تقویم محتوا چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مفهوم بانس ریت در سئو به چه معناست؟ 18. کلاس آموزش الکترونیکی دارای چه امکاناتی است و برای چه منظور فراهم گردیده است؟ 15. آیا فراهم سازی تجهیزات الکترونیکی از سمت واحد تولید محتوا سامانه وجود دارد؟ بله، بنا به رویداد آموزشی که تصمیم به اجراست می توانید از واحد تولید محتوا آموزش الکترونیکی مشاوره دریافت کنید و از تجهیزات در اختیار این واحد استفاده کنید. بله، تصویربرداری از کلاسهای حضوری دانشگاه از مهر ماه سال 98 در برنامه استودیو تولید محتوای آموزش الکترونیکی قرار گرفته و محتوای تولید شده در سامانه ocw منتشر می شود. ما به شما آموزش می دهیم که چگونه نه تنها ترافیک را به وب سایت خود اضافه کنید، بلکه آن را حفظ نموده و بازدید کننده دائمی داشته باشید. 8. آیا انتشار ویدئوی آموزشی در ocw مدرس را ملزم به پاسخگویی به سوالات آموزشی کاربران می کند؟ از طرفی استقبال بالای کاربران از کلاسهای آنلاین و از طرف دیگر، پاندمی کرونا و محدودیتهای اجتماعی، باعث رونق وبینارها شد. به نظر میرسد برخی از ملزومات ترافیکی که میتواند راهنمای شهروندان و رانندگان برای رفتوآمدهای شهری باشد متاسفانه این روزها به سرقت میرود و جایگزینی دیرهنگام آنها باعث به اشتباه افتادن برخی شودو عملا به نظر میرسد درصدی از این ترافیک به همین موضوع سرقتهای سریالی تاسیست و تجهیزات ترافیکی، معیوب و یا درواقع به نقصان این تاسیسات و تجهیزات برمیگردد.

گاهی با مطرح کردن یک جمله قصار هم میشود اصل موضوع را انتقال داد. به این موضوع توجه کنید که نمی توانید تمام ولاگ ها را یکجا فیلم برداری کنید و به دلیل ماهیت آن باید در هفته و به روز ساخته شوند. این کلاسها به یک مانیتور لمسی عریض (65 اینچ) که همانند تخته امکان نوشتن را برای اساتید فراهم می سازد تجهیز گردیده است.این مانیتور به یک کامپیوتر به روز متصل است و برای انتقال صدا و تصویر نیز به صورت جداگانه وبکم و میکروفن بی سیم داراست. بله، امکانات الکترونیکی بنا به درخواست دانشکده ها در کلاسهای آموزشی مشخص شده از سوی دانشکده نصب گردیده که امکان حضور افراد برای تشکیل کلاس ترکیبی را فراهم می سازد. بله، با تایید محتوای آموزشی و مدرس کلاس و پس از بازبینی فنی کیفیت صدا و تصویر از سمت استودیو،امکان انتشار وجود دارد. با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی تک تک این سایز ها بپردازیم و حداقل و حداکثر هر اندازه تصویر را معرفی کنید.

خیر، سامانه OCW هیچگاه مدعی جایگزینی تعامل زنده به جای محتوای آفلاین نیست و بنا به دلایل اثبات شده ویدئوی آموزشی نمی تواند جایگزین صد در صد آموزش زنده باشد. هر چه ترافیک ورودی و تعامل در سایت شما بیشتر باشد رتبه الکسای بهتری کسب خواهید کرد. اما تعامل حلقه لازم بین دانش پذیر و مدرس است، سامانه ocw برای این منظور صفحه ایی متخص هر مدرس ایجاد می کند که در آن صفحه علاوه بر بیوگرافی مدرس،اطلاعات تماس مدرس که شامل وب سایت شخصی و همچنین ایمیل مدرس است نیز درج شده و دانش پذیر می تواند برای مدرس ایمیل ارسال کند و مدرس در صورت تمایل پاسخگو باشد. کنترل بر کیفیت محتوای های تولیدی سایر شرکت ها و یا افراد نیز از مرحله تولید تا انتشار نیز بر عهده این واحد است. واحد تولید محتوا آموزش الکترونیکی از سال 1396 با هدف تولید ویدئوی آموزشی با کیفیت از محتوای آموزشی دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفته است. سعی کنید بجای اینکه از تعداد بسیار زیادی از بک لینک استفاده کنید کیفیت را به کمیت ترجیح داده و بجای آن سعی کنید بر تولیدِ محتوایِ خوب و گرفتن بک لینک از سایت هایی که ارزش بالایی دارند.

وقتی یک وب سایت به وب سایت دیگری لینک می شود ، گوگل می خواهد ببیند که این دو سایت به هم مرتبط هستند. در حال حاضر خیر، این سرویس در حال توسعه است و به زودی سایر امکان تعاملی نیز به سامانه OCW متصل می گردد که امکان دریافت بازخورد کاربر از آموزش را دارد. بخش سرعت هنوز در مراحل تجربی به سر میبرد، اما با این حال باز هم اطلاعات مفیدی درباره میزان سرعت Load سایت روی موبایل و دسکتاپ به شما میدهد. در حال حاضر این سرویس تنها برای دروس سرویس و پرجمعیت دانشگاه انجام می پذیرد و در آینده این امکان با ظرفیت محدود برای سایر دروس نیز انجام می پذیرد. اساتید محترم می توانند با مراجعه به و تماس با نماینده آموزش الکترونیکی در دانشگاه خود،از امکانات کلاس آموزش الکترونیکی که در دانشکده ها فراهم گردیده استفاده کنند. بله،تمامی نرم افزارهای مورد نیاز تولید ویدئوی آموزشی به روی کامپیتور موجود در کلاس آموزش الکترونیکی نصب گردیده است و این کامپیتورها به FTP نیز متصل هستند که امکان ارسال فایل ویدئوی تولید شده را نیز فراهم می کند.