• خانه
  • وبلاگ
  • خدمات سئو و بهینه سازی سایت حرفه ای با سئو بمب

خدمات سئو و بهینه سازی سایت حرفه ای با سئو بمب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از جمله با اهمیت ترین نکاتی که باید در سئو تکنیکال به آن اشاره کرد، واکنش گرایی است که باید به هنگام کدنویسی و طراحی قالب در نظر گرفت. نسخه موبایلی وب سایت و طراحی سایت به صورت ریسپانسیو موردی است که امروزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و دلیل اصلی آن این می باشد که حدود 50 درصد از کاربران امروزه از موبایل برای مورد وب سایت استفاده می نمایند و همچنین گوگل و سایر موتورهای جستجو وجود نسخه موبایلی وب سایت را به عنوان یکی از المان های رنک دهی وب سایت ها قرار می دهند و در صورتی که وب سایت نسخه موبایلی داشته باشد رنک بهتری در موتور جستجو خواهد گرفت. سالم و درست بودن سایت از نظر فنی در این است که سرعت بالایی برای کاربران داشته و هم چنین بتواند درک و crawl آسانی برای موتورهای جستجو به همراه داشته باشد. امکانی که باعث شده تا کاربران بتوانند با تمامی ابزار ها از قبیل تلفن همراه، تبلت و .. سایت را به راحتی مشاهده کنند، Responsive یا همان واکنش گرایی صفحات سایت نام دارد. با استفاده از فایل sitemap.XML کمکی بزرگی به افزایش ایندکس شدن تمام صفحات سایت کرده و زمان ایندکس، آدرسی جا نمی ماند.

در برخی سایتها احتمالا دیده اید که به جای پست، از برگه استفاده می شود. باید خاطر نشان کرد که اگر سایت ،یک سایت وردپرسی باشد و از قالبی که bread-crumps را نداشته باشد، استفاده می کنید، برای ایجاد آن می توانید از افزونهی yoast seo کمک بگیرید. به همین دلیل است که در حال حاضر، جایگزین آن یعنی پیج اتوریتی به عنوان معیار نسبتا معتبر برای سنجش پیج رنک در خريد بك لينك مورد استفاده قرار می گیرد. یک وب سایت زمانی می توان گفت خوب کار می کند که در مرحله ی اول بتواند شفاف و ساده و در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار گیرد. خبر خوب این که هنگامی که سئو تکنیکال انجام می گیرد منجر به تقویت ساختار فنی سایت می شود و باعث شده هم رضایت موتورهای جستجو و هم کاربران را به دنبال داشته باشد. فایل robots.txt قادر است دستوراتی به موتورهای جستجو دهد و به آنها بگوید چه صفحاتی را اینکدس و چه نوع مطالبی را نادیده گیرد.

رتبهی بالا در گوگلمپ چه مزایایی دارد؟ بالا رفتن سرعت سایت یکی از نکات سئو تکنیکال بوده که به زیر ساخت سایت مربوط می شود. آیا من محتوای با کیفیت بالا به کاربران تحویل می دهم؟ با وجود اینکه جستجوی صوتی اهمیت زیادی برای حضور در صفحات اول جستجوی گوگل دارد اما این روش جستجو به طور معمول سبب افزایش فروش نمیشود و برای دیجیتال مارکترها اولویت کمتری دارد. در این بخش شما میتوانید URL یا همان آدرس صفحه موردنظر خود را به گوگل بدهید تا ببینید آیا ایندکس شده یا خیر. ریتارگتینگ و بازگردانی مشتریپلتفرمهای تبلیغات آنلاین ایرانی و خارجی مختلفی از جمله یکتانت به شما کمک میکنند تا مخاطبان خود را به مشتری تبدیل کنید. این صفحه توانایی این را دارد تا از نرخ خروج کاربران کاسته و در سئو سایت تاثیر گذار باشد. از آنجایی که امروزه بیشتر متخصص ها و کارشناسان سئو دریافته اند که تولید محتوا و محتوا نویسی می تواند بسیار در سئو و روند آن تاثیر گذار باشد, به نظر می رسد بسیاری از سیاست ها در سئو سایت تغییر پیدا کرده است و نحوه نوشتن محتواها برای سئو نیز حتی با روش های دیگر ترکیب شده است تا بتوانیم بهترین نتیجه را از آن بگیریم.

توصیه می شود برای خطای 404 صفحه ای در قالب سایت قرار دهید تا زمانی که بازدید کننده با این خطا روبه رو می شود به جای 404، یک صفحه ی طراحی شده به نمایش گذاشته شده و آن را به قسمت های مختلف سایت سوق دهد. می توانید با کمک ابزار mobile friendly test، وضعیت واکنش گرایی سایت را چک کنید. شما می توانید در این مرورگر هم از افزونه های کروم استفاده نمایید. صفحات 404 صفحاتی هستند که یا از قبل حذف شده اند یا آدرس آنها تغییر کرده است. ساده به نظر می رسد، اما بسیاری از نویسندگان قبل از اینکه فکر کنند که قصد دارند تا به چه مخاطبانی دسترسی داشته باشند، دست به قلم می برند. محتوای متنی در این مورد به صورت کاملا اختصاصی و مختص به هریک از محصولات نوشته میشود. اصلا نگران نباشید، منم وقتی تازه شروع به تحقیق در مورد بک لینکها کردم همینقدر سردرگم بودم. این سرویس ها به دلیل اینکه از ریدایرکت ۳۰۱ استفاده می کنند، کل ارزش وبسایت را به لینک کوتاه شده منتقل خواهند کرد بنابریان فرصت خیلی خوبی برای تولید بک لینک به حساب می آیند.