• خانه
  • وبلاگ
  • خدمات طراحی سایت و سئو سایت – آموزش طراحی سایت – نت سئو

خدمات طراحی سایت و سئو سایت – آموزش طراحی سایت – نت سئو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به نظر اکثر کارشناسان سئو، رتبه الکسا حتی اگر فیک هم باشد، هیچ تأثیری در سئو ندارد. بازدید کنندگان منحصر به فرد با توجه به تعداد کاربران منحصر به فرد الکسا که در یک روز مشخص از یک سایت بازدید می کنند، تعیین می شود و بازدید تعداد کل درخواست های یک صفحه بر اساس URL سایت است. برای داشتن سئو تکنیکال مناسب باید برنامه نویسی و طراح سایت حرفه ای باشید و با مفاهیم مرتبط با لود شدن یک سایت از ابتدا که کاربر درخواست می کند تا موقعه ای که پاسخ به صورت یک صفحه سایت روی مرور گر مخاطب لود می شود. از آنجایی که امیل به دنبال لینک های سالم بود، آنها نیز با خوشحالی درخواست او را قبول کردند. اگر بتوانید برای وبلاگ های خود لینک سازی کنید و قدرت و اعتبار آن ها را افزایش دهید، به شدت می تواند به رشد وبسایت شما کمک کند و درج حتی همان ۱ یا دو عدد لینک می تواند تاثیر خوبی در رشد وبسایت شما در گوگل بگذارد.

برخی بین سئو داخل صفحه و سئو تکنیکال تفاوت می گذارند، البته ممکن است برخی مفاهیم و خدمات در هر دو شباهت داشته باشد. گوگل ابتدا به صفحه بدون جاوا اسکریپت نگاه می کند ، سپس چند روز تا چند هفته بعد ، جاوا اسکریپت را ارائه می دهد ، به این معنی که عناصر مهم SEO که با استفاده از جاوا اسکریپت به صفحه اضافه می شوند ممکن است فهرست بندی نشوند. در مقابل، چناچه فرد رابطه متعادلی را با سازمان احساس نکند و بین دادههای خود به سازمان و ستاندهها تعادلی حس نکند، از شغل و سازمان ناراضی میشود. در طول دوره تعدادی پروژه عملی را برای یادگیری هرچه بهتر مطالب انجام خواهید داد و در جلسات رفع اشکال و پرسش و پاسخ مشکلات خود را برطرف خواهید کرد . در این مقاله آیتمهای مختلف و مهم چک لیست سئو تکنیکال را به شما معرفی خواهیم کرد. زمانی که رباتهای موتورهای جستجو و خزندگان وب بتوانند صفحه شما را شناسایی کنند، آنگاه رتبه و جایگاه بهتری در صفحه نتایج جستجوی بدست میآورید و این امر به افزایش میزان بازدید از سایت شما کمک بسیاری خواهد کرد.

سئو داخل صفحه بیشتر با محتوای سایت در ارتباط است، نحوه نگارش محتوا و استفادهاز پاراگراف بندی و هدینگ یا عنوان مطالب، متاتگ ها ، استفاده از متن جایگزین برای تصاویر و … قبل از دسترسی به وب سایت ، باید راه اندازی شود! این بهینه سازی فنی شامل افزایش سرعت بارگذاری صفحه و لینکهای داخلی آن است که به خزندگان وب (web crawler) کمک میکند تا درک بهتری از وب سایت شما داشته باشند و به راحتی آن را ایندکس کنند. اگر بهینه سازی موتورهای جستجو فرایند بهینه سازی وب سایت برای جستجو است ، SEO ها حداقل به درک اولیه از چیزی که بهینه می کنند نیاز دارند! موتور های جستجو توجه ویژه ای به عناوین سایت ها دارند. به صورت خلاصه ما در خدمات سئو تکنکال به رفتار ربات های گوگل بسیار اهمیت می دهیم، در واقع گوگل چگونه صفحات سایت را یافت و آنها را می خواند. سئو کار حرفه ای در بخش بررسی سایت باید بتواند موانع موجود برای پیمایش سایت توسط ربات های موتور جستجو را یافت و آنها را برطرف کند.

به جز تگ های ذکر شده ، استفاده از متا تگ توضیحات (Meta description tag) با طول 160 کاراکتر است. این به این دلیل است که موتور های جستجو برای خدمت به جستجوگران وجود دارند. شناخت رفتار گوگل و دیگر موتورهای جستجو و نحوه جمع آوری توسط ربات های گوگل از الزامات سئو تکنیکال است . 75% از جستجوگران, فقط صفحه اول نتایج جستجو را بازدید می کنند. دما در طول روز به حدی بالاست که فقط مردم می توانند شب از خانه بیرون بیایند. این ثبت کنندگان فقط سازمان هایی هستند که رزرو نام دامنه را مدیریت می کنند. منظور ما این بود که به جنبههای مختلف موضوع بپردازیم تا مخاطب بتواند جواب خود را پیدا کند. چراکه اگر هاست قدرت کافی برای پردازش اطلاعات سایت و پاسخ دهی به هزاران کاربر که در حال مشاهده محصولات و خرید از فروشگاه شما هستند را نداشته باشد، با عدم رضایت و از دست دادن مشتری روبهرو خواهید شد. اینترنت نام هایی مانند “moz.com” را به عنوان آدرس وب سایت بدون کمک سرورهای نام دامنه (DNS) درک نمی کند. یکی از اجزای مهم سفر وب سایت ، مسیر رندر بسیار مهم است ، که عبارت است از فرآیند تبدیل مرورگر کد وب سایت به صفحه قابل مشاهده می باشد.