تولید محتوای متنی – بامحتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به تمامی اقداماتی که در این زمینه انجام میشود، سئو لوکال یا محلی گفته میشود. در این گزارش سایت شما از از لحاظ سئو داخلی، سئو خارجی و تمامی مباحث مرتبط به سئو تکنیکال آنالیز میشود. ۵. این گزارش بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه بصورت PDF تهیه میشود. صفحات Doorway صفحاتی در یک وب سایت هستند که دارای کلمات کلیدی هستند اما محتوای صفحه ضعیفی دارند. گوگل سعی می کند برای لینک سازی یا بک لینک فاکتورهای مختلفی در تعیین اعتبار آن وب سایت در نظر بگیرد به عنوان مثال گوگل، اعتبار دامنه Domain Authority، اعتبار صفحه Page Authority، میزان رابطه بین موضوع کسب و کار و وب سایت شما با سایت لینک دهنده و یا محل قرار گیری بک لینک را در نظر می گیرد. زمان تزریق بودجه برای پروژه سئو هدف گذاری باید بر اساس کسب رتبه بهتر در نتایج گوگل، افزایش ترافیک سایت و در نتیجه افزایش فروش اینترنتی باشد.

البته، اولین شرط رسیدن به رتبههای اول گوگل، برنامهریزی اصولی و خدمات سئوی حرفهای است. پس همین حالا سئو سایت اصولی خود را شروع کنید. پس از بررسی این کلمات در هر سرویس یا محصول، کلماتی بدست می آید. کارشناسان سئو و بهینه سازی وبرمز سایت شما را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و در نهایت یک پروپوزال و گزارش سئو از وضعیت وبسایت شما تهیه میکنند. اگرچه لینک های ((Follow)) بسیار مطلوب تر هستند، اما لینک هایی ((nofollow)) که از وبسایت های با کیفیت هستند نیز می توانند برای تقویت و شهرت برند شما مفید باشند. همه این جنبه ها در اطلاع رسانی استراتژی کلی شما مفید هستند و شما را قادر می سازند موقعیت خود را در بازار ارتقا دهید. در این صورت مشاور سئو مواردی که باید انجام شوند را به اطلاعتان میرساند اما خودتان باید آن کارها را انجام دهید. متخصص سئو قبل از شروع پروژه، موارد مورد نیاز را بررسی میکند و به اطلاعتان میرساند. اینکه فقط براساس ترندهای جدید تجربه های کاربری جدید خلق کنیم، راهکار منطقی نیست و اصولا طراحان حرفه ای براساس آزمایش های A/B و بررسی رفتارشناسی کاربران یک وب سایت را بارها و بارها باز طراحی میکنند تا همیشه رضایت کاربر فراهم آورند و این آزمایش ها تا حیات کسب و کار باید ادامه یابد.

الکسا همان روز اعلام کرد که سیستم رتبه بندی خودش را به روز رسانی کرده است و ادعا کرد که در حال حاضر داده های بیشتری را علاوه بر نوارابزار خودش مورد بررسی قرار میدهد. ایده آل ترین حالت در این بخش این است که سایتهایی به شما بک لینک دهند که رتبه بهتری از سایت شما داشته باشند در نتیجه الکسا بر اساس اعتبار این سایتها، اعتبار و رتبه سایت شما را نیز بهبود میبخشد. در نتیجه چارهای ندارید تا با هزینه و زمان بیشتر خود را از این وضعیت نجات داده و مشکل سئوی سایت خود را برطرف نمایید. این مسئله به نوع کسبوکار و البته وضعیت فعلی سایتتان بستگی دارد. بهتر است خودتان هم یک دید کلی نسبت به وضعیت سایت و رقبا داشته باشید. در بعضی مواقع یک روش سئو وجود دارد که هم کلمات کلیدی هدف قرار گرفته می شود و هم سایت به صورت کلی سئو می شود به این روش سئو کلی سایت می باشد. همچنین ممکن است به جای سپردن پروژه سئو به یک متخصص، از او مشاوره بگیرید.

همچنین چند نمونه از افزونه های lazy load یعنی افزونه هاییکه تصاویر را با تاخیر و با اسکرول لود می کنند نیز معرفی کرده ام. از جمله این سایت ها میتوان به خبرگزاری ها، سایت های دانلود فیلم و سریال، دانلود آهنگ و … و یا زمانی که کاربرانی در محلی بسیار دورتر از سرور شما قرار دارند، انتقال اطلاعات نیز به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. اینکار باعث افزایش ورودی سایت از موتورهای جستجو شده و ترافیک زیادی را برای سایت بهمراه خواهد داشت. در صورت ارائه داده های صحیح، جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. با وجود منابع بسيار در زمينه سئو ي سايت، الكسا كمك فراواني در بهينه سازي سايت، جستجوي كلمات كليدي، آناليز رقبا و ديگر ابزارهاي آناليز وب ارائه ميكند. وجود زمینه های مختلف و تنوع موضوعی در وب موجب می شود که نتوانیم تعریف دقیقی از سئو داشته باشیم. ما طرفدار روش های کلاه سفید هستیم، هر چند سئو کلاه خاکستری نیز گزینه بدی نیست.