• خانه
  • وبلاگ
  • تکتاوب – مرکز ثبت دامنه، هاستینگ، طراحی و توسعه وب

تکتاوب – مرکز ثبت دامنه، هاستینگ، طراحی و توسعه وب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پس توجه به این قسمت از سرچ کنسول موجب می گردد تا شما بتوانید سئو سایت خود را بهبود داده و رتبه های بهتری را کسب نمایید. گوگل سرچ کنسول (Google Search Console) یا همان گوگل وبمستر تولز قدیم (Google Webmaster Tools)، تنها راه ارتباطی شما به عنوان مدیر سایت با گوگل است تا گوگل اگر در سایت شما خطایی پیدا کرد که باعث ضعف سایت شما شود، سریعا آن را به شما اعلام کند تا آن را برطرف کنید که در نتیجه بتوانید سریع تر سایت خود را برای گوگل، که بزرگترین موتور جستجوی جهان است، بهینه کنید تا سئو سایت شما نیز پیشرفت چشمگیری پیدا کند. راههای و شیوه های بهبود رتبه آلکسا بسیار زیاد و متنوع هستند ولی توجه کنید که نباید خود را زیاد درگیر کسب رتبه برتر و بهتر در آن کنید. ایجاد بک لینکهای متنوع در مقالههای مرتبط، تبلیغ در شبکههای اجتماعی و ایمیل از راههای ارتقای سئوی خارجی است. در ادامه آموزش کار با google search console و منحصرا بخش enhancements گوگل سرچ کنسول را به صورت جزء به جزء در اختیارتان قرار می دهیم. با کلیک روی هر یک از این خطاها می توانید جزئیات آن را مشاهده و در راستای رفع آنها اقدام نمایید.

هر گونه خطایی که در این زمینه روی داده باشد نیز در FAQ نمایش داده می شود تا بتوانید برای رفع آن اقدام نموده و مطابق با سیاست های بخش enhancement گوگل سرچ کنسول عملکرد وب سایت خود را بهبود ببخشید. در این مقاله تلاش بر این بوده است تا شما را یکی از مهم ترین بخش های سرچ کنسول گوگل، یعنی بخش enhancement آشنا کنیم. دلیل اهمیت بخش enhancement گوگل سرچ کنسول این است که اطلاعاتی را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای بهبود عملکرد وب سایت خود به شکلی موثر استفاده نمایید. مخاطبان شما نه تنها متوجه میشن که شما در زمینه صنعت مورد نظر خود آگاهی دارین، بلکه از سایت شما به عنوان منبعی برای اطلاعات حساس و به روز و نکات بنیادی استفاده میکنن. این برنامه اطلاعات دریافتی را در دو قالب سیستم های دسکتاپ و گوشی های تلفن همراه ارائه می دهد. سئو طلوع نسبت به هر شرکت دیگری، بابت سئو سایت هزینه کمتری می گیرد.

یعنی هر زمان که یک کاربر نام شرکت یا موضوعی مرتبط با آن را جستجو کند، گوگل تصویر مشخص شده شرکت را در نتایج خود نمایش می دهد. اگر قصد دارید طراحی سایت خود را به یک طراح سایت مطمئن بسپارید و از طریق جستجو در گوگل یا روش های دیگر تبلیغاتی به وب سایت شرکت طراحی سایت دودکو رسیده اید، اجازه میخواهیم کمی درباره فعالیت خود برای شما بگوییم. فعالیتهای ما در اکسینو، تحت عنوان شرکت خدمات بازاریابی جاوید، به شماره ثبت 37037 (ثبت شده در سازمان ثبت شرکتهای ایران) میباشد. نیازهای کاربر می تواند متناسب با همان محصولی باشد، که شما ارائه می دهید و یا خدماتی باشد که از سوی شرکت شما به دیگران عرضه می شود. زمانی که از این markup استفاده می شود گوگل یک کادر جستجو را برای وب سایتتان قرار می دهد تا کاربر بتواند در آن عنوان مورد نظر خود را جستجو کند. با استفاده از زبان نشانه گذاری شده breadcrumbs این امکان را به کاربران خود می دهید تا متوجه شوند که صفحه ای که مشاهده می کنند در سلسله مراتب وب سایت چه موقعیتی را دارد. یکی از گزارش های ساختار یافته ای که امروزه از آن استفاده می شود، breadcrumbs نام دارد.

در این بخش enhancements گوگل سرچ کنسول می توانید تمامی جزئیات موجود درباره کادر جستجو درونی وب سایت خود در نتایج جستجو را دریافت نمایید. عناوینی که در این کادر جستجو نمایش داده می شود، از محتواهای خود گوگل انتخاب می شود. همانطور که از ترجمه این کلمه مشخص است، گزارش هایی که در این قسمت از سرچ کنسول گوگل مشاهده می کنید همگی در راستای بهبود عملکرد یک وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد. اگر درزمینهی طراحی سایت مبتدی هستید و قصد دارید یک وبسایت ایجاد کنید پیشنهاد میکنیم که از سیستمهای مدیریت محتوا مثل وردپرس استفاده کنید، چراکه طراحی و برنامهنویسی سایت بسیار وقتگیر و هزینهبر است. اطلاعاتی مثل سرعت سایت، موبایل فرندلی بودن وبسایت، اسکیما کد ها و faq ها و… را با آزمون و خطا یاد بگیرید: در این روش برای یادگیری فقط یک قالب یا افزونه نیاز است تا مدت ها زمان صرف کنید. لینک سازی توسط ما با روش های متنوعی صورت می گیرد تا همه چیز طبیعی جلوه کند و سایت شما توان رقابت با رقبا را داشته باشد.