منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تکنیک تاپسیس یکی از روشهای جبرانی تصمیمگیری چندشاخصه است

تکنیک تاپسیس یکی از روشهای جبرانی تصمیمگیری چندشاخصه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از دیگر فاکتورهای مهم در زمینه طراحی وب سایت مبحث سئو می باشد، امروزه رقابت شدیدی در این زمینه وجود دارد. شما می توانید یک فرم را در وب سایت خود بگذارید یا از فالوئر های توییتر خود بخواهید که در آن مشترک شوند. چرا اسلک یک ابزار عالی برای آموزش الکترونیکی محسوب می شود: اسلک برای ارتباط بین ورودی ها و ارتباط های بین پروژه های مختلف آموزش الکترونیک عالی است.همچنین می توانید از اسلک برای اشتراک گذاری فایل ها و برقراری تماس های تلفنی VoIP استفاده کنید. طیف وسیعی از شکلک ها و اسلک بات های سرگرم کننده ارتباطات کاری را که ممکن است خسته کننده باشند را سرگرم کننده می سازد. بنابراین تسلط به نرم افزارهای گوناگونی که میتواند در تولید انواع محتوا کمک کند، برای هر تولید کننده حرفهای محتوا امری ضروری است. سامانه آموزش الکترونیکی ال ام اس پافکو به شرکت ها کمک می کند تا کارمندان، شرکا و مشتریان خود را آموزش دهند. نظر ما در آکادمی فرین به این است که به هر حال افرادی که بک لینک میخرند حق دارند که گزارش کار تحویل بگیرند هرچند که افرادی از این گزارش ها سو استفاده کنند. همچنین آگاهی از وجود نرم افزارهای کاربردی جدید میتواند خیلی مفید باشد و کار شما را سرعت ببخشد.

شما چه در حال نوشتن محتوای الکترونیکی (Electronic Content) باشید، چه در حال ایجاد یک دوره آموزشی جدید باشی و یا اگر می خواهید به تجزیه و تحلیل اینکه چرا محتوای رقیبتان نتیجه خوبی داده است بپردازید، BuzzSumo به شما اطلاعات خوبی خواهد داد. این پلتفرم همچنین توسط یک تیم به صورت 24/7 پشتیبانی می شود که به شما کمک می کنند تا دانش آموزان خود را بیشتر درگیر کنید و به موفقیت های آموزشی برسید.چرا سیستم lms یک ابزار آموزش آنلاین عالی و البته ضروری است : LMS قدرتمند پافکو باعث می شود که مدیریت، پیگیری و دستیابی به اهداف یادگیری شرکتی یا آموزشگاه مجازی شما ساده شود. به طور خلاصه، BuzzSumo می تواند با بینش محتوا، شناسایی تأثیرگذار، هشدارها و تجزیه و تحلیل رقبا به شما کمک کند.چرا این یک ابزار آموزشی الکترونیکی عالی محسوب می شود؟ IFTTT این دستورات را “دستور العمل ها” می نامد.چرا IFTTT یکی از بهترین ابزارهای آموزش الکترونیکی محسوب می شود: روش های زیادی وجود دارد که متخصصان eLearning می توانند از این دستورالعمل ها در کار خود استفاده کنند. این برنامه مقالات، فیلم ها و عکس ها را از توییتر، یوتیوب و RSS بر مبنای کلمات کلیدی که شما انتخاب می کنید، جمع آوری می کند و یک سندی مشابه روزنامه منتشر می کند تا آن را با جامعه خود به اشتراک بگذارید.

برای لینک سازی خارجی نیز میتوانید از دو روش کلاهسیاه و یا کلاهسفید استفاده نماید. تبدیل مشتریان ناراضی به راضی و انتشار تستیمونیال آنها نیز روش مناسبی است. اگر شما در حال راه اندازی یک دوره جدید هستید و یا می خواهید اخبار سازمان را به اشتراک بگذارید، استفاده از میل چیمپ آسان است که این ویژگی آن را به یک گزینه عالی تبدیل می کند.همچنین میل چیمپ برای ایجاد صفحات لندینگ، فرم های ثبت نام و تبلیغات بازاریابی عالی است. اسلک به یک پدیده در محل کار تبدیل شده است. اغلب از آن به عنوان یک جایگزین برای ایمیل طولانی استفاده می شود، اسلک پیام های بلادرنگ را در سراسر تیم و ابزارها منتقل می کند. همچنین منابع فوق العاده ای را برای به دست آوردن پروژه های مستقل به شما ارائه می دهد. IFTTT همچنین می تواند به شما کمک کند که شبکه خود را با ارسال یک پیام تشکر خودکار به فالوئرهای جدید گسترش دهید. این ابزار با کاوش در مورد محتوایی که بر اساس موضوع یا وبسایت محبوب است، به شما کمک می کند که محتوایی را که مخاطبان شما می خواهند ارائه دهید.

پس از موسیقی، موضوع “دانلود” در جایگاه دوم قرار میگیرد. برای درک این موضوع بهت است با یک مثال ساده شروع کنیم. علاوه بر این، ابزارهای آموزش آنلاین تحلیلی ساخته شده در میل چیمپ به شما در تجزیه و تحلیل داده ها کمک می کند تا در مورد اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی نمی کند، درک بهتری داشته باشید. شما می توانید رهبران تفکر eLearning را پیگیری کنید و به راحتی با آن ها ارتباط داشته باشید.توییتر،همچنین، برای پیگیری و کمک به کنفرانس های بزرگ آموزش الکترونیک ضروری است. اگر درمورد تولید محتوای خوب اطلاعاتی ندارید و میخواهید برای وبسایت ، شبکه های اجتماعی ، مجله های اینترنتی و … اگر شما در زمینه تولید محتوا حرفهای هستید، احتمالا با بیشتر آنها آشنایی دارید اما ممکن است نرم افزاری را در اینجا پیدا کنید که قبلا از آن استفاده نکردهاید. لطفا جهت حضور در شرکت ، قبلا هماهنگی انجام دهید. مودبانه پیشنهاد دهید که آن پستهای گردش لینک، به چیزهای قابل لینک دادن روی سایت شما بکلینک بدهند. در سطح ابتدایی، برای حرفه ای ها، داشتن پروفایل لینکدین یک ضرورت است تا حرفه ای بودن و شهرت آن ها را نشان دهد.لینکدین همچنین یک پلتفرم برای همکاری با همتایان و رهبران فکری فراهم می کند که می تواند به برقراری ارتباطات در دنیای واقعی منجر شود.