• خانه
  • وبلاگ
  • تولید محتوای متنی؛ انواع محتوای نوشتاری + نمونه

تولید محتوای متنی؛ انواع محتوای نوشتاری + نمونه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو کلاه سیاه به مجموعه روش ها و تکنیک های کاملا غیرقانونی که فقط برای دور زدن و فریب دادن موتور جستجو انجام میگیرند میگویند. اما فراموش نکنید این تنها یک سناریو برای قرار گرفتن در نتایج گوگل است و شما باید بستر مناسب سایت سئو شده را با توجه به اقداماتی که در ادامه به شما خواهیم گفت را آماده کنید. روشن است تحقق این مهم در گرو تمهید تدابیر صیانت کننده از عفت اخلاقی در بستر جامعه اسلامی است، تا هم بانوان در مسیر رشد و بالندگی قرار گیرند و هم مردان آرامش اخلاقی داشته باشند. این ابزار رایگان (مدل پرداخت فرمیوم) و نصب آن روی وردپرس بسیار آسان است. هر چه سخنرانی بهتر و خلاقانه تری داشته باشید احتمال بازنشر آن توسط کاربران بیشتر میشود. تگ عنوان H1: به عنوان مقاله، تگ عنوان یا H1 گفته میشود که در بالای محتوای سایت قرار می گیرید مانند عنوان همین مقاله.

توصیه میشود برای دریافت جایگاه بهتر در نتایج گوگل از داشتن یک استراتژی محتوا غافل نشوید. همیشه یک چیز را بخاطر داشته باشید، رتبه اول گوگل تنها برای شما نیست! شما به عنوان کسی که سایت داره و سعی داره و در صفحه اول گوگل قرار بگیره، باید این موارد را در سایت به بهترین شکل پیاده سازی کنید. توجه داشته باشید که صادقانه با کاربران سخن بگویید تا بتوانید اعتماد آنها را جلب کنید؛ سعی کنید علاقه کاربران خود را از طریق سوال پرسیدن در بخش کپشن بشناسید! همچنین استفاده از آیتمهای تکمیلی در صفحه سایت و استفاده از اینفوگرافیک و پادکست در کنار محتوای متنی، نرخ تعامل مشتریان و باقی ماندن آنها در سایت شما را چند برابر میکند؛ یا در فرایند تولید محتوای اینستاگرام، توجه همزمان به گرافیک پست و کپشن آن، نرخ تعامل کاربران را بسیار زیاد میکند. این موضوع برای وبسایتهایی که به تولید و ارائه محتوا، خدمات، محصولات، اطلاعات و دیگر موارد میپردازند صادق است. شما در تبلیغات گوگل، باید به ازای هر کاربری که به سایت شما وارد می شود، پول پرداخت کنید و این عدد با توجه به قیمت دلار در ایران ممکن است عدد زیادی باشد.

قبلا هم اشاره کردیم که با توجه به رقابت موجود در صفحه نتایج جستجوی Google، تولید محتوا برای وب سایت رایجترین نوع این کاره. نباید فکر کنید میتوانید محتوای کاملی تولید کنید. نکته خیلی مهم این است که در هر صفحه،باید یکبار از تگ H1 استفاده کنید. در واقع یکی از تگ های اولیه و مهم در محتوای سایت که تاثیر بسزایی می تواند برای نشان دادن سایت شما در صفحه اول گوگل داشته باشد، تگ H1 است. تاثیر لینک های خارجی برای صفحه اول گوگل به مراتب خیلی مهمتر از لینک های داخلی است. باید دقت داشته باشید محتوای متنی که قرار است نوشته شود باید کاملا روشن و واضح باشد، تا نیاز مخاطب برطرف و او در سایت شما ماندگار شود. امیدواریم که از مطالعه مطالب گفته شده نهایت لذت را برده باشید و مطالب برایتان کاربردی، مفید و آموزنده واقع شده باشند. مهمترین مزیت لینک های داخلی این است که کاربران راحت تر به مطالب دیگر در صفحات سایت دسترسی دارند. این کار یکی از روشهایی است که ترافیک غیر ارگانیک به سمت سایت هدایت میکند. لینکسازی های داخلی منجر به ارتباط صفحات مرتبط به یکدیگر میشوند. در این حالت می توانیم دامنه های منقضی شده که مرتبط با کلمات کلیدی ما هستند را خریداری کرده و سپس صفحات محتوا را با بک لینک های مناسب به این سایت اضافه کنیم.

طبیعتا این امر ممکن نیست که شما با کمتر تولید کردن محتوا، بتوانید رقبای کسب و کار خود را کنار زده و رتبه اول در سرچ گوگل را به دست آورید. تولید محتوا برای سایت چیست؟ پایان هر روز گوگل برای شما ایمیلهای اتوماتیک پر از مقالات جدیدی که در اینترنت در خصوص آن کلیدواژه خاص منتشر شده، ارسال میکند. نوآوری و خلاقیت در این حوزه یکی از الزامات آن است زیرا در عصر مدرن اگر در کار خود نوآوری و ابتکار نداشته باشید کار بسیاری سختی در پیش خواهید داشت تا به موفقیت برسید. لازم به ذکر است که این روش نیاز به زمان و تلاش زیادی دارد. ممنوعیت مادام العمر از طرف Google عواقب زیادی به دنبال خواهد داشت. ایرانی هم، امکان استفاده از این سرویس را دارند. هنگامی که یک کاربر بر روی نتیجه کلیک کرده و فکر میکند در مورد موضوعی است که جستجو کرده است، اما به دلیل نامرئی بودن کلمات کلیدی، هیچ یک از مطالب مورد نظر خود را پیدا نمی کند. هنگامی که گوگل دوباره در الکسا می خزد، مطالب جدید شما را به درستی بر می دارد. اگرچه استفاده اشتباه از کلمات کلیدی اهمیت چگالی کلمه کلیدی در تولید محتوا و انواع مختلف متا تگ احتمال پنالتی شدن وب سایت را افزایش می دهد ، اما استفاده همزمان از ویدئوها منطقی به نظر می رسد.