• خانه
  • وبلاگ
  • خدمات بهینه سازی سایت – سئو -سئو سایت – سئو ایران

خدمات بهینه سازی سایت – سئو -سئو سایت – سئو ایران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو کار نیز باید با توجه به این المان ها و معیار ها کار کند. اما باز هم باید به این نکته توجه کنید که لینک های شکسته را در یک وب سایت با اعتبار و با ترافیک بالا پیدا کنید. خوشبختانه پروسه پیدا کردن لینک های شکسته پروسه دشواری نیست. زیرا شما ابتدا با لینک کردن آن ها اعتمادتان را به وب سایت مقابل اعلام می کنید. سپس مکان های بعدی برای لینک های بعدی را به شما می دهد. شما می توانید یک لینک به پروفایل خود اضافه کنید. این قسمت ها بدون توجه به این که کاربران روی آن ها کلیک می کنند یا خیر، پروفایل لینکدین شما را به وب سایتتان لینک می کنند. با قرار دادن یک لینک در این قسمت، لینک زیر عکس اصلی کانال شما قرار می گیرد و چون به دکمه subscribe بسیار نزدیک است، می تواند به میزان زیادی مورد توجه قرار گیرد. مهم این است که این لینک های خراب می تواند برای کاربران ناخوشایند باشند یا حتی تعداد زیاد اثر بدی بر سئوی سایت شما داشته باشد.

در ادامه ما تمام روشهای موجود را معرفی میکنیم و 3روش مهم و کاربردی آن را نیز معرفی خواهیم کرد. لینک بیلدینگ مهم ترین راه برای سنجش اعتبار سایت ما از طرف گوگل است. استفاده از لینک مرجع مانند فراهم کردن و گردآوری راهنما برای مخاطبینتان است و یکی از بهترین راه ها برای ایجاد لینک های ارزشمند است. اما همین گزینه های اندک دقیقاً همان هایی هستند که درآمد بسیار خوبی برای بازاریابان اینترنتی فراهم کرده است. پیشنهاد می کنیم حتما از امکانات رایگانی که semrush در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید. بیایید با یکدیگر نمونه یک متن alt خوب و بد را برای تصویر زیر مقایسه کنیم. پیش از نام تجاری جدید Google Discover ، فید اصلی برنامه Google دارای چیدمان مبتنی بر متن بود که در درجه اول عنوان ها، توضیحات متا و عکسهای اتفاقی رو به کاربران ارائه میداد. پس از این که لینک سازی را انجام دادید، یک ایمیل رسمی به همراه لینکی که در صفحه خودتان از آن وبلاگ ایجاد کرده اید به مالک وبلاگ ارسال کنید و از وی بخواهید اگر تمایل دارد این لینک را در صفحات اجتماعی، وبلاگ یا توییتر خود به اشتراک بگذارد.

توجه کنید که پس از 24 ساعت استوری و لینک شما پاک خواهد شد. بازاریابان دیجیتال کسانی هستند که با توجه به هدف و بودجه شرکت برای افزایش آگاهی برند یا جذب مشتریان از همه کانال­های بازاریابی دیجیتال که در بالا ذکر شد استفاده می­کنند. مثلاً اگر می خواهید بازدیدهای ارگانیک را افزایش دهید، نویسنده یا شرکتی که سفارش تولید محتوای خودتان را به او سپرده اید، بایستی به احتمال زیاد روی کلمات کلیدی پرجستجو که سایت شما می تواند در آنها رتبه بگیرد، تمرکز کند. مثلاً وب سایت میزبان آدرس لینک را اشتباهی وارد کرده، لینک ها منقضی شده اند، سایت دچار جابجایی شده و یا آن صفحه در وب سایت میهمان دیگر وجود ندارد و حذف شده است. این استراتژی خود از چندین استراتژی دیگر تشکیل می شود. شما می توانید به این لینک چندین آیکون و ایموجی برای جلب توجه کاربران اضافه کنید. توجه چندانی به لحن شما ندارد. با توجه به آنچه در لینکهای ورودی و در لینکهای خروجی شرح داده شد شاید بگویید لینک دو طرفه همان لینکهای ورودی و خروجی بین دو سایت است. بنابراین وقتی شما از وجود یک لینک شکسته به مدیر سایت اطلاع می دهید و یک لینک جایگزین به وی پیشنهاد می دهید، در واقع برای او ارزش آفرینی می کنید.

هنگامی که استوری می سازید، اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا یک لینک به آن اضافه کنید. در حقیقت، وقتی اولین بار کار خود را شروع میکنید، گذاشتن پست مهمان یکی از بهترین راههای گرفتن بک لینک برای سایتتان است. بهعبارتی، میتوان گفت آموزش ﭼﻬﺎرﻣﺆﻟﻔﻪای ون مرینبوئر در علوم با استفاده از روش چندرسانهای بهشکل معناداری موجب کاهش در بار شناختی شده است و ازطرف دیگر، باعث بهبود یادگیری و افزایش انگیزۀ تحصیلی دانشآموزان شده است. به عنوان مثال می توانید لیست وبلاگ های کپی رایت برای افزایش درآمد، وبلاگ های کپی رایت برای ترافیک رایگان و خیلی از وبلاگ های جذاب دیگر را انتخاب کنید. به فرآیند کسب بک لینک از سایر وبسایتها به هدف افزایش حضور دامنه وبسایت خود در صفحههای نتیجه موتورهای جست­ وجو لینک بیلدینگ گفته میشود. اینجاست که استراتژی لینک شکسته وارد کار می شود. دقت کنید که لینک را به درستی و به صورتی که بهتر دیده می شود در متن ایمیل قرار دهید. سعی کنید که از تمام این 3 لینک استفاده کنید و متن چسبیده به آن را با عبارت های متفاوتی (بجز پیش فرض ها) شخصی سازی کنید. روش های زیادی برای پیدا کردن این لینک ها وجود دارند.