• خانه
  • وبلاگ
  • تولید محتوا در اینستاگرام [استراتژی+آموزش کامل]

تولید محتوا در اینستاگرام [استراتژی+آموزش کامل]

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

همانطور که قبلاً گفتیم، بیش از 200 فاکتور سئو داریم. قبلاً در مورد یک جایی شنیدم که افرادی را استخدام میکنند که محتوا بنویسند. مثلاً 3 تا پاراگراف درازای مبلغی هزینه مینوشتند؛ دقت داشته باشید که این چند پاراگراف و یک محتوا داشتن، هیچ ارزشی ندارد. مثلاً پایین همین جلسه رو اگر نگاه کنید، میبینید که به آموزش سئو لینک داده شده است و صفحات با هم ارتباط دارند. 7. DuckDuckGo , Naver, AOL, Seznam بقیه موتورهای جست و جو بادرصد کاربرد پایین تر هستند. توجه داشته باشید علاوه بر اینکه آمار این افزونه غیرواقعی است و کارایی ندارد، به سایت شما از نظر سئو به خاطر اینکه سرعت را پایین میآورد، ضربه میزند. مخاطبان شما از همین طریق می توانند… همچنین با ملزم کردن خودتان به انتشار پست در زمان تعیین شده میتوانید به جذب مخاطبان بیشتر بپردازید. او آدم سختگیری است و از بیشتر افراد قصر خوشش نمی آید. انتشار رزروی را سعی میکنیم در جلسات بعدی برای شما بیشتر توضیح دهیم.

محتوای سایتتان باید حداقل 300 کلمه باشد .نمیتوان برای آن میزان حداکثری در نظر بگیریم، ولی بهتر است که بالای 1000 کلمه باشد، یعنی اگر شما حدود 30 الی 50، محتوای قوی و غنی بالای 1000 کلمه تولید کنید، خیلی زودتر ازآنچه فکر کنید، در کلمه کلیدی سایتتان به صفحه اول گوگل نزدیک میشوید. حتی اگر این محتوا 1000 کلمه هم باشد، قرار نیست به اندازه یک محتوای 100 کلمهای غنی و مفید باشد. تولید یک محتوای آموزشی جذاب که برای دانشآموزا قابل فهم باشه و ارتقای سطح آموزش رو به دنبال داشته باشه، کار چندان سادهای نیست. درواقع در آموزش و پرورش خیلی به آن بها داده میشود و معلمان عمدتا از این نوع محتوای آموزشی در اپلیکیشن شاد استفاده میکنند. همانطور که ملاحظه می­شود، گروه سنی «کودک و نوجوان» حدود 62 درصد از موارد را به خود اختصاص داده است و بعد از آن، به ترتیب گروه­های سنی«جوان و میانسال» و «سالخوردگان» قرار دارد. بهترین ویژگی و مشخصه ای که این ابزار دارد این است که میزان از دست دادن ترافیک و بازدید محتواهای شما را از زمان پیک بیان می کند.

سئو کار حرفه ای یا متخصص سئو، فردی است که به تمام اصول SEO و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو تسلط دارد. لینک بیلدینگ سلسله مراتبی است که باید به صورت تخصصی انجام گیرد وب سایت های انتخابی برای بک لینک سازی مورد اهمیت است . طبق مطالعات انجام شده، ۶۰ درصد کاربران اعلام کردهاند که جستوجو را با استفاده از تلفن همراه خود انجام میدهند. اگر حوزه کسبوکارتان به گونهای است که میتوانید با عکاسی از چیزهای مختلف محتوا تولید کنید، پیشنهاد میکنم حتماً این کار را انجام دهید. ذخیره فایل متنی با فرمتهای مختلف مانند DOCS , PDF و … این برنامه قابلیتهای شگفتانگیزی داره و رایجترین نرمافزار تولید محتوای متنی هستش. معلمان عزیز میتوانند به کمک این نرمافزار جزوهها، نمونه سوالات، طرح درسها و سایر محتوهای متنی خود را کار کنند. لینک بیلدینگ سخت است و به سختی میتوانید بفهمید که چگونه لینک درست کنید. همانطور که میدانید، در وردپرس میتوانید محتوا را منتشر نکنید و تنظیمات را بهصورتی سفارشی کنید که محتوا، در زمان مشخص شده، منتشر شود. دیگه دوره اون روزا که یه کاغذ و خودکار برمیداشتن و همهی مطالب آموزشی رو مینوشتن و بعدش کپی میگرفتن و به دانش آموزا میدادن تموم شده، امروز همهچیز فرق کرده و برای تدریس با کیفیت عالی باید نه تنها از نوشتهها بلکه از تصاویر و فایلهای صوتی و ویدیویی هم استفاده کرد.

نتایج تحقیق حاضر با تحقیقات «ها و ایم» (Ha & Im, 2012)در خصوص همبستگی بین کیفیت درک شده اطلاعات و لذت بردن از وبسایت و تحقیق «جلیلوند و سمیعی» (Jalilvand & Samiei, 2012) دربارۀ کیفیت درک شده اطلاعات و رضایت الکترونیکی، همسوست. اگر جایی به مشکل خوردید میتونید زیر همون پست سوالاتتتون رو بپرسید، در اولین فرصت جواب رو دریافت میکنید. تنها مشکل استفاده از تکنیک های سئو کلاه سفید، این است که روش بهینهسازی کلاه سفید یا White Hat صبر و شکیبایی و پشتکار بسیاری میطلبد. این نوع از تولید محتوا با صدای خود معلم آماده میشود و در محتوا از موشنها، انمیشنها و سایر افکتهای صوتی و تصویری استفاده میشود. در ابتدا قصد دارم درباره این نوع محتوا برای شما صحبت کنم. حتی اگر شما عکس را کپی کنید، هوش مصنوعی گوگل آن را ممکن است شناسایی کند. دامنه نمره بین 32 تا 74 هوش هیجانی پایین، دامنه نمرات بین 75 تا 117 متوسط و دامنه نمرات بین 118 تا 160 هوش هیجانی بالا محسوب میشود. اگرچه اغلب از آن چشم پوشی میشود، اما لینکهای داخلی راهی مناسب برای شروع راه لینک بیلدینگ محسوب میشود. برای بکارگیری این ابزارها، باید از نرمافزار تولید محتوا کمک بگیرید. در عوض بر روی کیفت محتوا تمرکز کرده و آن را یک سرو گردن بالاتر از موارد مشابه کنید.