• خانه
  • وبلاگ
  • خدمات سئو، سئو جوملا، سئو وردپرس، سئو کار و سئو محتوا

خدمات سئو، سئو جوملا، سئو وردپرس، سئو کار و سئو محتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اینبار در این مقاله قصد داریم بخش اجتماعی و ابزارها در یواست سئو را توضیح دهیم. بازگرداندن مشتریان با ارائه خدمات منحصربهفرد به آنها امری ضروری است، اما زمانی که آنها قصد دارند دیگر از خدمات شما استفاده نکنند بهتر است اجازه دهید این کار را با احترام انجام دهند. بنابراین هیچ کس نمی تواند ترافیم را رهگیری کند و یا هرگونه اطلاعاتی که مابین سایتها رد وبدل می شود را ببیند. بطور شگفت انگیزی سرعت سایت دارای اهمیت است – هیچ کس خواستار بازدید از یک سایت با سرعت بارگذاری پایین نیست. اگر با سرعت نمایان سازی بصری ( visual render ) مسکل دارید، به منابع خارجی دقت کنید. در نهایت اگر شما سایت سنگینی دارید، عنکبوتهای ( Spiders ) گوگل قادر خواهند بود تا در صفحات بیشتری در زمان اختصاص داده شده برای خزیدن ( crawling ) در سایت شما بخزند. در حقیقت داده های اخیر نشان می دهد که 50% کاربران از یک وب سایت انتظار دارند که در کمتر از 2 ثانیه بارگذاری شود. اگر متوجه شدید که نقشه سایت ایندکس و کرال شده استف اما تعداد صفحات ایندکس شده از آنچه که باید باشد کمتر است، نشان دهنده آن است که چیزی در این بین درست نیست.

پادشاه در بیست و هفتمین سال سلطنت خود دستوری را صادر می کند که طی آن هیچ یک از بانوان دارای رتبه بین نتوانند عنوان ملکه را دریافت کنند. مثل شبکه نتفلیکس ابتداییترین “کار ما ایده یابی در تولید محتواست” و ما باید بهترین محتوای ممکن را برای کاربران در بهترین زمان ممکن تولید کرده و با استراتژی درستی بین آنها توزیع کنیم. 2. شما باید زمان کلی دانلود صفحه را در نظر بگیرید – اینکه چقدر برای دانلود کامل تمام المانهای صفحه زمان نیاز است. زیرا برای اینکه وب سایت شما از لحاظ تکنیکال کاملا بهینه باشد، صفحات سایت شما باید ایمن باشند، برای موبایل بهینه شده باشند، محتوای تکراری نداشته باشند، سرعت لود بالایی داشته باشند و صد ها مورد دیگر که همگی جزو سئو تکنیکال می باشند. گرچه انتخاب بهترین هاست از بهترین شرکت هاستینگ از اهمیت بالایی برخوردار است اما توجه به این نکات و به کارگیری آن ها نیز بسیار مهم است.

برای دریافت بازدهی خوب باید تولید محتوا اینستاگرام شما با توجه به بازار هدف و سلیقه آن ها باشد. خوب حالا که با نحوهی عملکرد وب سایت الکسا آشنایی پیدا کردید، لازم است تا برای بهبود کد رتبه الکسا تلاش کنید. سرعت سایت یک فاکتور رتبه بندی کوچک در الگوریتم گوگل است. با توجه به اینکه الگوریتمهای گوگل هر روز در حال به روز شدن هستند، دانش سئو قبلی شما همیشه در معرض منقضی شدن است. اگر در حال سئو کردن هستید، به طور دقیق در حال آشنایی با URL ها هستید. در حالیکه این به شما برای خارج نگهداشتن صفحه از ایندکس گوگل کمک میکند، صفحه ای که در حال حاضر در ایندکس وجود دارد را حذف نمکند. ما در حال پیشروی به سوی یک اینترنت کاملا امن ( HTTPS) هستیم و بیشتر مرورگرها در حال حاضر پیغام ” not secure ” یا همان (امن نیست) را زمانیکه کاربران سایتهای غیر امن را بازدید میکنند، نشان می دهند.

همچنین میتوانند تا انتهای تولید محتوا را به صورت محتواهای تالیفی تهیه کنند. اگر شما میخواهید سایت تان را در قیاس با رقبا مورد ارزیابی قرار دهید، می توانید این تست را روی چندین سایت در زمان واحد به منظور مقایسه به اجرا بگذارید – حتی شما می توانید یک ویدئو از آنچه کاربران در حین بارگذاری هر سایت می بینند تهیه کنید. من از شما کار خاصی نمی خواهم انجام دهید فقط اگر قالبی که تهیه کرده اید که دارای منو در بالای صفحه است این موارد را به فارسی به جای موارد پیش فرض (که معمولا انگلیسی است) بنویسید. اگر از یک دستور بدون ایندکس دنبال نشونده ( nofollow ) استفاده کنید، صفحه ایندکس نخواهد شد و عنکبوتها نیز در صفحه هیچ لینکی را دنبال نخواهند کرد. عنکبوتها لینکهای داخلی روی صفحات شما را برای حرکت از صفحه ای به صفحه دیگر و یافتن محتوای شما دنبال می کنند.- اما راه دیگری نیز برای یافتن محتوا توسط عنکبوتها وجود دارد. اغلب اوقات اگر شما صفحاتی را دارید که از ایندکس کردن جامانده اند، توسط robot.txt یا robots meta نیز بلاک شده اند – بنابراین هر دو فایل را برای اطمینان از عدم ایجاد مشکل بررسی کنید. اگر با سرعت بارگذاری صفحه به مشکل برخورده اید، شاید باید در مورد اینکه چه چیزی باعث کاهش سرعت شده است تصمیم گیری کنید.