلف در زمینه طراحی وب سایت باشید. بلکه هر شخصی باید خودش تشخیص دهد که بهترین راه برای او کدام است. در واقع هیچ چیزی تحت عنوان «بهترین راه» برای یادگیری طراحی وب سایت در کوتاه ترین زمان وجود ندارد. آن هم این است که مهارت های طراحی وب سایت هیچ نقطه پایانی ندارند؛ به عبارت دیگر، فرقی ندارد که شما چقدر سخت کوش باشید و چقدر زمان صرف یادگیری مهارت ها و قابلیت های مختلف طراحی وب سایت بکنید؛ در هر صورت هرگز نمی توانید ادعا کنید که دیگر هیچ چیزی برای یاد گرفتن وجود ندارد و شما به تسلط کامل و صد درصدی رسیده اید. دنیای طراحی سایت از شاخه های مختلفی تشکیل شده است که بسیاری از آن ها نقاط مشترکی زیادی با هم دارند و شما خواه ناخواه قسمتی از هر کدام را در طول زمان یاد خواهید گرفت؛ اما این موضوع نباید باعث شود حواس و تمرکز شما از مهارت های پایه و اصلی طراحی وب سایت دور شود.

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین مدت زمان یادگیری طراحی وب سایت، پاسخ به این سوال است که آیا می خواهید در این زمینه یک مدرک رسمی و معتبر داشته باشید یا نه. اما اگر داشتن مدرک رسمی و آکادمیک اهمیت چندانی برای شما ندارد و یا به هر دلیلی نمی خواهید وارد مسیر چهار ساله ی دانشگاه شوید، خبر خوب برای شما این است که ده ها راه متنوع برای یادگیری مهارت های لازم در زمینه طراحی وب سایت به شکل آنلاین وجود دارد. افزایش رتبه سایت در الکسا ممکن است به نظر شما بسیار ساده تر از افزایش رتبه در گوگل یا افزایش رتبه سایت در یاهو باشد ولی دقیقا افزایش رتبه و رنک در الکسا به دلیل نوع گزارشات این سایت با مفهوم توسعه کسب و کار الکترونیک کاملا به یک بازاریاب حرفه ای با تجربه الکترونیک و مسلط به شیوه های نوین تبلیغات الکترونیکی طبق دانش روز دنیا میباشد و در غیر اینصورت شاید با انجام روشهای عادی و معمول افزایش رنک شرکت های طراحی سایت و شرکت های بازاریابی اینترنتی ممکن است تنها رتبه و رنگ شما در الکسا بالاتر رود ولی گزارشات و آمار مربوط به تبدیل بازدیدکننده به مشتری طبق گزارشات قبل سر جای خود باقی بماند .

از همین­رو، بنا به دستور دادگاه تمام وب­سایت­های مرتبط با شرکت گوگل، مسدود گردیدند. البته توجه داشته باشید که در این مطلب قصد نداریم بگوییم که کسب مدرک دانشگاهی در رشته های مرتبط با طراحی وب سایت کار خوب یا بدی است. 1. همیشه اولویت اول خود را یادگیری مهارت های ضروری برای طراحی وب سایت قرار دهید. هر ساله افراد زیادی تمایل دارند که برای تحصیل ،کار و زندگی وارد اروپا شوند ،یکی از راه های اقامت در اروپا ثبت شرکت در اروپا می باشد. کلیه افراد حقیقی یا حقوقی که تمایل به حضور در بازار بین المللی در کشورهای اروپایی را دارند میتوانند نسبت به ثبت شرکت اقدام نمایند و به طور رسمی صاحب شرکت در اروپا گردند. این گفتگو می تواند در رابطه با تجربیات کاری و همچنین به اشتراک گذاشتن نوشته هایشان نیز باشد که در برخی موارد باعث افزایش لینک سازی و ترافیک سایت می شود. در تصویر زیر برای اینکه متوجه شوید رتبه جهانی سایت شما در الکسا چیست عدد بالا سمت چپ را ببینید. اگر همه چیز را درست انجام داده باشید پیام موفقیت راهاندازی از طرف سرچ کنسول گوگل میگیرید و میتوانید کارتان را برای جمعآوری دادههای وبسایتتان آغاز کنید.