• خانه
  • وبلاگ
  • تولید محتوا اینستاگرام و ایده های ناب جذب فالوور + 5 روش برای دیده شدن

تولید محتوا اینستاگرام و ایده های ناب جذب فالوور + 5 روش برای دیده شدن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با توجه به تکنیک های بالا و رعایت همه نکاتی که گفتم، قول میدم که در سئو سایتتون نتایج عالی می گیرید. با توجه به اینکه هر کامنت و لینکی در توضیحات این سایت با برچسب no follow قرار می گیره اما YouTube به شما یک لینک در پروفایلتون میده که شامل این ویژگی نیست. قبل از هر چیزی باید متوجه این باشید که گوگل تنها و تنها به دنبال نمایش نتایج بهتر به کاربرانش است و هیچ مشکلی با هیچ کس و هیچ سایتی ندارد! اگر به دنبال این راه کارها هستید، جای درستی آمده اید. البته این اصول در همین خلاصه نمی شود و در عمل بسیار متفاوت است، بسیاری سایت ها پس از لینک سازی به جای بهبود رتبه با کاهش مواجه می شوند. در حقیقت تولید محتوا صوتی مخاطبان را خسته نمی کند و این نوع تکنیک یکی از محبوب ترین انواع تولید محتوا شناخته شده است. جمعبندی نرمافزار NeoBook ضمن اینکه ابزارها و امکانات مختلفی را برای ترسیم و طراحی اشیا و برنامههای تعاملی در اختیار ما میگذارد کار کردن با آن بسیار آسان است و به معلمان زمینشناسی در تولید محتوای الکترونیکی، بهصورت جذاب و خلاقانه، کمک زیادی میکند.

همه اینها کمی زمان میبره و کار سختیه، اما اگر این کارو درست انجام بدید، گوگل مجموعه ای غنی تر از سایت های خودش رو به صورت یکپارچه و قدرتمند به شما نشون میده. یکی از دعدغه های مهم برای مدیران سایت یافتن راه هایی برای افزایش ورودی سایت میباشد که سرچ کنسول گوگل راهنمایی مناسب برای رساندن شما به این حالت است . کافی است در حوزه مورد نظرتان با استفاده از افزونه های آزمون ساز آنلاین، یک تست جذاب ایجاد کنید. فقط ارسال محتوا کافی نیست. تحقیق برروی کلیدواژهها بخش مهمی از فرآیند تولید محتوا را تشکیل میدهد. همانطور که در قسمت بالایی اشاره کردیم متن لینک شده دومین فاکتور مهم در لینک ها است و از طریق همین متون لینک شده است که موتور جستجو محتوای لینک را متوجه می شود. به عقیده بنده در بیشتر مواقع لینک سازی مهم ترین فاکتور در دیده شدن سئو است.

نوشتن مقالات در مورد موضوعات انتخابی خود، با لینک های سفارشی و متن های لنگر از جمله ویژگی های این سایت است. گوگل از کجا می فهمد که سایت شما مفید است؟ افردا زیادی سرمایه های زیادی برای ساخت وب سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین پرداخت کردند اما در این میان تعداد محدودی راه روش درست را رفتند و بعد از باطگشت سرمایه به سود آوری رسیدند و بسیاری دیگر نیز سرمایه هایشان را به باد دادند. هر یک از این موارد به تنهایی هم می­ تواند موثر باشد، اما وقتی که در کنار یکدیگر به کار گرفته شوند، خروجی این پروسه بی­ نظیر است. توازن در کار و زندگی مشخص کردن جایگاه خود، شغل وخانواده در تصویر کلی زندگی باعث ایجاد تعادل بین مسئولیتهای کاری و تعهدات شخصی و خانوادگی و جلوگیری از استهلاک، خستگی جسمی، روحی و روانی کارکنان میشود. قاعدتا پیروزی در یک کلمه کلیدی سخت و پر رقابت با تعداد بک لینک های کم و هر چند با کیفیت بالا قابل انجام نیست و شما باید لینک های زیاد و متعددی برای سایت خود ایجاد کنید تا به نتیجه دلخواه برسید به روش سئو که نه کلاه سیاه است و نه سفید سئو کلاه خاکستری گفته می شود.

بخشی از این فرایند شامل اطمینان از این است که محتوا هیچ وقت منقضی یا قدیمی نشود. گاهی اوقات مدیریت سایت ها لینک های شما رو حذف می کنن یا از قابل دنبال کردن به غیرقابل دنبال کردن تغییرشون میده که در اینصورت شما باید در جریانش باشید. وقتی یک کاربری همانند محتوای شما را قبلاً در جایی دیگر خوانده باشد، دیگر هیچ اعتمادی به مطالبتان نخواهد کرد و به دنبال منبع اطلاعاتی دیگری خواهد رفت. هنگامی که صاحبان سایت های دیگر بک لینک هایی به سایت شما ایجاد کنند، برای مثال شما از صاحبان سایت ها بخواهید تا رپورتاژ آگهی شما را در سایت خود انتشار دهند و در محتوای آن به سایت شما لینک زده شده باشد. همانطور که گفتیم لینک سازی مانند لبه چاقو است، بسیاری از اشخاص با رعایت نکردن قوانین لینک سازی اقدام به ساخت بک لینک برای سایت خود می کنند، من به شما پیشنهاد می کنم تا از دسته افراد نباشید. پس با این حساب اگر در سر یک دوراهی رسیدید و پاسخی آن را در جایی پیدا نکردید تنها ثانیه ای خود را جای گوگل بزارید تا جواب سوال خود به خود پیدا شود.