• خانه
  • وبلاگ
  • دانلود رایگان آموزش تولید محتوای الکترونیکی

دانلود رایگان آموزش تولید محتوای الکترونیکی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آنها از این طریق سئو خود را بهبود میبخشند و رتبه سایت خود در نتایج جستجو بالاتر از آنچه که باید باشد، میبرند. اگر شما عزیزان خواهان این هستید که حضوری قوی در حوضه شغلی کسب و کار های اینترنتی هستید برای رشد فعالیت خودتان بی شک شرکت طراحان سیستم پایا را انتخاب کنید زیرا شرکت طراحی سایت طراحان سیستم پایا یکی از بهترین ها نسبت به سایر رقبای خود می باشد. بولت پوینت ها باعث می شوند تا کاربران خیلی راحت و بدون درگیر شدن با پاراگراف های طولانی محتوای شما را درک کنند. اگر دوست دارید مخاطبان با وبسایت شما و محتوایی که تولید می کنند بیشتر درگیر شوند باید اصول و قواعد خوانایی متن را در تولید محتوا به دقت رعایت کنید. هزینه تولید محتوا متنی به عوامل زیادی از جمله کیفیت محتوا، تجربه و سابقه نویسنده، نوع کسب و کار و سختی محتوا، طول محتوای متن، رعایت اصول نگارشی، میزان بهینه سازی محتوا بستگی دارد. همانطور که پیشتر اشاره کردیم ارائه خدمات خوب به مشتریان، یکی از عوامل اصلی موفقیت شما هستند و نحوه برخورد با مشتری نیز یکی از فاکتورهای ارائه خدمات خوب به مشتری است.

وب24 مجموعهای متخصص در حوزه ارائه خدمات سئو است که به شما کمک میکند کالا و خدمات خود را به موثرترین شیوه ممکن، به مشتری عرضه کنید. هر گاه کاربری وارد وب سایت شما میشود، این افزونه اطلاعاتی را به سرورهای الکسا ارسال میکند. مثلا در رتبه کنکور، این رتبهبندی به ما کمک میکند که هم بتوانیم مقایسه کنیم و هم افراد قویتر را از ضعیفتر تشخیص دهیم و به همین دلیل است که برای ما ارزش دارد. چگونه محتوای ۱۰ برابر ایجاد کنیم؟ پس تصمیم گرفتیم که در این فصل، انواع محتواهایی که در این شبکه اجتماعی موفق بودهاند را همراه با دریایی از مثال، بررسی کنیم. ابتدا در وبسایت ثبتنام کنید و پس از تایید آدرس ایمیل بر روی Edit Your Profile کلیک کرده و سپس در قسمت Your Profile توضیح کوتاهی در مورد وبسایتتان نوشته و در قسمت Link to your website آدرس وب سایتتان را وارد کنید و در نهایت بر روی Save کلیک کنید.

در قسمت پایین صفحه آدرس سایت مورد نظر خود را نوشته و نتایج حاصل را ببینید. موتورهای جستجو موضوع هر صفحه را با استفاده از عنوان صفحه درک می نمایند و در صورتی که عنوان درستی برای صفحه انتخاب نشود علاوه بر آنکه کاربران پس از ورود به سایت ممکن است صفحه را ببندند همچنین ممکن است موتورهای جستجو نتوانند برای کلمه کلیدی مورد نظر شما صفحه شما را بیابند. از نظر آنها دورکاری در حقوق و مزایای آنها تغییر محسوسی ایجاد نکرده است، تنها مقدار اندکی اضافه کار کاهش داشته است. تغییر سایز عکسها با استفاده از HTML تاثیری بر سایز آنها ندارد و تنها نحوه نمایش را تغییر میدهد، برای کاهش حجم سایت و نتیجتا افزایش سرعت سایت از نرم افزارهای جانبی مانند فتوشاپ استفاده کنید. بر اساس برنامه استراتژی سئو، تگهای H تمامی صفحات اصلی و مقالات با استفاده از کلمات کلیدی اصلی و فرعی مورد هدف هر صفحه، بهینهسازی و درصورت نیاز اصلاح میشوند. بر اساس حیله وفریب محتوا تولید نکنید. اجرای این اصول بسیار ساده هستند و اگر در دو یا سه محتوا پیاده سازی کنید برای شما به یک عادت تبدیل می شوند و می توانید بیشتر و بیشتر از آن سود ببرید. در این فصل تمام ویژگیهای یک محتوای با کیفیت را بررسی میکنیم، اصول تولید محتوا با گوشی و کامپیوتر را به شما آموزش میدهیم، کار با اپلیکیشنهایی مثل Inshot را هم به طور دقیق یادتان میدهیم، نحوه پست و استوری گذاشتن را به صورت کامل توضیح میدهیم و بعد از آنکه اصول دیده شدن در اینستاگرام را یادگرفتید، این فصل را با آموزش استراتژی محتوا به پایان میرسانیم.

این اصول را فراموش نکنید. مطمئن باشید این بازدهی به مراتب بهتر از کوپنهای تخفیف و لوگوی جدید وبسایتتان خواهد بود. ثانیا با جملات کوتاه محتوای مهمی را به خورد مخاطب تان قرار دهید. به جای تکرار عبارت کلیدی تکراری تا جایی که ممکن است، کلمات کلیدی مرتبط بیابید تا به موضوع محتوای خود نیرو ببخشید. یا از ایموجی ها و شکلک ها در محتوای تان استفاده کنید تا مخاطب را با صفحه درگیر کنید. مقالات وبلاگ، دستهای از انواع محتوای متنی هستند که در وبلاگها و مقالات منتشر میشوند. چون متنی که خوانده نشود هیچ ارزشی ندارد. هرچند که حضور بیشتر آنها بی ارتباط با میزان درآمد ما نیست. مهم نیست صفحه ی فروش طراحی می کنید و یا یک متن می نویسید که قرار است در وبلاگ منتشر شود. فرض کنید تمام متن ها و محتوایی که در دنیای وب وجود داشت بدون عکس و ویدیو و یا کارهای گرافیکی بود. اگر محتوای شما به ویدیو نیاز دارد یک ویدیوی متناسب با آن طراحی کنید. محتوای 10 برابری چیست؟