• خانه
  • وبلاگ
  • تولید محتوا؛ آموزش کسب درآمد اینترنتی با تولید محتوا

تولید محتوا؛ آموزش کسب درآمد اینترنتی با تولید محتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

همانطوری که قبلا به این مسئله اشاره کردیم، پیاده سازی تکنیک های دوره جامع آموزش سئو باعث می شود تا شما فعالیت های بازاریابی خود را یکپارچه کنید. البته این روش تنها یکی از فرآیندهای بازاریابی اینترنتی را شامل میشود. اطمینان حاصل کنید که نقشه سایت شما بهطور خودکار بهروز میشود هنگامیکه یک صفحه جدید منتشر میشود یا هنگامیکه یک صفحه بهروز میشود. نقشه سایت XML بهینهسازی شده ساده است، فقط صفحات مهم سایت شما را شامل میشود. در سال 2020 چندین کنگره مهم در آمریکا با حضور مدیران کمپانی بزرگ تکنولوژی مثل فیسبوک، تویتر و البته گوگل برگزار شد که در یکی از این کنفرانس ها خانم Lofgren نماینده سنا آمریکا از سوندار پیچای مدیرعامل اجرایی آلفابت سوالاتی پپرسید که پاسخ آنها گویای پیچیدگی سئو می باشد. نکتۀ مهم آن است که بسیاری از دانشجویان نیز به سیگار روی آوردهاند و مهمتر آنکه با وجود شناخت مضرات آن، استعمال دخانیات در بین دانشجویان در حال افزایش است (قدوسی و همکاران، 1392: 10). درحقیقت، افزایش مصرف سیگار در سالهای اخیر در بین قشر تحصیلکرده و دانشجویان، موجب توجه بسیار به این مسئله شده است؛ بهگونهای که رئیسان دانشگاهها به دنبال راههایی برای کاهش تعداد دانشجویان سیگاری در دانشگاهها هستند. این نشان میدهد که هرگونه اطلاعات انتقالیافته بین وبسایت و سرور (مانند نامهای کاربری، رمزهای عبور، اطلاعات شخصی و غیره) رمزگذاری شده است.

ابزار فوق به شما توصیههایی را در مورد آنچه برای تغییر سرعت نیاز دارید نشان میدهد اما همانطور که در بالا ذکر شد، یک مسئله فنی است و شما ممکن است نیاز باشد یک توسعهدهنده وبسایت استخدام کنید. HTTPS یک سیگنال رتبهبندی معروف و راه دیگری برای ایجاد اعتماد با کاربران شما است. هنگام نصب SSL بر روی سرور خود، وبسایت شما میتواند با استفاده از https قابلدسترسی باشد. علاوه بر عنوان خود، آن را نیز شامل تاریخ منتشرشده و تاریخ آخرین بهروزرسانی است. همچنین میتوانید پیامهای جذاب و مناسب کاربران که در کامنتها و دایرکتها برای شما ارسال میکنند را به عنوان منبعی برای تولید محتوا اینستاگرام در نظر گرفت. و معمولا تولید محتوا برای دستیابی به اهدافی مثل کسب درآمد، افزایش فروش، وفادارسازی مشتری و … یک وبسایت AMP جایگزینی برای یک وبسایت سریع موبایل فرندلی نیست. یک بحث طولانی در جامعه سئو وجود دارد که اگر شما صفحات AMP را قبول کنید، استفاده از این رویکرد مزایا و معایبی دارد. اگر وبسایت شما تست را نپذیرفت، شما باید کارهای زیادی انجام دهید و این کار را در اولویت اول قرار دهید. اضافه کردن SSL به دامنه شبیه به انتقال به یک دامنه جدید است، بنابراین شما باید این روش را با دقت انجام دهید.

با معرفی الگوریتم mobile first index توسط گوگل ، گوگل سعی خواهد کرد نسخه موبایل وبسایتها را بر اساس محتوای نسخه موبایل طبقهبندی کند، بنابراین هر محتوایی که روی دسکتاپ داشته باشید نیز باید در موبایل (ازجمله هر لینک داخلی یا سایر عناصر موجود در وب دسکتاپ شما) موجود باشد. بنابراین اگر به فکر تولید محتوای متنی سایت یا نوشتن محتوا برای شبکههای اجتماعی هستید، در گام اول فرایند آن را مشخص کنید و طبق یک برنامه مدون پیش بروید. اما نباید این نکته را ذکر نکنیم که بخشی از سئو به کار تولید محتوا مربوط می شود، On Page SEO این اصلاح یا کلمه به معنای سئو داخلی سایت است که کارشناس تولید کننده محتوا باید آن را رعایت کند که بخش عمده ای از آن به محتوای تولید شده ای که در سایت قرار میگیرد میرسد. مصاحبه شوندگان بیان میکردند که این طرح در ایجاد تعادل بین کار و زندگی به آنها کمک کرده است.

می­باشد که نشان میدهد بین این دو شاخص همبستگی مستقیم وجود دارد و هر قدر کشورها در جهت جهانی شدن موفق­تر باشند، در زمینه توسعه انسانی نیز موفق­تر خواهند بود. اگر شما نیز نسخه منتشر شده رایگان را نصب کنید در خطر خواهید بود. درگذشته SSL برای وبسایتهای فروشگاهی اهمیت داشت، اما امروزه هر وبسایت در اینترنت باید SSL را نصب کند. اگر شما SSL نصب نکردهاید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با ارائهدهنده سرویس میزبانی خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید SSL را در حساب شما فعال کنند و سپس شما باید از روشهای انتقال دامنه برای فعالسازی SSL در وبسایت خود بدون از دست دادن رتبه خود استفاده کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از این ابزار گوگل، موبایل فرندلی بودن وبسایت خود را بررسی کنید. بهترین حالت این است که 10 انجمن پر بازدید و مرتبط با حوزه کاری تان را پیدا کنید و به صورت مستمر در آن ها فعالیت کنید.