• خانه
  • وبلاگ
  • تکنیک های افزایش ترافیک سایت از طریق تولید محتوا

تکنیک های افزایش ترافیک سایت از طریق تولید محتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پس نیاز دارید در این محیط فعالیت مناسبی داشته باشید و بازاریابی محتوایی را به خوبی انجام دهید. بازاریابی محتوایی یا کانتنت مارکتنینگ ابزار بسیار قدرتمندی برای سئو سایت و ارتقا رتبه و ترافیک سایت محسوب میشه.تولید محتوا بخش اصلی سئو داخلی یا Inbound seo; سایتها می باشد. بااینحال توصیه میکنیم که کار را با منابع رایگان خلق ترافیک آغاز کنید و مقیاس کار خود را با منابع پولی گسترش دهید. و همکاران» (2010) در پژوهشی با بررسی شاخصهای رتبهبندی وبسنجی واسپارگاههای دسترسی آزاد، نحوۀ رتبهبندی واسپارگاهها در وبسایت وبومتریک را بیان و واسپارگاهها را بر اساس شاخصهای وبسنجی رتبهبندی کردهاند. حسنلو، فرجی خیاوی و شکرالهی (1391) به تحلیل محتوای کتابهای علوم تجربی چهارم و پنجم ابتدایی بر اساس اهداف آموزشی مریل25 پرداختند. یکی دیگر از فاکتورهایی که به شما این اطمینان را می دهد که محتوای شما به دست مخاطب خود می رسد، زمان بندی درست است. • بهترین زمان برای ارسال پست: وسط هفته، مثلا دوشنبه ساعت 11 صبح و سه شنبه بین 10 و 11 صبح. • بیشترین میزان درگیر کردن مخاطب صبح ها ساعت 9 و عصرها بعد از اینکه همه از محل کار خود به منزل رفته اند. ممکن است تاثیر پست ها در یک زمان در پیج های مختلف متفاوت باشد، این بسته به نوع کاربران شما می باشد، ممکن است دنبال کنندگان شما خانم های خانه دار باشند که ظهر ها زمان آزاد تری را دارند و یا افراد شاغلی که بعد از بازگشت از محل کار خود میتوانند پیج شما را بررسی کنند.

لازم است مشخص کنید که هر یک از این پست ها چه عملکردی داشته اند و برای بهبود محتوای ایجاد شده، زمان بندی و هشتگ های خود را بهبود بخشید. آنالیتیک اینستاگرام نسبت به زمان بندی مناسب و میزان فعالیت کاربران هدف به شما کمک خواهد کرد. اما چرا باید این مسیر طولانی را پیش بگیریم، تمام این کارها و زحمات برای یک هدف و آن هم کسب درآمد می باشد، در مقالات آمار استفاده کاربران از اینترنت و شبکه های اجتماعی به اهمیت این موضوع بیشتر خواهید رسید، زمانی که متوجه میشوید که کاربران اینترنت در طی روز 34 بار تلفن همراه خود را چک میکنند، زمانی که بدانید 73 میلیون نفر از مردم ایران از اینترنت استفاد ه میکنند، بیشتر به اهمیت موضوع محتوا پی میبرید. لازم است این مسئله را در نظر داشته باشید که محتوای خود را براساس تغییر ترندهای رسانه های اجتماعی تغییر دهید. در حال حاضر مدیران زیادی به دنبال یک سئوکار مناسب هستند تا با استفاده از آن بتوانند اقدام به سئو سایت خود کنند و در نتایج گوگل و کلمه کلیدی های مورد نظر در بین لینک های بالا باشند. شما میتوانید به راحتی از طریق فضاهای مجازی مانند اینترنت و یا همچنین تلویزیون، مجله، و رادیو متن مناسب برای تولید محتوای خود را پیدا کنید، و با استفاده از قالب های استاندارد تولید محتوا اقدام به تولید محتوای متنی خود نمایید و با توجه به اهمیت تولید محتوا در فضای مجازی همه شما که دارای وب سایتها و سایتها، صفحه هایی در اینستاگرام، یوتیوب، و یا توییتر هستید حتماً باید با اصول تولید محتوای متنی آشنا باشید.

با توجه به علم به این نکته که امروزه در اینترنت و فضای مجازی روزانه، با سرعت شگفت انگیزی محتواها، مطالب، و اطلاعات در اختیار بقیه انسان ها قرار میگیرد، ما همواره با حجم بسیار عظیمی از اطلاعات جدید رو به رو هستیم. این نکته را نباید فراموش کنیم که شبکه اجتماعی اینستاگرام با همه قدرت و عظمتی که دارد ممکن است روزی رو به افول باشد و شبکه اجتماعی دیگری جایگزین آن شود. بعضی از موارد نیز ممکن است قبلا انجام شده باشند و نیازی به اجرای مجدد نباشد. اولین نکتهای که باید مدنظر داشته باشید، این است که یواست سئو، سئو و سایت شما را انجام نمیدهد، پس توقع نداشته باشید که با نصب این افزونه روی سایت خود بتوانید در عرض چند روز، با مقالاتی که نوشتهاید و کلمات کلیدی که انتخاب کردهاید، در صفحه اول گوگل قرار بگیرید؛ اگر اینطور باشد باید سایت همه ما در صفحه اول گوگل باشد. همان طور که پیش تر نیز گفتیم داشتن محتوای باکیفیت باعث میشود که رتبه بندی سایت شما بالا رود و هنگامی که کاربر کلمه مرتبط با محتوای شما سرچ میکند به دلیل بالاتر بودن رتبه بندی سایت شما، گوگل سایت شما را در بالاترین رده و جزو اولین سایتهای پیشنهادی به کاربر قرار میدهد که در این صورت، شانس بالاتر رفتن بازدید شما بیشتر میشود و این نکته میتواند سودمند باشد.

در نهایت بدانید که با تولید محتوای اصولی صفحه اینستاگرام خود میتوانید ارزش صفحه خود را نیز بالا ببرید، من در مقاله ای دیگر به نحوه افزایش بازدید اینستاگرام اشاره کرده ام اما اصول این دو مقاله با یکدیگر مرتبط هستند و تقریبا از یک قوانین تبعیت میکنند، در واقع این محتوای شما است که باعث بازدید بیشتر صفحه شما میگردد. رعایت این نکات در تولید محتوا در اینستاگرام ، به شما کمک می کند و باعث نمایش بیشتر برند شما می شود. انتشار مطالب سودمند و جذاب میتواند شما را به هدف ثابت جستجوهایشان تبدیل کند. اهمیت تولید محتوا در فضای مجازی، امروزه به یک دغدغه برای تمام مدیران و و مؤسسان سایتها تبدیل شده است. به همین دلیل امروزه مدیران و مؤسسان شرکتها که قصد دارند در زمینه فروش محصولات و ارائه خدمات خود تبلیغ نمایند. ارزشیابی برای برنامهریزان درسی، معلمان و مدیران پسخوراند فراهم میآورد تا بتوانند به کمک آن برای بهبود برنامهها تصمیمات هوشمندانهای اتخاذ کنند.