• خانه
  • وبلاگ
  • تولید محتوای متنی از 0 تا پولسازی به زبان آدمیزاد!

تولید محتوای متنی از 0 تا پولسازی به زبان آدمیزاد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خرید بک لینک اینستاگرام به دلیل اینکه فقط در استوری و 24 ساعته امکانپذیر است ، عملا تاثیری در سئو ندارد و تمدید آن نیز از نظر اقتصادی به صرفه نیست. در مقابل باید این موضوع را نیز در نظر گرفت که هر قدر به رتبه 1 نزدیکتر می شویم امکان تغلب کمتر شده و رتبه ها قابل اعتمادتر هستند. 1. در صورتی که شما بصورت مستمر در حال تولید محتوا هستید صفحات ایندکس شده سایت شما باید همواره رو به افزایش باشد. برای این منظور باید ثابت کنید که شما مالک سایت هستید و مالکیت خود را تایید کنید. تا اینجای کار گوگل سرچ کنسول را با موفقیت روی وبسایت خود نصب کردهاید و آماده شروع بررسی ویژگیها و قسمتهای مختلف این ابزار هستید. با توجه به اینکه سایتهای وردپرسی امروز بیش از ۴۰ درصد از سایتهای موجود در اینترنت را تشکیل میدهند، در این قسمت قصد داریم نحوه نصب گوگل سرچ کنسول روی سایتهای وردپرسی که از افزونه سئو وردپرس یوست سئو استفاده میکنند را توضیح دهیم. با کلیک روی منوی عنوانها و متاها، صفحهای متشکل از چند سربرگ مختلف باز میشود که در ادامه به توضیح مختصر هر یک میپردازیم.

روشهای مختلفی برای اعتبار سنجی به شما پیشنهاد داده شده است که ما تنها به توضیح روش اول میپردازیم. برای انجام این روش به مرحله اول برگردید، و گزینه سمت راست تصویر را انتخاب کنید. چنین پرسشی را بهتر است که در همان اول از او بپرسید. ما در حال حاضر نمیتونیم چنین کاری را انجام دهیم. حال که با اصطلاحات مهم در سرچ کنسول آشنا شدیم با هم به بررسی گزارشات و بخشهای مختلف این ابزار خواهیم پرداخت. یک «Full User» توانایی دسترسی به همه دادهها و گزارشات موجود در گوگل سرچ کنسول را دارد و تعدادی از امور مدیریتی را میتواند انجام دهد. در سرچ کنسول دامنهای از گزارش های مختلف وجود دارد که می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید و اطلاعات ارزشمندی را استخراج کنید. Owner میتواند به تمامی گزارشات سرچ کنسول دسترسی داشته باشد، تنظیمات حساب را ویرایش کند و برای سایر کاربران دسترسی ایجاد و یا حذف کند. در ابتدا تنظیمات کامل قالب حرفه ای وودمارت برای شما تدریس خواهد شد. در قسمت نشان داده شده آدرس سایت خود را به طور صحیح و کامل وارد کنید. به همین دلیل لازم است که در این روش آدرس دقیق و درست سایت خود را وارد کنید.

نکته مهم در مورد همه روشهای نصب گوگل سرچ کنسول این است که پس از نصب شما هیچگونه اطلاعاتی درون صفحه سرچ کنسول مشاهده نخواهید کرد و لازم است صبر کنید تا دادههای مربوط به وبسایت شما توسط سرچ کنسول جمع آوری شوند و گزارشهای مختلف تولید شوند. چرا که لازم نیست تخلفاتی را که توسط گوگل شناسایی و مجازات شده است برطرف کنید. همان طور که در تصویر ملاحظه میکنید میتوانید زمان آخرین بررسی صفحه توسط ربات گوگل و دستگاه مورد استفاده برای بررسی صفحه را مشاهده کنید. Clicks: بیانگر تعداد کلیکهایی است که بر روی یکی از صفحات سایت شما در صفحه نتایج جستجوی گوگل پس از جستجوی یک کلمه کلیدی انجام شده است. بررسی نتایج بر اساس کلیدواژه قابلیت ارزشمندی در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید از آن جهت بهبود رتبهبندی و بهینهسازی صفحات و بازبینی در فرآیند تحقیق کلمات کلیدی سایت استفاده کنید. وقتی صفحه نتایج این موضوع را رتبهبندی کرد، محتوا برای چیز دیگری عوض میشود. کنترل نتایج در این بخش، کاملا در دست شما نیست اما میزان اثر کردن آن در رتبهبندی موتور جستجو بیشتر از سئوی داخلی است اگر چه که بدون تمرکز بر سئوی داخلی، محکوم به شکست خواهید بود. در حالی که بک لینک ها به طور کلی مطلوب هستند، اما همه بک لینک ها به اندازه دیگران ارزشمند نیستند.

اما منظور ما این نیست که غیر واقعی مطلب را طولانی کنیم. کلمات کلیدی همان کلماتی است که مخاطبین ما برای رسیدن به هدف خود آن ها را سرچ کرده و در موتورهای جستجو به دنبال آنند. Average Position یا میانگین رتبه: بیانگر میانگین رتبه سایت شما برای کلمه یا کلمات کلیدی است. یا اگر اینکه محصول برای مشتری مناسب نبود چطور؟ 1. در این قسمت عنوان یا نام محصول را وارد کنید. به عنوان مثال، می توانید نتایج را بر اساس URL ، بر اساس دستگاه و براساس کشور مشاهده کنید. نصب سرچ کنسول از طریق از طریق آپلود فایل (URL prefix property): نصب سرچ کنسول با این روش نسبت به روش قبلی اطلاعات کمتری در اختیار شما میگذارد و در این حالت گوگل تنها اطلاعات یک آدرس مشخص را ردیابی میکند. گزارشهای سرچ کنسول بر اساس یک بُعد تنظیم شدهاند. همچنین میتوانید نتایج را بر اساس کلیدواژههای مختلف بررسی کنید. با رفتن به تب Coverage میتوانید اطلاعات کاملتری در مورد نحوه مشاهده آدرس وارد شده توسط ربات گوگل داشته باشید.