• خانه
  • وبلاگ
  • تولید محتوا در آموزش و پرورش + 10 نرمافزار کاربردی

تولید محتوا در آموزش و پرورش + 10 نرمافزار کاربردی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این خدمات شامل موادری چون: سئو داخلی، خارجی و تکنیکال میباشد. این مورد میتواند بسته به فرمت محتوا و همینطور تخصصیبودن زمینه آن متفاوت باشد. فقط هزینه ای بابت چک لیست سئو محتوا و تدوین استراتژی محتوای وب سایت تان را باید بپردازید که مسلما خیلی کمتر از تولید محتوا از صفر تا صد می باشد. در قسمت سمت راست پنل، بعد از اضافه کردن فایل های دانلودی و قیمت، می توانید در قسمت پایین تر، شاهد گزینه ارسال عکس هستید. اضافه شدن الگوریتم جدیدی به نام مرغ مگس خوار در سال 2013 به موتور جستجو گوگل ، کار این الگوریتم آنالیز دقیق محتوا سایت و رفتار کاربران را نیز زیر نظر میگیرد، بااینوجود زمانی که یک کار بر بعد از ورود به یک وب سایت، از آن سریع خارج میشود ، این مفهوم و پیغام را برای گوگل می دهد که این سایت دارای محتوای باارزش نبوده و یا برای آنچه کاربر خواسته را فراهم نکرده.

به کمک اینفوگرافی زیر که فرایند تولید محتوا را به شما نشان میدهد، میتوانید مرحله به مرحله پیش بروید تا هم چیزی را از قلم نیاندازید و هم از نتیجه بخش بودن محتوای خود مطمئن شوید. مدیر محتوا تصمیم میگیره که مقاله رو بر اساس query جدید آپدیت کنه و با اضافه کردن هدلاین و متن برای query جدید مقالرو آپدیت کنه. لیستبندی گوگلمپ در صفحه نتایج گوگل روز به روز در حال پیشرفتهتر شدن است و البته که مخاطبین هم توجه بسیاری به آن دارند و اطلاعاتی که مخاطب در این قسمت دریافت میکند تاثیر حیاتی بر تصمیم به خریدش دارد. اما نیازی نیست نگران باشید زیرا در نظر داریم برخی از قواعد و اصول لینک سازی داخلی را برای شما بازگو کنیم. دقت داشته باشید لینک سازی داخلی اغلب با اصول لینک فالو دنبال می شوند یعنی همه لینک های داخلی باید فالو باشند. در ادامه شما را به مطالعه نکات بسیار مفید زیر دعوت می نماییم.

سایتهای مختلف همیشه به دنبال کسب رتبه بهتر در گوگل هستند؛ ازاینرو بالا بردن سئو در بین این سایتها به یک رقابت تبدیلشده است. در این قسمت حرفه ای ترین روشی که می توانید در داخل سایت خود لینک سازی کنید را به شما معرفی خواهد کرد و تمام نکات ریزی که در رابطه با آن وجود دارد به شما توضیح خواهیم داد. دستور مجموعه قواعدی برای تعیین ترتیب صحیح واژه­ها (نونان، 2003)، نظامی از ساخت­ها و الگوهای معنادارِ متاثر از محدودیت­های کاربردشناختی (لارسن فریمن، 2009)، شیوه­ای برای کنترل و ترکیب کلمات (یور، 1996)، نظامی پویا که باید به عنوان مهارت پنجم آموزش داده شود (لارسن فریمن، 2007)، جنبه منحصر به فرد زبان که ویژگی­های آن در سایر پردازش­های ذهنی اتفاق نمی­افتد و در زبان حیوانات نیز وجود ندارد (کوک، 2001) و در نهایت نوعی یادگیری آگاهانه (کرشن، 1982:83) است. در نهایت مشاوره سئو و خدمات سئو سایت به شناخته تر شدن وب سایت شما یا همان افزایش آگاهی از برند نیز کمک می کند. از اولین نکاتی که میتوان در مرحله شروع افزایش ورودی وب سایت در نظر گرفت این است که سایت شما متناسب با روانشناسی کاربر طراحی شده باشد. سئوکاران فوق حرفه ای هم توجه داشته باشند که گاهی حتی چند نکته کلیدی یک خطی در این دوره نیز می تواند راز موفقیت شما در یک سایت برتر در نتایج گوگل باشد.

اهمیت ویژه تکنیک های کلاه سفید در برابر سئو کلاه سیاه ، پایداری و ماندگاری سایت در برابر آپدیت الگوریتم های گوگل است که ممکن است در سئو کلاه سیاه دچار جریمه های سنگین (حذف از نتایج گوگل) شوید و این می تواند خطر جدیدی برای شما محسوب شود، روند بازگشت از پنالتی یا جریمه گوگل سخت، گاه بسیار طولانی و گاه غیرممکن است و هیچ تضمینی وجود ندارد که پس از پنالتی شدن به نتایج گوگل بازگردید؛ بنابراین تمرکز اکثر سئوکاران بر تکنیک های سئوی کلاه سفید که از خطر پنالتی شدن گوگل در امان باشند. بک لینک در واقع بهترین نوع از مطالب مرتبط می باشد که میتوانید مطالب هم رده را با هم تولید کرده و آنها را به هم لینک دهید. اگر تعداد لینک های خروجی از یک صفحه زیاد شود اعتبار و قدرت آن به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند. همانطور که میدانید لینک سازی یکی از ارکان مهم برای معرفی یک صفحه و حتی اعتبار بخشیدن به محتوای آن می باشد.