خدمات حرفه ای ✔️ سئو گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مجموعه اقدامات مختلفی را برای بهینه سازی یک سایت باید انجام بدهیم از جمله این موارد میتوان به سئو ساختار سئو داخلی سایت و سئو خارج از سایت اشاره کرد تمامی این موارد دارای شاه و بحثهای فراوان بوده و هر کدام از آنها دارای رمان های متفاوتی می باشد که در مختصر به برخی از این موارد اشاره می گردد . بیشتر این منابع لینکهایی از وبسایتهای معتبر هستند. بسته های طرح اقتصادی عمدتا مناسب اشخاصی است که بیشتر به وب گردی می پردازند و استفاده خیلی کمی از شبکه های اجتماعی نظیر اینستا گرام دارند. حال اینکه همه رقابت ما میان افرادیست که لباس فروشند ، محصولاتی وطنی تولید می کنند ، سایز بزرگ تخصص آنهاست و نهایتاً با عرضه محصولاتی مخصوص بانوان نیمی از افراد جامعه را تحت پوشش قرار داده و عملاً نیمه دیگر را حذف می نماید . در نتیجه اینکه سئو به عنوان بخشی از بازاریابی دیجیتالی به سر و سامان دادن به اوضاع یک سایت می پردازد ، بخش پراهمیتی که مجموعه های بزرگ آن را نوک پیکان فعالیت های مجازی خود قرار داده و سایر اقدامات خود به ویژه در مبحث معرفی و عرضه کالا و خدمات خود را حول آن انجام می دهند .

به عنوان مثال عبارت کلیدی سایتی « پوشاک ایرانی سایز بزرگ زنانه » می باشد . به طور مثال زمانی که در تلوزیون پیامی بازرگانی پخش می شود ، بیشتر ما ترجیح می دهیم تا شبکه دیگری را در آن لحظه دیده و خود را مشغول کار دیگری کنیم . سئو وب سایت در دنیای پر رقابت امروز هر وب سایت نماینده مجموعه خود است و برای اینکه بتوانیم به جایگاه قابل قبولی دست پیدا کنیم لازمه آن جذب مشتری بیشتر و بیشتر در معرض توجه قرار گرفتن می باشد ، با توجه به این که طراحی سایت به تنهایی نمی تواند برای ما مشتری آفرین شود ما نیاز به افزایش رتبه سایت خود در موتورهای جستجو از جمله گوگل را داریم که این اتفاق تنها به کمک سئو سایت قابل انجام است. از این رو، برای طراحی صفحات وب از CSS استفاده میکنند. در ابتدا برای بهینه سازی سئو ساختار باید ساختار سایت شما با استانداردهای گوگل یکسان شود در واقع گوگل مجموعه از راهکارها و روش ها را مشخص نموده است که با استفاده از این روش ها و راهکارها ، آیتم های مورد نظر گوگل را به دست آورید .البته این نکته به این معنی نیست که فقط با سئو ساختار میتوان به جایگاه خوبی در گوگل دست یافت و این یکی از مولفههای اصلی و شاخص در سئو وب سایت است .

شک نکنید که موتور جستجوی هوشمند گوگل بسیار باهوش تر از این حرف ها بوده و بلافاصله تشخیص خواهد داد که شما قصد بالا آوردن یک وب سایت به کمک خرید بک لینک موثر را دارید. این در حالیست که در بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ که گستره وسیعتری را پوشش می دهد ، ممکن است واحدی تجاری فاقد حتی یک وبلاگ ساده باشد ، پس طبیعتاً نه به تولید محتوایی حرفه ای نیز دارد ، نه مفهوم بک لینک سازی برای وی تعریف شده است ، نه وزن کلمات برای وی اهمیت دارد و نه ده ها فاکتور دیگری که در سئو سایت نقش هایی اساسی ایفا می کنند در کار وی تاثیر گذارند ، چرا که به طور مثال ممکن است تبلیغات وی در کانال های تلگرامی بوده و فروشش از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی انجام پذیرد . از جمله کارهایی که نیاز دارید تا به یک سئو حرفه ای سایت خود برسید کار بر روی الگوریتم های جدید گوگل است زیرا همانطور که میدانید تعداد دفعات تغییرات در الگوریتم های گوگل از تعداد روزهای هفته بیشتر است و طبیعتا غیر قابل اجرا ، اما نگران نباشد گوگل اصولی مهم و اساسی دارد که اگر آنها را آموزش ببینید دیگر لازم نیست که هر روز به دنبال پیگیری اصول جدید باشید و البته این به این معنا نمی باشد که بروزرسانی و اخبار مهم سئو را بررسی نکنید برای سئو حرفه ای سایت همواره باید بروز باشید.

با بازگشت به مبحث سئو سایت باید بگوییم که در مسیر خلوت و هموار ، در حقیقت بر روی بهینه سازی سایتی کار کمی کنیم که کلید واژه ای غیر رایج ، طولانی ، متمرکز بر روی موضوعی خاص و فعّال در حوزه ای کم رقابت دارد که می توان حتی با یک ماه کار غیر مداوم بر روی آن ، این تارنما را به جایگاه ایده آل صاحب امتیازش رساند . ذکر این نکته خالی از لطف نیست که با انجام تمامی موارد فوق می توانید به یک سئو اصولی و خوب دست پیدا کنید، اما نکته قابل توجه و قابل ذکر در اینجا این است که کار خود را به مجموعه ای بسپارید که این موارد را به نحو احسن انجام دهد زیرا انجام دادن تمامی این موارد به علت به روز شدن مداوم الگوریتم های گوگل کاری غیر ممکن خواهد بود و از عهده یک شرکت با یک پرسنل که مأموریت انجام سئو را دارد امکان پذیر نخواهد بود و بهترین کار در این زمینه برون سپاری وبسایت خود می باشد . در واقع استفاده بهینه سازی سایت به صورت کلاه سفید شاید مدت زمان طولانی تری ببرد تا سایت شما بتواند رتبه خوب دریافت کند ولی باید در نظر داشته باشید که این روش از بهینه سازی در نهایت شما را درگیر مسائلی همچون پنالتی گوگل نخواهد کرد.