• خانه
  • وبلاگ
  • تکنیک های افزایش بازدید کننده وب سایت – آریافن

تکنیک های افزایش بازدید کننده وب سایت – آریافن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

چرا تکنیکهای سئو کلاه سفید مهم هستند؟ متا تگها از عوامل بسیار مهم در سئوی کلاه سفید هستند. ارائهی محتوای با کیفیت و غیر کپی همواره یکی از مهمترین اقدامات در سئو کلاه سفید است. برخی از تکنیکهای سئوی کلاه سفید استفاده از کلمات کلیدی، بک لینک طبیعی، پشتیبانی از محتوا در شبکههای اجتماعی و استفاده از انواع سئوهای داخلی، خارجی و تکنیکال هستند. پس از تحقیق جامع کلمات کلیدی، ایدههای کلی متنوع و هدفمندی در اختیار شما قرار میگیرد تا با استفاده از آن بتوانید برای تولید محتوای وبلاگی سایت خود برنامهریزی کنید. هر روزه بر تعداد کاربران اینترنتی افزوده میشود و گوگل به عنوان قویترین موتور جستجو، بیشترین تعداد بازدیدکنندگان را دارد و منبع مناسبی برای جذب ترافیک و مشتری است. اگر نمی توانید برای این سوالات پاسخ مناسبی بیابید، زمان آن رسیده است که یک قدم به عقب برگردید و موقعیت خود را دوباره ارزیابی کنید. همچنین تولید و ارائه دانش بومی برای حل مسائل جاری و حیاتی جوامعی که دانشگاه­ها در آن قرار دارند از عمده­ترین نقش­های نظام آموزش عالی به حساب می­آید. برای تولید چنین محتوایی باید از منابع بومی و اطلاعات شخصی استفاده کنید و کل مقاله را خودتان یا نویسندهای که استخدام میکنید، تألیف کند.

ری استارت کردن سخت افزار، اولین راه حل جهانی برای حل هر مشکل کامپیوتری به شمار می رود. برخی از شیوههای آن شامل خرید بک لینک، پنهان کردن متنها و استفاده از محتوای کپی شده است. فضای سفید برای مجزا کردن قسمت های مختلف سایت شما بسیار مهم و ضروری می باشد. اگر می خواهید به صورت تدریجی و آرام آرام رتبه گوگل خود را بالا ببرید، تنها باید چند دقیقه ای را در روز برای یادگیری و پیاده سازی یکی از روش های سئو کلاه سفید صرف کنید. سئو کلاه سیاه شاید بهسرعت و در کوتاهمدت نتیجه دهد و رتبه شما را بالا بیاورد ولی در بلند مدت و بهمرور زمان، موتورهای جستجو این ترفندها را فهمیده و سایت را به صفحات عقب میبرد، که این اصلا برای سئو خوب نیست. در ایالات متحده ۷۸٪ از مردم قبل از خرید، از طریق جستجو در وب برای تحقیق در مورد محصولات و خدمات خود استفاده میکنند. اگر می خواهید از صفحات Landing Page در وب سایت خود استفاده کنید باید در هنگام خرید هاست به قابلیت اتصال ساب دامنه توجه کنید که امروزه در سایت های برتر هاستینگ این قابلیت به صورت نامحدود برای تمام کاربران قرار داده شده است.

امیدوارم با توجه به نیازهای خود از لیست بالا پلاگین مورد علاقه خود را پیدا کرده و تصاویر خود را بهینه سازی نمایید. گوگل همواره وب مستر ها را تشویق می کند که توجه ویژه ای به موضوع تجربه کاربری داشته باشند. استفاده ابزار الکسای آپسئو بسیار راحت و ساده است و فقط لازم است آدرس صفحه مورد نظر را در کادر مربوطه وارد کنید تا در طی چند ثانیه تمامی اطلاعات در مورد رتبه الکسای بین المللی و داخلی وب سایت را به کمک ابزار آپسئو مشاهده کنید. محتوای تمامی صفحات اصلی سایت بر اساس اصول سئو و کلمات کلیدی مورد هدف هر صفحه بهینهساز میشوند تا رتبه صفحات در نتایج جستجوی گوگل بهبود یابد. علاوه بر آن، ساختار کلی صفحات که تلفیقی از کلمات کلیدی، اصل سئو و تجربه کاربری است، مشخص و در گزارشی کامل در اختیار شما قرار میگیرد. اینها استراتژی هایی هستند که توسط گوگل ، یاهو و دیگر موتورهای جستجو به عنوان قانونی مورد تایید قرار گرفته اند. منظور از اجرای این تاکتیکها آن است که وبسایت شما در رتبهبندی بالاتری در حین جستجو قرار گیرد و همزمان از قابلیت جستجوی بالاتری برخوردار شود که هر دوی این اهداف باعث افزایش بازدیدکنندگان و ترافیک سایت خواهند شد.

همچنین باعث ماندگاری بیشتر کاربران در داخل سایت شده که به دنبال آن حجم بالای ترافیک را به منظور مقابله با افزایش رتبه الکسا خواهد داشت. با این حال، نصب و استفاده از چند افزونه سئو وردپرس به شما امکان می دهد تا وب سایت تان را به سطح بالاتری ارتقا دهید. وسیله نقلیه تان را روشن کنید و تابلوی تبلیغاتی وب سایت تان را بر روی آن نصب کرده و به هر کجا که می خواهید بروید و حرکت کنید. و همچنین این چنین مقالات پس از آوردن نقل قول، سایت فرد متخصص را نیز لینک میکنند که این امر باعث دریافت یک بک لینک طبیعی و ارزشمند برای سایت شما میشود. اگر چه که برای بسیاری از متخصصین سئو، حتی داشتن یک بک لینک نوفالو از یک وب سایت معتبر باز هم ارزشمند خواهد بود زیرا در هر صورت مخاطبانی را به صفحات وب سایت شما هدایت می کنند. از جمله کارهایی که کیفیت یک محتوا را چند برابر می کند این است که به محتواهای مرتبط با آن زمینه لینک درست و غیر اسپم داده شود و این هم ارزش مطلب اول را بالا می برد و هم مدت زمان بیشتری مخاطب را در سایت شما نگه می دارد و اینکه به چه صفحاتی لینک داده شود، استراتژی خاص خود را می طلبد.