خدمات بهینه سازی سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یکی دیگر از فاکتورهای مهم سئو تکنیکال شناسایی لینک های شکسته است. تبلیغات یکی از روشهای قدیمی است که همیشه مؤثر بوده است. بعضی وقت ها ممکن است که شما از قالب های آماده استفاده کنید و خیلی از صفحات این قالب را پاک کنید، باز هم با این کار صفحات شکسته زیادی ایجاد میکنید. ممکن است شما در صفحات یا مقالاتتون برچسب هایی ایجاد کرده باشید که بعدا آن ها را حذف کرده باشید. با ایجاد لینک در سایت هایی که احتمال انتقال ترافیک به سایت ما را دارند. حوزه هایی مرتبط با متن، محتوای تکراری، طراحی واکنشگرا و ویژگی های alt محتوا را برای بهبود سرعت و کیفیت صفحه خود شناسایی کنید. زمانی که بتوانید درک کنید چرا لینک دهی روی بهبود سئو شما تاثیر دارد میتوانید جلوی بسیاری از اشتباهات را بگیرید . مطمعن باشید یکی از بهترین و معقولانه ترین روش ها برای بهبود رتبه الکسا سایت، بهبود سئو سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل است. اخیرا AMP به یکی از فاکتور های تکنیکال سئو تبدیل شده است. از آنجا که آنها خیلی سریع بارگیری می شوند ، نسخه های AMP صفحات به احتمال زیاد توسط کاربران شما خوانده و به اشتراک گذاشته می شوند ، که باعث افزایش زمان بازدید کاربر و تعداد لینک های زیادی می شود که به محتوای شما اشاره می کنند .

البته ابزارهای متعدد دیگری برای شناسایی لینک های شکسته نیز وجود دارد. هنگامی که با پدیدههای متفاوتی در اقتصاد مواجه هستیم که رفتارهای خاص خود را دارند، شاخه تخصصی ویژهای ایجاد میشود؛ برای مثال، اقتصاد کشاورزی، اقتصاد مالی، اقتصاد صنعتی. موتورهای جستجو سعی دارند بهترین محتوای موجود را بر اساس کلمات سرچ شده توسط کاربران، نمایش دهند. کدهایی که توسط مرورگرهای معروف مانند Chrome و یا Mozila به خوبی اجرا نمیشوند میتوانند به سرعت و سئو سایت شما در بلند مدت و یا حتی در کوتاه مدت ، بصورت اجرا نشدن درست دستورات و نمایش ندادن صحیح ماژول ها لطمه بزنند. موبایل فرندلی بودن، سرعت لود مناسب، ساختار صحیح سایت و… سئو تکنیکال شامل معماری کلی سایت، بهینه سازی هدینگ های محتوا، افزایش سرعت سایت، نشانه گذاری استاندارد (اسکیما)، موبایل فرندلی بودن سایت (ریسپانسیو بودن) و سایر عوامل تاثیر گذار بر سئوی یک سایت است که نهایتا منجر به درک صحیحی از محتوا و ارتباط آن میان صفحات وب سایت برای ربات های گوگل است. در حالت کلی دو نوع سئو جود دارد: سئو داخلی که به بهینه سازی محتوای صفحات پرداخته و سئو خارجی که بر روی ارتباط بین وب سایت ها متمرکز است.

بنابر این در تکنیکال سئو به اسکیما توجه کنید و اگر برایتان ممکن است برای بعضی از صفحات مهمتان آن را پیاده سازی کنید. اگر مشکلات وبسایت به حدی باشد که کار از دست سئو کار خارج شود و نیاز به برنامه نویس باشد، لازم است که آن را به یک برنامه نویس حرفه ای بسپاریم. اولین و مهم ترین قدم برای شروع فرآیند سئو یک سایت را می توان به سئو تکنیکال نسبت داد. همچنین راهنمای کامل ساخت نقشه سایت ما در این رابطه به شما کمک میکند که بدون دردسر برای سایت خود و به آسانترین روش یک سایت مپ بسازید و آن را در سرچ کنسول سابمیت کنید. شما با ورد کردن آدرس سایت خود در آن میتوانید سایت مپ خود را بسازید و دانلود کنید و آن را در سرچ کنسول ثبت کنید. اما را هکارهایی برای حل بحران لینک های شکسته نیز وجود دارد. اما با این حال بک لینک های انبوه هنوز هم برای تقویت بک لینک های لایه های بعدی لینک سازی و یا برای تسریع در ایندکس شدن آن ارائه می شوند که به عنوان یک سرویس مکمل لینک سازی نیز می توان از آن استفاده نمود. باتوجه به تصویر بالا، ما بدون اینکه روی لینک سایت کلیک کنیم، به جواب خود رسیدم و اطلاعات سطحی در مورد بورس را کسب کردیم.

به این دلیل ابتدا به توضیح سئو پرداختیم تا بگوییم، بک لینک از پارامترهای مهم و اصلی در سئو میباشند. اگر میخواهید بک لینکها به وبسایت شما کمک کنند و جذب ترافیک سایت را بالا ببرند، باید ابتدا از کیفیت آنها مطمئن شوید؛ چرا که در زمان رتبهبندی وبسایت، موتورهای جستجو کیفیت و سلامت بک لینکها را اندازه میگیرند. ابتدا باید متذکر شویم که یکی از دلایل عمده جریمه سایت ها توسط گوگل، بکلینک های آنهاست که توسط الگوریتم پنگوئن انجام میشود. در واقع این ترفند به یکی از فاکتورهای سئو تکنیکال تبدیل شده است. این ایفلوئنسر ها در شبکه های اجتماعی فراوان هستند می توانید به لیست ذیل توجه نمایید. از مهمترین بنکاتی هستند که در سئو تکنیکال بایس به آن ها توجه کنیم. نسخه های AMP صفحات وب شما به سرعت در دستگاه های تلفن همراه بارگیری می شوند. اگر هرکسی که تخصص کافی و دانش برنامه نویسی خوبی داشته باشد و بتواند عملکرد متورهای جستجو را به خوبی درک کند میتواند به راحتی با بهینه سازی وب سایت دیگران پروژه بگیرد و از آن کسب درآمد کند.