• خانه
  • وبلاگ
  • خرید بک لینک و تاثیر آن بر سئو – چرا گوگل جریمه میکند؟

خرید بک لینک و تاثیر آن بر سئو – چرا گوگل جریمه میکند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

1- مرز یادگیری؛ یک متخصص سئو تا کجا به دانش و تجربه فنی نیاز دارد؟ در این فصل از کارگاه آموزش سئو تکنیکال مسیر تصمیمگیری و تحلیل برای انجام یک تغییر فنی در سایت را با هم مرور میکنیم و مرز اختیارات یک متخصص سئو را در آن روشن میکنیم. بهعنوان یک متخصص سئو علاوه بر دانش تخصصی در زمینه کاری خود باید مهارتهای نرم برای ارتباط با سایر تیمهای دیجیتال مارکتینگ را کسب کنیم. اما نکته اینجاست که علاوه بر رعایت ساختارهای AMP لازم است فاکتورهایی نظیر سایز لوگو و فضای درج آن را رعایت کنید. موتورهای جستجو علاوه بر فاکتورهای دیگر، وب سایتها را با مشاهده تعداد پیوندهایی که به آنها ایجاد شده است، رتبه بندی میکنند. برای مشاهدهی این تصاویر به صفحه پروفایل خود رفته و روی آیکونی که تصویر یک آدم است و در پائین قسمت Bio واقع شده است، بزنید. هزینه کردن ماهانه بر روی سئو برای سایت هایی که دارای کلمات رقابتی هستند و یا سایت هایی که در یک یا دو کلمه کلیدی در صفحه اول قرار دارند و قصد دارند در سایر کلمات کلیدی نیز آرام آرام در صفحه اول قرار گیرند نیز بسیار مناسب است.

کارگاه سئو تکنیکال برگرفته از سالها تجربه ما در طراحی سایت و انجام پروژههای موفق سئو بوده و با رویکرد “کاربردی بودن” طراحی شده است. متأسفانه بسیاری از صاحبان کسب وکار به ویژه به دلیل انجام بعضی اقدامات که در حوزه سئو کلاه سیاه است، منجر به کسب نمره منفی از طرف گوگل شدهاند. ریدایرکت 301: برخلاف ریدایرکت 302 که برای انتقال به صورت موقت است، این نوع ریدایرکت به صورت دائمی صورت میگیرد. ریدایرکت 302: زمانی که قصد دارید به صورت موقت از آدرس دیگری برای صفحهای خاص استفاده کنید باید از این نوع انتقال بهره ببرید. رعایت استانداردهای سئو در طراحی سایت و بهبود تجربه کاربر را نمیتوان تنها یک فاکتور برای بهبود رتبه دانست بلکه شناخت و اجرای این نکات برای کسب جایگاه مناسبت در نتایج الزامی است. کسب این مهارتها به ما کمک میکند تا زمان ارزشمند خود را صرف یادگیری کدنویسی و اجرای آن در سایت نکنیم. ریدایرکت 410 نشان میدهد که صفحه به صورت دائم از سایت حذف شده است. صفحاتی ممکن است در سایت حذف یا جابجا شوند؛ لازم است برای جلوگیری از مشکلاتی همچون ایجاد صفحات 404، با مفاهیمی پایه آشنا شوید که میتواند در سئو سایت شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

اولین سوالی که به ذهن شما میرسد این است که، برای یادگیری سئو تکنیکال به چه میزان دانش فنی و تجربه کدنویسی نیاز داریم. برای درک مفاهیم ارائه شده در این کارگاه و اجرای آن در پروژه خود نیازی به دانش کدنویسی یا تجربه طراحی سایت ندارید! «زاهدی» (1394) معیارهای طراحی و اجرای سیستمهای مدیریت اطلاعات علمی در دانشگاهها (واسپارگاههای سازمانی) را بر پایۀ نظریههای سیستم اطلاعاتی شناسایی کردهاست. این مفاهیم در کنار هم بازاریابی را شکل می دهند.ما تلاش می کنیم تا اول نیاز مشتری سپس خواسته مشتری از بازار و در نهایت تقاضایی که در ازای آن پولی را پرداخت میکند را شناسایی میکنیم و این روند را به شما خواهیم گفت. مهمترین امکاناتی که سایت فروشگاهی در اختیار شما قرار میدهد این است که میتوانید از برندینگ سازی انجام دهید و نام برند و لوگوی خود را در ذهن مخاطبان تان ثبت کنید. این کار را می توان به راحتی در پلتفرم گوگل سرچ کنسول و وارد کردن URL انجام داد تا ببینید سایت برای چه کلمات کلیدی رتبه بالایی دارد. بر اساس داده های این نمونه، الکسا تعداد بازدیدکنندگان از همه سایت های موجود در اینترنت را تخمین می زند. همانطور که احتمالا همه شما در جریان هستید اختلاف نظر ها همیشه وجود دارد مخصوصا در حوزه سئو ، گنگستر های اینترنتی درباره سئو با هم اختلاف نظر پیدا کردند .

در اینجا مدیریت صحیح تگ کنونیکال میتواند شما را ماه ها به هدفتان نزدیک تر کند. ارائه اطلاعاتی که بازدیدکنندگان شما به دنبال آن هستند و پیمایش آسان و بصری است. زمانی که شما یک کلمه را در گوگل جستجو می کنید بلافاصله 10 پیشنهاد مرتبط با آن ارائه می شود که نشان می دهد چه عبارات مرتبطی بیشترین جستجو را داشته اند و کاربران به چه مطالبی علاقه بیشتری دارند. پیروی از این مدل فکری به شما کمک میکند تا زمان و انرژی کمتری برای ارجاع درخواستهای خود به تیم فنی و دریافت پاسخ از آنها صرف کنید. یک کاراگاه پلیس، تنزل درجه یافته است و الان باید به تماسهای اضطراری پاسخ دهد. اما ما در این مقاله یک راهنمای کامل برای شما آماده میکنیم تا طبق آن بتوانید به صورت کاملا عملی و کاربردی به یادگیری تولید محتوا بپردازید. هر صفحه در اینترنت برای آنکه شانس ایندکس و نمایش در نتایج جستجو را داشته باشد نیازمند یک آدرس یکتا است. مبحث استفاده از تگ کنونیکال، بخش بسیار پیچیده سئو تکنیکال است و نیازمند دانش و تجربه زیادی است.