• خانه
  • وبلاگ
  • تولید محتوای متنی , آموزش تولید محتوای متنی ✒️ نمونه کار – کافه کانتنت

تولید محتوای متنی , آموزش تولید محتوای متنی ✒️ نمونه کار – کافه کانتنت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو هم دقیقا همین است. ولی حواستان باشد تاثیر این فاکتورها متفاوت است و برخی از این فاکتورها میتوانند روی هم تاثیر مثبت بگذارند و برخی برعکس نقطه مقابل همدیگر باشند و با خنثی کردن یکدیگر از تاثیرشان کم شود. استوریهایی که با این نوع محتوا انتشار پیدا میکنند، میتوانند گزینهی مناسبی برای اضافه شدن به هایلایتها باشند. در این نوشتار پس از مروری کلی بر روش های مختلف آموزش زبان و بیان اهمیت هر یک، بر آموزش مهارت زبانی به روش د استان گویی تأکید می شود و از میان داستان های موجود در زبان فارسی، داستان های مثنوی که برآمده از ارزش های عام بشر یاند به عنوان منبعی معتبر برای تولید محتوای آموزشی انتخاب می شوند. که محبوب ترین نرم افزارها در این زمینه هستند در سایت آتیوا به طور کامل آموزش داده شده اند . این نوع محتوا می تواند از ساده ترین ابزارها (استفاده از پاورپینت برای تدریس ) تا برنامه نویسی و طراحی های حرفه ای برای ایجاد آزمایشگاه مجازی شامل شود.

همچنین بسیاری از شرکت ها و سازمان ها در کشور امروزه به تدریس کارکنان خود به صورت الکترونیکی و آنلاین روی آورده اند. ­ کشف ارتباط بین نقش و صورت اهمیت خاصی دارد. یکی از مهمترین کارهایی که به صورت روزانه باید در برنامه کاری تان باشد یادگیری سئو است. این فیلم ها به خوبی می توانند موضوعی مهم و آموزنده را از زبان طنز با مخاطبان در میان بگذارند. محتوای الکترونیکی طنز : از جمله مهمترین محتواهای طنز، می توان به فیلم هایی که توسط اینفلوئنسرها در اینستاگرام منتشر می شود اشاره کرد. محتواهای الکترونیکی عمومی و دانستنی : همانطور که از نامش پیداست مخاطبین این نوع از محتوا عام مردم هستند و سایت های مجله و دانستنی از جمله مثال های بارز این دسته از محتوای الکترونیکی محسوب می شوند. با توجه به روند رو به رشد محبوبیت تلفن های هوشمند و تبلت ها و فراگیر شدن اینترنت و شبکه های مجازی، مخاطبین در حال حاضر علاوه بر کامپیوترهای خود، گزینه های متنوعی را پیش رو دارند که بتوانند محتوای مد نظرشان را تهیه کنند. حالا که دریافتید “محتوای الکترونیکی چیست” ، تخصص خود را شناسایی کنید، مخاطبین خود را بیابید، نرم افزار مورد نیاز را نصب کنید و شروع به تولید محتوا نمایید.

با توجه به تنوع گسترده ای که محتوای الکترونیکی دارد، مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید، این نیست که چه نوع محتوایی تولید کنید، بلکه مهمترین مسئه اکنون نحوه ارائه آن به مخاطب است. بسیاری از این راه های فرار به کسی جز رقبای شما آسیبی وارد نمی کند. اگر شما به حساب گوگل کنسول (همان گوگل وب مستر تولز قبلی) خود وارد شوید، متوجه خواهید شد که گوگل نرخ کلیک شما را محاسبه می کند. با این وجود شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا بیشتر لینکهای وب سایتتان nofollow نباشد تا توسط کاربران و گوگل دنبال شود. ۱- استفاده از محتوای الکترونیکی مختص کلاس درس نبوده و برای کاربران در هر زمان و مکان قابل استفاده است. ۱- مزایا تولید محتوای الکترونیکی چیست؟ مزایا تولید محتوای الکترونیکی چیست؟ به جلسه دوم کارگاه تولید محتوای الکترونیکی (نرم افزار آموزشی) ، محمد مخبریان خوش آمدید. ترفند های شما در تواید محتوای متنی باید منحصر به فرد باشد.

از جمله این نرم افزارها می توان به ورد(محتوای متنی)، فتوشاپ(محتوای تصویری)، کمتزیا(محتوای ویدیویی)، ادوب آدیوشن( محتوای صوتی) اشاره کرد. از جمله مهمترین نگرانی ها در این زمینه به محتواهای الکترونیکی صوتی و تصویری است. 2. از قابلیتهای صوتی (شنیداری) و تصویری (بصری) بسیار بالایی در تنظیم و ارائه دروس می توان سود برد که به این ترتیب به آموزشهای غنی تر پربارتری راه می یابیم. طبق تحقیقات انجام شده آمار نشان می دهد که حدود ۹۰% از کل اطلاعاتی که به مغز ما منتقل میشود، بصری است. از اینکه با ما همراه هستید بسیار خوشحالیم. جمعبندی نرمافزار NeoBook ضمن اینکه ابزارها و امکانات مختلفی را برای ترسیم و طراحی اشیا و برنامههای تعاملی در اختیار ما میگذارد کار کردن با آن بسیار آسان است و به معلمان زمینشناسی در تولید محتوای الکترونیکی، بهصورت جذاب و خلاقانه، کمک زیادی میکند. معلمان با استفاده از این نرمافزار قادر خواهند بود تا با ترکیب دانش تخصصی خود در مباحث زمینشناسی و تولید محتوای الکترونیکی، محتواهای آموزشی متنوعی را بر حسب نیازهای واقعی کلاس و دانشآموزان به سرعت و آسانی طراحی و تولید کنند و بهصورت مستقیم در کلاس و یا در قالب آموزش معکوس در خانه، به دانشآموزان ارائه دهند.