• خانه
  • وبلاگ
  • جامع ترین راهنمای تولید محتوا در اینستاگرام

جامع ترین راهنمای تولید محتوا در اینستاگرام

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از نظر گوگل این حرکت خطا محسوب شده و نه تنها با عدم تاثیر لینک بیلدینگ در سئو مواجه می شوید، بلکه اعتبار و رنک شما از نظر موتورهای جستجو کننده کاهش می یابد.سخت شد که! لینکهای داخلی، در واقع لینکهایی هستند که صفحات داخلی یک وبسایت را به هم متصل میکنند. بیشتر سایتها یک صفحهی مرکزی دارند که دیگر صفحات به صورت شاخهای به آن متصل میشوند. بعد از این بروز رسانی بسیاری از افرادی که از این شیوه برای بالا بردن رتبه خود استفاده کرده بودند، با کاهش رتبه چشم گیری مواجه شدند. در کنار رتبه گوگل رتبه بندی های دیگری نیز از سوی مراجع دیگری بررسی می شود که از جمله این مراجع می توان به ALexa اشاره نمود . شما نیز باید برای افزایش بازدید از سایتتان، صفحاتی را طراحی کنید که به اجرای قوانین و همچنین حفظ حریم تاکید داشته باشد. به بیان دیگر یک گروه از شهروندان به هر دلیل همچنان با ناوگان حمل و نقل عمومی سفر میکنند و لغو یا کاهش بازه اجرای طرح ترافیک، تغییری در انتخاب ناوگان آنها برای انجام سفرهای روزانه ایجاد نمیکند. با این کار، حس ارزشمند بودن را به افراد القا خواهیم کرد. این نوع سئوی، یک سئوی کوتاه مدت است و شما سریع در صفحات اول گوگل نمایش داده می شوید اما پس از گذشت زمان سایت شما شناسایی شده و رتبه ی خود را از دست می دهد.

با این حال، ایجاد پیوندهای بی کیفیت یا نامربوط ممطمئنا به رتبه موتورهای جستجوی سایت شما آسیب می رساند. لینک مطالب مرتبط با مقاله را جهت مطالعهی بیشتر در جای مناسبی میان پاراگرافها قرار دهید. درکل، این دو لینک به موتورهای جستجو کمک میکنند محتوای سایت تان را بررسی کرده و تعیین کند تا چه حد برای بازدیدکنندگان ارزشمند هستند. با انجام روشهای زیر، میتوانید بخشی از محتوای بدون لینک وبسایت خود را در سایتهای دیگر بیابید و از مدیر آن وبسایت لینک درخواست کنید. در مقالهی قبل با تعریف لینک بیلدینگ و معیارهای ساخت لینک آشنا شدید. وقتی کاربران اینترنت عبارت یا واژههایی را در موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو یا بینگ جستوجو میکنند با لیستی از وبسایتهای مرتبط روبهرو خواهند شد. گاهی افراد بدون لینک کردن نام برندتان، در مورد شما مطالبی مینویسند. این نوع لینکها برای Bookmark (بوک مارک) کردن مناسب است چرا که لینک تغییر نمیکند و میتوانید لینک مقاله را در مرورگر خود ذخیره نمایید یا همان بوک مارک کنید.

3. با تولید کردن محتوای با ارزش باعث جذب کاربران و علاقه مند شدن کاربران به مطالب خود شده است که خود موجب اشتراک گذاری مطالب سایت توسط کاربران در شبکه های اجتماعی خواهد شد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات دقیقتر از نحوه قیمت گذاری خدمات سئو در تهران ، به مقاله قیمت سئو مراجعه نمایید. بک لینک انواع مختلفی دارد ولی دو نوع آن نسبت به بقیه لینکهای دیگر معروف است لینک نوفالو (Nofollow) و لینک فالو (Follow)، ما در مقاله لینک نوفالو به شکل کاملا جامع با سوالهای کاربردی به تشریح و اهمیت لینک نوفالو پرداختیم و تفاوت اصلی آن با لینک فالو را ذکر کردیم، پس حتما پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دو نوع لینک به مقاله ذکر شده مراجعه کنید. امروزه بسیاری از کارآفرینان چنین نگرانی درباره سایت برندشان دارند. اگر یک نویسندهی معروف هستید و یا قادرید مقالات باکیفیت بنویسید، بسیاری از وبسایتهای مشهور حاضر به انتشار مقالهی شما به عنوان وبلاگ نویس مهمان هستند. ما افراد بسیاری را بدین صورت مشاهده نموده ایم و این پدیده خود از اهمیت فوق العاده سئو خارجی در سئو و بهینه سازی حکایت دارد.

زمانی که وارد این بخش میشوید دو قسمت Mobile و Desktop را مشاهده میکنید. در این تب بخشهایی با نام crawl errors ،crawl stats ،fetch as Google Robots ،txt tester و URL parameters را مشاهده میکنید که هر کدام اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار میدهند. در این روش یک سایت به جای تولید محتوای جذاب برای جذب کاربر به گونه ای مصنوعی شروع به جمع آوری بک لینک می کند، با این تصور که سریع تر به صفحات ابتدایی گوگل رسیده و رتبه بالایی کسب کند. این رتبه در واقع به این سوال پاسخ میدهد: در مقایسه با دیگر سایتها، سایت من چگونه عملکردی دارد؟ و احتمالا با این تکنیک های سئو کلاه خاکستری بعد از ورود به برنامه نه تنها پاسخی برای سوال خود نمی یابید بلکه در یک سایت بی سر و ته گم خواهید شد. سوال هایی که از یک شرکت طراحی سایت باید بپرسید.