منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توسعه دهنده وب شغلی برای تمامی فصول – مهندس پیمان محمدپور

توسعه دهنده وب شغلی برای تمامی فصول – مهندس پیمان محمدپور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به دلیل بیماری کرونا سعی کردیم که به صورت وبینار به آموزش یک ساعته سئو بپردازیم! لینک هایی که به صورت مصنوعی در سایت های غیر مرتبط با موضوع ساخته می شود، لینک سازی مصنوعی می گویند. راه های بالا بردن رتبه الکسا یا همان کاهش رتبه الکسا سایت با روش های مختلفی صورت می گیرد ، برای برخی از روش ها باید هزینه کنید که غیر اخلاقی است و همچنین پایدار هم نیست! همچنین میتوانید به مقاله سئو چیست در سایت وبسیما مراجعه نمایید. علاوه بر این زمانی که میخواهید وبسایتی را مجاب کنید که در سایت آنها پست مهمان قرار دهید باید درخواست های متفاوتی به سایت های مختلف ارسال نمایید و ابتدا باید بدانید که هر سایتی به چه چیزی نیاز دارد و نیاز سنجی کنید سپس درخواستی بدهید که در جهت رفع نیازهای آن سایت نیز باشد تا درخواست شما قبول شود. کاری که باید انجام دهید این است که صفحات فرود مرتبط با کلمات کلیدی اصلی سایت ایجاد کنید و برای آنها نیز بک لینک دریافت نمایید.

اگر یک برند بزرگ، یک آژانس سئو استخدام کند، این یک حرکت استراتژیک است که باید از نظر رقبا مخفی بماند. این روش پرداخت هزینه ای سئو زمانی مناسب است که شرکتی که قرار است بهینه سازی سایت شما را به عهده بگیرید کاملا از طرف شما شناخته شده و علاوه بر اعتبار ، در زمینه سئو، دارای سابقه خوبی باشد. اگر وارد قسمت پرداختها شوید، مشاهده میکنید یک تب به نام بانک ملت به لیست شیوههای پرداخت اضافه شده است. برای بررسی لینک سازی رقبا، ابزار هایی وجود دارد مثل Ahrefs، Majestic SEO، SiteReviewTools و MOZ که با استفاده از آنها می توان لینک های ورودی به سایت را مشاهده کرد. چرا که تمرکز گوگل بر روی لینک سازی ها خارجی بیشتر از هر وقت دیگر است. این کار باعث میشد هر دو سایت بتوانند جایگاهشان را در صفحه نتایج بهبود دهند. بهینه سازی سایت که ما نیز آن را به اختصار سئو سایت مینامیم دقیقاً کاری میکند تا شما در نتایج … جمعآوری دادهها تا مرحلۀ اشباع نظری مقولهها تا جایی ادامه یافت که امکان دستیابی به دادههای جدید دیگری فراهم نبود. تمام لینک سازی های خارجی که برای یک سایت صورت میگیرد ممکن نیست که از این 4 حالت خارجی باشد.

در مقاله لینک سازی خارجی چیست ، باید بگوییم با اینترنتی شدن بسیاری از مشاغل و هوشمند شدن موبایل ها، کمتر کسی دیده می شود که دیگر گوشی هوشمند و یا کامپیوتر نداشته باشد. در کل محتوای متنی نوشته شده باید جامع و مفید باشد. این کار مفید است؛ زیرا این لینک ها، بازدیدکنندگان را در سایت شما راهنمایی می کنند و باعث می شوند با محتوای مرتبط درگیر شوند. تنها بالا بودن قدرت صفحهی اصلی کافی نیست تلاش کنید قدرت صفحاتی که کلمات کلیدی اصلی سایت شما در آنها هستند افزایش پیدا کنند که تاثیر بسیار مثبتی بر سئوی سایت خواهد داشت. می باشد و روش غیر مستقیم لینک سازی خارجی مثل دریافت بک لینک طبیعی از وب سایت ها، تولید محتوا با کیفیت بالا و… 2. وب سایت هایی که آتوریتی بالا دارند برای لینک سازی مناسب می باشند. همان طور که در تمام مطالب مربوط به لینک بیلدینگ اشاره شده که یکی از عوامل موثر در رتبه بندی سایت ها تعداد بک لینک های باکیفیت بالاست.

در بخش سوم به مطالعات انجام یافته در این مورد اشاره شده است. همانطور که میدونین، این کار در کنار وقت و تلاش زیاد، درک پیچیده ای از زبان های مختلف برنامه نویسی و نحوه استفاده از اونها رو لازم داره. شما در هنگام لینک سازی باید توجه کنید که در سایت هایی که زبانش با زبان کشور شما یکی است، لینک سازی کنید؛ اما وب سایت های خارجی که در زمینه موضوع مرتبط با شما کار می کنند، ریسک پنالتی شدن وب سایتتان را بسیار کاهش می دهند. این وب سایت ها به مرور زمان اسپم می شوند و دیگر نباید در داخل آنها لینک سازی کرد؛ چرا که این وب سایت ها اسپم شده اند و ارزش و اعتبار لینک شما را کاهش می دهند. ساختن ایده های جذاب در تولید محتوا مهم واقع شده است؛ بنابراین تولید کننده محتوایی که از ایده های شگفت انگیز استفاده کند، برنده می شود.