خدمات سئو و بهینه سازی سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شاید شنیدن کلمه سئو برای شما جدید باشد و یا اصلاً ذهنیتی نسبت به آن نداشته باشید و تازه میخواهید بدانید سئو چیست و چه کاربردی دارد و چرا آنقدر بین کسانی که در اینترنت و کسبوکارهای اینترنتی فعال هستند رواج پیدا کرده است. در اغلب موارد برای دسترسی به صفحه تنظیمات مودم، باید عبارت 192.168.1.1 یا 192.168.2.1 در نوار آدرس مرورگر اینترنت وارد کرده و کلید اینتر را فشار دهید. در این مرورگر می تاوانید افزونه هایی مثل YouTube Dark Theme یا Bypass Paywall و نیز uBlock را مورد استفاده قرار دهید. هر زمان که محتوا یا محصول جدیدی در سایت خود منتشر کردید میتوانید با استفاده از این لیست ایمیلی که ایجاد کرده اید و سرویس میلرلایت، بازدید سایت خود را به سرعت افزایش دهید. با انتخاب این گزینه ترافیک بازدید سایت شما در اولویت ارسال قرار میگیرد و علاوه بر این میتوانید از حجم ایپی بیشتری بهرهمند شوید. از همین رو یکی از دلایل اصلی عدم موفقیت کسب و کارهای آنلاین، عدم موفقیت در افزایش ترافیک سایت است.

اما آنچه که در اینجا می تواند متفاوت باشد و از اهمیت کمتری برخوردار است، این نکته است که اگرچه طراحی وب سایت متناسب با سلیقه شخصی شما نباشد، هیچ مشکلی وجود ندارد؛ یک شرکت طراحی وب سایت خوب طراحی هایش را نه با نظر شخصی طراحان خود، بلکه مطابق با نظر و سلیقه ی شما و آنچه به کسب و کار و صنعت شما مربوط می شود، انجام می دهد. بهعنوان مثال، ممکن است خطوط کابل از خانه به ISP یا با برخی از تجهیزات دیگر که در اختیار دارند، مشکلی ایجاد کند. مشکلی نیست برای این امر شما 10 سفارش ثبت کنید برای این امر نیز نیازی نیست 10 بار فرم را تکمیل کنید فقط کافیه عدد کبار فیلد افزدون به ثبت خرید را از 1 به 10 تغییر دهید در این صورت 10 مرتبه سایتتان ثبت خواهد شد. فاکتور ” بازدید از سایر صفحات ” هنگام ثبت سفارش میتواند بین 1 الی 15 صفحه تنظیم شود.

پس از انتخاب تعداد لینک های مورد نیاز جهت بازدید باید در بخش درج لینک جهت افزایش بازدید لینک های مهم و معتبر سایت خود را معرفی نمایید و دقت داشته باشید اگر چند صفحه از یک سایت جهت افزایش بازدید دارید لینک های مدنظر خود را در این بخش درج کنید در غیر این صورت برای سایت های متعدد خود باید سفارشات جداگانه درج نمایید. تعداد صفحاتی که هر کاربر در سایت شما مشاهده می کند ( Daily Pageviews per Visitor ) از تعداد بازدید و ایپی های سایتتان نیز مهم تر است! Daily Time on Site ) بیشتری دارند یعنی برای کاربران جذاب و مفیدتره ( نشان دهنده ارزش و کیفیت محتوای ارائه شده در وب سایت شماست. این ضریب نشان دهنده درصد کاربرانی است که صرفا یک بار وارد سایت شده و سپس آن را ترک کرده اند و از لحاظ فنی، جذب وب سایت شما نشده اند پس در صورت استفاده از سقف بازدید روزانه بالاتر هر کاربر چندین بار وارد سایت شده و باعث کاهش سریع ضریب فرار سایت شما در سایت الکسا میشود.

هر مطلب جدید اگر کیفیت خوبی داشته باشد و اصول سئو تولید محتوا را رعایت کرده باشد، فرصتهای رتبهبندی جدیدی را برای سایت شما ارائه میدهد چون هر صفحه جدید در نتایج گوگل برای بیش از یک کلمه کلیدی و چند ده کلمه کلیدی رتبهبندی میشوند. ماندگاری هر کاربر 30 الی 150 ثانیه در هر مرحله بازدید است و هر ده ثانیه بازدیدکننده وریفای میشود. بازدیدکنندگان واقعی دارای تولبار الکسا باعث بهبود سریع رتبه الکسای ایران و جهان سایت شما خواهند شد و کیفیت بالای بازدیدکنندگان به دلیل واقعی بودن و وریفای چند مرحله ای همچنین امکان تعیین و تغییر دلخواه هر فاکتور در سرویس افزایش بازدید از مزیت های ویژه خدمات افزایش بازدید مجموعه بازدید ایده است. جهت افزایش ترافیک سایت و وبلاگ در مجموعه بازدید ایده سرویس افزایش بازدید سایت – سرویس بهبود رتبه الکسا اقتصادی – بهبود رتبه الکسا حرفه ای و بهبود رتبه الکسا شرکتی ارائه میشود و از این رو سامانه افزایش بازدید تنها جهت کسب درامد و فعالیت کاربران است و قابلیت ثبت سفارش تنها از همین طریق میسر خواهد بود.