• خانه
  • وبلاگ
  • تولید محتوا در یوتیوب و آپارات – آموزش به آموزشگاه پارس

تولید محتوا در یوتیوب و آپارات – آموزش به آموزشگاه پارس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تکنیکهای سئو کلاه سفید بر اساس دستورالعملها و قوانین موتور جستوجو انجام میشود و دقیقاً مطابق با تغییرات الگوریتم آنها به پیش میرود. بنابراین یک سئو کار کلاه سفید که هرگز مطاب سایت را برای موتور جستجو ایجاد نمی کند. در مواردی منبع درآمد و هدف اصلی از راه اندازی یک وبسایت ارائه تبلیغات می باشد ؛ اما این در حالیست که با وجود ده ها تبلیغ به صورت نوشته ، لینک ، فایل گیف ، صفحات باز شونده و ده ها پوشش دیگر ، مخاطب علاوه بر اینکه برای مطالعه همه آن ها وقت نمی گذارد و به سمتشان نمی رود ، صاحب امتیاز تبلیغ نیز از این روش درآمدی کسب نمی کند . این یک مثال عالی از تولیدکننده محتوای الکترونیکی است که مخاطب خود را نمی شناسد، توجه داشته باشید که این تفاوتی با آموزش یک دوره جاوا اسکریپت مقدماتی با استفاده از اصطلاح های پیشرفته و بدون هیچ توضیحی برای آن ها ندارد. آنها نمونه های زیادی در زمینه های مختلف دارند، به گونه ای که مطمئن باشید که چیزی را خواهید یافت که نیازهای آموزشی شما را برآورده کند. ایرادات نگارشی ، تصویری ، غلط های املایی ، نقایص اطلاعاتی ، بروزرسانی آمار و بسیاری از مواردی که به اعتبار محتوا خدشه وارد می کنند با یک یا چند بار بازبینی عیان می شوند و می توانید به موقع آنها را رفع کنید.

برای آشنایی بیشتر با مدرس می توانید روی اسم استاد کلیک کرده و وارد صفحه مربوط به رزومه وی شوید. گوگل هر روز الگوریتم های خود را بروز می کند و یا از الگوریتم های جدیدی رونمایی می کند یکی از الگوریتم های جدید گوگل با نام RankBrain ، برای آنالیز رفتار کاربران ساخته شده که سعی می کند رفتار کاربران را در زمان جستجو در گوگل زیر زره بین قرار داده و چک کند که کاربر مورد نظر بعد از دیدن نتایج جستجوی خود روی چه مواردی کلیک می کند. همچنین لینکهایی که از طریق انجمنهای اینترنتی منتشر میشوند و کسی روی آنها کلیک میکند هم جز همین دسته ورودی هستند. تایید آدرس و یکپارچگی آن باعث افزایش اعتماد گوگل میشود و در رتبه شما تاثیر به سزایی ایفا میکند. فوتوشاپ و ایلاستریتر می تواند به شما در ساخت دوره هایی شامل تصاویر زیبا و کاربردی کمک کند. اگر یک مفهوم پیچیده دارید که باید آن را توضیح دهید، Coggle ابزاری است که می تواند به شما در ساده سازی آن کمک کند. یکی از ابزارهای که سئو وب مسترها باید مسلط باشند و روزانه سایت را با آن ابزار بررسی کنند گوگل سرچ کنسول (Google Search Console) است این ابزار اطلاعات دقیقی را از عملیات سئو سازی وب سایت را در اختیار سئوکاران قرار می دهد وبا استفاده از این داده ها می توانند آنالیز بهتر و همچنین استراتژی دقیق و هدفمندی را ادامه کار برای سایت برنامه ریزی کنند.

برای لینک سازی یا لینک دادن به وب سایت های دیگر در مطالب سایت، بهترین راه ، رویه تاثیرگذاران است. پیج رنک در حقیقت اولین الگوریتم گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها بود که از آن استفاده می کرد. کلمات کلیدی در لینکها هم نقش ویژه ای دارند به طوری که کلمات که در یک لینک بکار می روند نقش کلمات کلیدی برای صفحه لینک شده را دارند. برای رسیدن به بهترین ایده از شاخص های کلیدی عملکرد، تیم مدیریت و ذینفعان نیز باید در این گام مشارکت کنند. TinyPNG به شما اجازه می دهد تا اندازه فایل های PNG خود را بدون از دست دادن کیفیت آن کم کنید. تغییر اندازه تصاویر اغلب ممکن است روی کیفیت تصاویر تاثیر بگذارد. ایده آل برای اضافه کردن به دوره خود، این تصاویر به دوره های آموزشی شما عمق و جذابیت اضافه می کند. صحبت های صد ها نفر از متخصصان حوزه آموزش الکترونیک، نشان می دهد که بسیاری از آن ها در مورد چگونگی ایجاد یک دوره آموزش آنلاین که طراحی زیبایی داشته باشد ایده و برنامه خاصی ندارند.

ساختار: تعریف این دسته ها و انواع اجازه می دهد تا چگونگی اتصال اطلاعات به همدیگر و اهمیت هر سمت و این که کدام دسته متداول تر است، شکاف اطلاعات و آرایش اطلاعات را بفهمیم. این ابزار نیز برای دانلود سریع و آسان است، و به شما اجازه می دهد که بر روی طراحی خود، کار های سریعی انجام دهید! شما همچنین امکان دسترسی به صدها آیکون را خواهید داشت که به راحتی می توانید آنها را دانلود کنید و به مطالب خود اضافه کنید. Pexels یک سایت است که دارای هزاران تصویر رایگان شگفت انگیز موجود برای دانلود شما می باشد. با توجه به جدول 1، چکلیستی از تمام درسهای کتابهای آموزش زبان فارسی به غیرفارسیزبانان («درسهای پایه» و «پایتخت ایران») طراحی شد، تمامی تمرینهای موجود در کتابهای فوق در 6 سطح طبقهبندی تجدیدنظرشدۀ بلوم مورد ارزیابی دقیق قرار گرفتند و میزان پراکندگی تمرینها در هر یک از سطوح طبقهبندی تجدیدنظرشدۀ بلوم مشخص شد. بدین منظور، در پژوهش حاضر، تحلیل محتوای کیفی به همراه چهارچوب پژوهش کمی استفاده شد.