منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تکنیک فوقالعاده کاربردی برای سئوی کلاه سفید

تکنیک فوقالعاده کاربردی برای سئوی کلاه سفید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کار تولید محتوا به واسطهی جایگاهی که در بازاریابی دیجیتال و هویت برندها پیدا کرده است، امروزه شغل پر درآمد و محبوبی به شمار میآید. ایمیل مارکتینگ یکی از روش دیجیتال مارکتینگ است و اگر به درستی انجام شود مفید و موثر است . همانطور که می دانید ویکی پدیا یکی از قدرتمند ترین وب سایت های دنیا است و لینک گرفتن از آن برای هر وب سایتی بسیار ارزشمند است. به بیان ساده تر یعنی بازدیدکنندگان در مجموع چقدر بارگذاری اولیه یک صفحه، بارگیری مجدد یا مراجعه مجدد به آن صفحه را انجام داده اند. با مراجعه به این سایت با وارد کردن اسم وبلاگ خود از امتیاز آن در گوگل آگاه می شوید. با افزودن هشتگ به پست هایی که صفحات وب سایت و پست های وبلاگ شما را تبلیغ می کنند ، می توانید دامنه دسترسی خود را به فراتر از شبکه خود افزایش دهید و توسط کاربرانی که محصولات و خدمات شما را جستجو می کنند کشف شوند. از Facebook ، Instagram و LinkedIn برای تبلیغ پست های وبلاگ و سایر صفحات مفید در وب سایت خود استفاده کنید. در این سیستم لایههایی از خدمات دیگر هم وجود دارد شامل الویتبندی برای حمل و نقل عمومی و سایر خدماتی که به بهبود وضعیت ترافیکی کمک کند.

علاوه بر این ، Google در صورت مشاهده سایر سایت های معتبر که به شما اشاره می کنند ، بک لینک را انتخاب می کند و اعتماد خود را به تجارت شما افزایش می دهد. به خاطر داشته باشید که اگر در صفحه خانگی مرورگر Yandex قرار داشته باشید نمی توانید گزینه Extensions را مشاهده نمایید. بعد از اینکه اینترنت گسترش یافت و تعداد زیادی سایت به وجود آمد، در نتیجه آن جستجو و یافت وب سایت ها در اینترنت سخت شد و به خاطر همین موتور های جستجوگر به وجود آمدن تا به کاربرها در یافتن آن چیزی که می خواهند به آنها کمک نماید. دانستن اینکه یک صفحه چیست و چه چیزی منجر به کلیک می شود ، کاربران را برای انجام این کار بسیار بیشتر می کند. این احتمال وجود دارد که صفحه رایگان Yelp کسب و کار شما برای جستجوهای مرتبط رتبه بالایی داشته باشد. از طرف دیگر ، با هدف قرار دادن کلمات کلیدی چند سیلابی ، شانس بیشتری برای رتبه بندی بالاتر (حتی در صفحه اول) برای سوالات خاص محصولات و خدمات خود ایجاد می کنید و رتبه بالاتر به معنای بازدید بیشتر است. چرا که جهت دیده شدن از طریق تولید محتوای متنی، باید مهارت و دانش سئو یا همان بهینه سازی سایت را فرا بگیرید و با توجه به فاکتورها و تکنیک های سئو و همچنین بررسی جامعه مخاطبان و هدف کسب و کار محتوایی باکیفیت نیز تولید کنید.

هدف شما از ترافیک وب سایت ، هدایت بازدیدکنندگان با صلاحیت بیشتر به سایت شما است. روش های مختلفی برای بهینه سازی وب سایت شما برای تبدیل وجود دارد. این اختیاری کامل برجسته خدمات آمار وب سایت با هزینه های اضافی. چرا که تبلیغات همواره هزینه زیادی را لازم دارد و ممکن است با تغییرات الگوریتم های گوگل برای مدتی جایگاهی را که در صفحات جستجو به دست آورده اید، از دست بدهید. ترافیک رایگان عمدتا از طریق شبکههای اجتماعی و یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو (بهبود سئو سایت) بدست میآید که به آنها ترافیک ارگانیک نیز گفته میشود. ایجاد محتوا مفید رایگان است و آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. هم بله و هم نه. مثلا خیلی ساده میپرسید 38 درجه سلسیوس به فارنهایت چقدر میشود ( 38Celsius in Fahrenheit)؛ گوگل نه تنها به شما پاسخ میدهد 100.4، بلکه یک ماشین حساب تبدیل تعاملی برای تبدیلهای بیشتر برایتان فراهم میکند. بک لینک از مشاغل مکمل یا تأثیرگذارهای صنعت ، نه تنها تجارت شما را در مقابل مخاطبان بیشتری قرار می دهد ، بلکه باعث ایجاد ترافیک واجد شرایط به وب سایت شما می شود. پس مهم است ترافیک ایجاد شده هدفمند و احتما فروش را بالا ببرد .

سئوSEO یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، یک استراتژی بسیار مهم محسوب می شود که شایسته است مقدار زیادی از وقت و توجه صاحبان سایت ها را به خود جلب کند. یکی دیگر از امکانات خوب این پلاگین اینست که می تواند عکس های شما را به گونه ای تغییر فرمت دهد که کوچکترین حجم عکس را داشته باشد .همچنین در صورت تمایل می توانید عکس های PNG خود ر نیزا با حجم کم و با کیفیت تحویل بگیرید. با بک لینک با کیفیت به طور رایگان در Google مورد توجه قرار بگیرید. اول بودن شما در گوگل بسته به کیفیت و قیمت شما دارد. شما در زمینه محصول یاخدمات خود متخصص هستید. گوگل برای اینکه محبوب ترین موتور جستجو در جهان باقی بماند، باید به طور مداوم الگوریتم های خود را به روز کند تا همچنان مفیدترین نتایج را به کاربران ارائه دهد. باید در حد یک یا دو پاراگراف باشد. البته در آنجا محتوای مادر یک ویدیوی بلند و مستند است. علاوه بر به روزرسانی صفحات قدیمی در وب سایت شما ، انتشار صفحات جدید با محتوای مرتبط و جذاب می تواند رتبه الکسا سایت شما را بهبود ببخشد. محتوای جذاب و آموزنده ای ندارید. برای اینکه دامنه سایت معتبر شود باید از بک لینک برای افزایش اعتبار استفاده کنیم.