تولید محتوای الکترونیکی در 12 گام

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

احتمالا با دیدن تصاویر بالا و این میزان کدهای جدید نسبت به یادگیری سئو تکنیکال دچار تردید میشوید! در تاریخ می 2021، گوگل به صورت رسمی اعلام کرد که فاکتورهای مرتبط با سرعت و تجربه کاربری صفحات که با نام Core Web Vitals شناخته میشود، یکی از فاکتورهای گوگل برای رتبهبندی صفحات است. این به افزایش رتبه سایت و سئوی شما به چندین روش کمک میکند: محتوای شما را بیشتر نمایش میدهد و این به معنی رتبهبندی بالاتر است همچنین به موتورهای جستجو کمک میکند تا مطالب خود را با کلمات کلیدی مورد نظر برای رتبهبندی درست مرتبط کنند. برای افزایش رتبه سایت خود در الکسا، باید با کلمات کلیدی هدفمند، مرتبط و پر بازدید کار کنید. منصوری در مورد اینکه آیا با کاهش نگرانی از کرونا ساعت اجرای طرح ترافیک نیز به حالت اولیه خود بازخواهد گشت؟ گوگل وب سایت هایی را که مطابق با بهترین روش ها و پذیرایی از کاربران هستند ، پاداش می دهد و با کاهش رتبه بندی ، وب سایت هایی را که از شیوه های ناشایست استفاده می کنند ، جریمه می کند. طی سالهای اخیر و با افزایش نجومی سایتها و صفحات اینترنتی، منابع گوگل برای بررسی و ایندکس آنها با محدودیتهای جدی مواجه بوده و شاهد کاهش سرعت ایندکس یا حتی عدم دسترسی گوگل به سایتها تا چندین هفته بعد از ساخت صفحه هستیم.

شناخت آناتومی و درک بخشهای مختلف یک آدرس به ما کمک میکند تا هنگام ساخت یک صفحه یا راهاندازی یک سایت جدید استانداردهای سئو را به خوبی در آن رعایت کنیم. شناخت انواع تگها برای استفاده در head و body به ما کمک میکند تا بدون تغییر در ظاهر سایت، درک آن را برای رباتهای گوگل سادهتر کنیم. بهعنوان یک متخصص سئو که در حوزه تکنیکال فعالیت میکند باید تنوع و کاربرد این تگها را بهخوبی بشناسیم. تجربه سالها تدریس و انجام پروژه به ما نشان داده است که بسیاری از دانشجویان حتی با داشتن دانش کافی، اعتماد به نفس لازم برای ورود به حوزه تکنیکال را ندارند یا برای اولویتبندی کارهای خود با مشکل روبرو میشوند. برخی از مدلهای نشانه گذاری موجب میشوند که نمایش سایت شما در نتایج گوگل جذابتر شده و شانس ورود کاربران به سایت افزایش یابد. معماری آدرس صفحات یک سایت نقش مهمی در درک ارتباط معنایی و ارزش هرکدام توسط گوگل دارد. شاید متوجه نشده باشید ولی در همین عبارت کوتاه و به ظاهر ساده یک غلط املایی فاحش وجود دارد! سلام،من در مورد کار با کامپیو تر خیلی اطلاعاتم بالا نیست چون فقط تدریس می کردم وکارهای ساده با لپ تابم انجام می دادم وبیشتر کارهای نویسندگیمرودوست داشتم به روش سنتی انجام بدم الان چطور می تونم با نویسندگی کسب درآمدکنم،ممنون می شم از راهنماییتون.

کار اصلی من این بود مقالات را می خواندم و شروع به ویرایش و ادیت مجدد می زدم و یکسری لینک سازی داخلی اگر نیاز داشت انجام می شد و محتوا روان تر نوشته می شد و گاهی کال تو اکشن (دکمه فراخوان یا Call To Action چیست) برای ان مقالات تعریف می کردم و بعد از 4 هفته رتبه الکسا سایت به 8500-8000 رسید. ماتریس تصمیمگیری که در این بخش ارائه میشود متد و تکنیکی ابداعی وبسیما بوده و مشابه آن را در دورههای داخلی و خارجی پیدا نخواهید کرد. در بهینه سازی داخلی تمرکز بر روی عواملی داخلی مانند نام سایت، عنوان صفحات و غیره است. گوگل شدیدا توصیه میکند که تمام تلاش خود را روی حل مشکل کاربر بگذارید. فارغ از آنکه سایت شما با چه زبان برنامهنویسی (مثلا php) یا سیستم مدیریت محتوایی (مثلا وردپرس) نوشته شده است، خروجی صفحات همیشه به صورت تگهای HTML برای کاربر و گوگل نمایش داده میشود. شما باید برای عنوان ویدئو و همچنین توضیحات ویدئو یک متن متقاعد کننده انتخاب کنید؛ یعنی غیر تکراری باشد و کاربر را متقاعد کند که بازی شما را ببیند. در صورتی که سئوی یک مطلب ضعیف باشد به شما نقاط ضعف این مطلب را بیان می کند.

اکثرا شنیده ایم که خرید بک لینک ، می تواند در سئو سایت تاثیر داشته باشد. اگر می خواهید در این دوره در رتبه بندی سایت موفق باشید، نمی توانید به راحتی دست از فاکتورهای بیرون از صفحه ای سئو بکشید و اگرچه وقتی صحبت از فاکتورهای بیرون صفحه ای می شود، لینک سازی به خاطر افراد می آید اما خلاصه به این موضوع نیست. به اشتراک گذاری و بازدید از صفحات موفقیت خوبی به شمار می آیند، اما آیا این روش بازگشت سرمایه برای شرکت امیل داشته است؟ پس از معرفی روش های رایج در نشانه گذاری، نمونه کدها و استانداردهای لازم برای اجرای هر کدام مطابق با دستورالعمل های گوگل را بررسی خواهیم کرد. در این کارگاه شما دستورالعمل های اجرایی برای پیاده سازی هریک از مفاهیم ارائه شده را دریافت خواهید کرد. ولی نگران نباشید برای درک بهتر هریک از این کدها و نحوه استفاده از آنها مثالهای متعددی را با هم بررسی میکنیم. آدرس صفحات ما بهتر است فارسی باشند یا انگلیسی؟