• خانه
  • وبلاگ
  • خدمات سئو سایت – ارائه خدمات سئو SEO حرفه ای سایت و تکنیکال

خدمات سئو سایت – ارائه خدمات سئو SEO حرفه ای سایت و تکنیکال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو در واقع شاخص اندازه گیری کیفیت وب سایت شما برای موتورهای جستجو است . بنابراین قبل از اقدام برای شروع بک لینک گیری سعی کنید تمامی قواعد آن را فرا بگیرید تا در این پروسه با مشکلی مواجه نشوید. در فرآیند بک لینک گیری و لینک سازی نباید روی یک کلمه کلیدی یا یک صفحه تمرکز کنید و برای مدت زمان طولانی برای آنها بک لینک نگیرید زیرا در این صورت مشمول جریمه ی گوگل خواهید شد. برای مثال لینکهای سایت ویکیپدیا از نوع نوفالو هستند اما تاثیر آنها میتواند از یک لینک فالوی ضعیف هم بیشتر باشد. ما در مقاله لینک سازی خارجی چیست ، روش های ساخت لینک خارجی را به صورت طبیعی، بیان می کنیم تا شما با استفاده از این روش ها دیگر دچار پنالتی گوگل نشوید. کلمات کلیدی را در تیتر ها ، لینک های anchor texts و پاراگراف ها به صورت عقلانی به کار ببرید. بررسی رقبا یعنی باید بدانید آن ها در چه کلمات کلیدی بالا هستند. برای توضیحات بیشتر در رابطه با این مورد، باید گفت که وب سایت ها در هر کشوری با توجه با زبان آن کشور بارگذاری می شوند.

در تمام مباحث لینک بیلندینگ خارجی بیشتر از تاثیر آن بر روی رتبه سایت صحبت شده است تا تاثیر آن بر روی ترافیک سایت. چرا که تمرکز گوگل بر روی لینک سازی ها خارجی بیشتر از هر وقت دیگر است. از دادههای تجربی وبسایتهای مختلفی که برای کاهش رتبه الکسا و ارتقای سئو از من مشاوره گرفتهاند به تخمین خوبی از رتبه الکسا به ازای بازدید روزانه رسیده ام. حتما در انجام فرآیند سئو سایت خود به اصطلاح خرید بکلینک برخورد کرده اید، از آنجایی که تمام افراد و شرکت ها برای بالا بردن جایگاه سایت خود و افزایش بازدید کننده در رقابت هستند سئو و خرید بک لینک به یکی از دغدغه های روزانه آن ها تبدیل شده است. بدین واسطه شما می توانید نام خود را نام خود را به عنوان یک نام تجاری معتبر در یک زمینه خاص معرفی کنید. وقتی در سایت های درج آگهی و نیازمندی ها، اقدام به قرار دادن یک آگهی و لینک سایت خود میکنید نباید متن آگهی های شما یکسان باشد، بهتر است متن آگهی ها متفاوت باشد. برای اینکه سایت های دیگر به سایت شما لینک دهند ابتدا خودتان باید دست به کار شده و مطالب و مقالات و صفحه فرودهای جامع و تخصصی و کاملی تولید کنید طوریکه که وقتی کاربری به مطالب شما هدایت میشود و آن را مطالعه میکند دیگر نیازی به جستجوی مطلب دیگری نداشته باشد، یعنی شما باید در مطلب بخصوصی منبع باشید، چنین صفحاتی مورد توجه سایت های دیگر قرار میگیرد و در این صورت میتوانید امیدوار باشید که سایت های دیگر به شما لینک بدهند در این صورت لینک طبیعی دریافت میکنید.

در تمام طول مدت فعالیت و لینکسازی خارجی باید به کیفیت بکلینک ها و سایت هایی که برای لینکسازی استفاده میکنیم توجه کنیم. اولین گام برای درآمدزایی با تولید محتوا، انتخاب حوزه تخصصی فعالیت است. برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب میتوانید با بررسی جامع کلمه انتخاب شده و همچنین استفاده از آنها در متون، تصاویر و دادهها میتوانید اقدام نمایید. می باشد و روش غیر مستقیم لینک سازی خارجی مثل دریافت بک لینک طبیعی از وب سایت ها، تولید محتوا با کیفیت بالا و… لینک سازی خارجی را با چندین روش می توان انجام داد مثل خرید بک لینک، لینک سازی در فروم ها، لینک سازی کلاه سفید و کلاه خاکستری. یکی از معانی که می توان از وب سایت قدرتمند برداشت کرد این است که سایتمان در صفحه اول گوگل باشد. لینک سازی یکی از مهمترین مراحل سئو سازی سایت است که اگر با رعایت تمامی مقررات و قوانین مربوط به آن انجام شود تاثیر بسیار بالایی بر رتبه سایت خواهد داشت ولی در صورتیکه که مطابق با اصول انجام نشود میتوان گفت به راحتی میتواند موجب شکست سایت شود. لینک نوفالو (Nofollow): لینک های نوفالو از آن دست لینک های هستند که موتورهای جستجو به محض شناسایی آنها نمیتواند ان را دنبال کند.لینک های فالو نسبت به لینک های نوفالو تاثیر بسیار زیادی در سئو دارند.

اما یکی از فاکتور های تاثیر گذار در سئو سایت، لینک سازی داخلی و خارجی است. در برهه ای از زمان ، ممکن است مشاهده کنید که نتایج شما کاهش می یابد ، و سپس ممکن است مسئله حفظ نتایج باشد تا رشد آنها. این وب سایت ها به مرور زمان اسپم می شوند و دیگر نباید در داخل آنها لینک سازی کرد؛ چرا که این وب سایت ها اسپم شده اند و ارزش و اعتبار لینک شما را کاهش می دهند. برخی از وب سایت ها را می بینید که تعداد زیادی لینک داخل آنها ساخته شده است. سئو سایت در تهران داد و در واقع درصد زیادی از کاربران بجای شما به رقبایتان – که وب سایت های خود را بهینه سازی کرده اند – مراجعه خواهند نمود. با اینفوگرافی میتوانید پستهای خود را جذاب کنید. وقتی برای یک کلمه کلیدی مناسب در SERP ( منظور همان جستجوی فهرست جستجوهای گوگل می باشد ) رتبه بالایی کسب کنید ، ترافیک وب سایت شما بهبود می یابد. در واقع این یک مقاله بسیار ارزشمند در زمان انتشار بود و خب خیلی هم مورد توجه قرار گرفت. هنگامی که سرویس فعال می شود ، بسته های ترافیکی 70 مگابایت به طور خودکار به شماره مشترک اضافه می شود ، هزینه هر یک 20 روبل خواهد بود.