• خانه
  • وبلاگ
  • تقویت آنتن دهی و افزایش قدرت سیگنال مودم – عرفان نت

تقویت آنتن دهی و افزایش قدرت سیگنال مودم – عرفان نت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یکی از خدمات سئو طلوع، افزایش سرعت سایت است. مطابق با الگوریتم رنک برین گوگل نرخ پرش هم اکنون یکی از مهمترین معیارها برای افزایش رنکینگ است. البته همان طور که قبلا هم گفته شد هرچه اعتبار سایت لینک دهنده بیشتر باشد، لینک او هم از اهمیت بیشتری برخوردار است. سعی کنید کیفیت ویدیوهای ساخته شده مناسب بوده و از حجم مناسب نیز برخوردار باشند. باید برای ویدیو خود یک عنوان مناسب به همراه توضیحات کافی و شامل کلمات کلیدی اصلی قرار دهید. روش دانلود فایل: اجبار به دانلود: اگر از این گزینه استفاده کنید، آدرس فایلها در هاست نمایش داده نمیشود، از این روش برای حفظ آدرس اصلی استفاده می شود. سپس برای حذف کردن noiseدر بخش audio گزینه enable noise removal را انتخاب می کنیم . به مرور و با کاهش نرخ پرش سایت میتوانیم به افزایش ورودی به وب سایت دست پیدا کنیم. اگر گوگل نتواند صفحه را از طریق سایر لینکهای سایتتان پیدا کند اینطور به نظر می رسد که آن صفحه جذاب نیست و بنابراین احتمال دیده شدن آن توسط کاربران به شدت کاهش پیدا می کند.

به صفحه Mobile-Friendly Test مراجعه کنید و آدرس صفحه اصلی سایت خود و هرصفحهای از سایت خود که میخواهید از موبایل پسند بودن سایت خود از نظر کاربران و گوگل مطمئن شوید را وارد کنید. نام و آدرس وبسایت خود را در ویدیو ذکر کنید و به صورت نوشتاری نیز آن را در ابتدا یا انتها و حتی در میانههای ویدیو قرار دهید. این کار آدرس و نام سایت شما را در ذهن مخاطب ثبت خواهد کرد. برای دانلود این نرم افزار تولید محتوا می توانید نام آن را در گوگل جستجو کنید و آن را دریافت کنید. همچنین برای تولید محتوای متنی استفاده از نرمافزار ویراستیار توصیه میشود. حالا در نظر داشته باشید که با استفاده از روشهایی CTR شما در همین جایگاه سوم دوبرابر شده و به ۸% افزایش پیدا کند. جهت بالا بردن بازدید کننده سایت می توانید بازاریابان را استخدام کرده و با آنها پورسانتی ارائه دهید و مطمئن باشید که این عمل بسیار سریع موجب افزایش بازدید سایت تان می شود. متأسفانه ، بسیاری از صاحبان مشاغل هنوز SEO های خود را بر اساس کلاهی که بر سر می گذارند انتخاب می کنند ، حتی زمانی که این کلاه فقط در تماس های فروش ظاهر می شود.

SEO PowerSuite به کاربران خود سرویس قابلیت تجزیه و تحلیل عمیق لینکها را ارائه میدهد. این بی مرزی همه چیز را عوض میکند و نبرد شدیدی بین ارائه دهندگان محتوا به وجود می آورد. اصلا هدف از اینکار تبلیغات افراطی و بی حد و اندازه نیست. با اینکار و شبکهسازی خوب در لینکدین بازدید خوبی را میتوانید از این شبکه اجتماعی دریافت کنید و همچنین به سئو و بهینه سازی مطالب خود در گوگل به نحو قابل توجهی کمک کنید. لینکدین امکاناتی نظیر تعداد بازدید، لایک و کامنت را برای مقاله ها فراهم کرده و علاوه بر این میتوانید در مقالات خود به سایت خود لینک دهید. و سعی کنید برای هر کلمه کلیدی یک ویدیو منحصر به فرد بسازید و آن را منتشر کنید. سعی کنید محتواهای یکنواخت نداشته باشید و قالب و طول آنها را به صورت منظم و برنامه ریزی شده عوض کنید. در سریعتر زمان ممکن وبسایت خود را با کمک برنامه نویس و طراح سایت خود برای موبایل بهینه کرده به طوری که از طریق موبایل بتوان به تمامی بخشهای سایت به راحتی دسترسی داشت. نه تنها پر هزینه تر شدن فیلم، بلکه تاخیرهای زیادی که در برنامه ساخت فیلم هم به وجود آمد، به خاطر حساسیت های امریش است.

اهمیت بهینه سازی لینک های وب سایت شما هم برای لینک دهی داخلی و هم لینک دهی خارجی صدق میکند. CTR هم اکنون یکی از مهمترین فاکتورهای افزایش رنک در الگوریتمهای گوگل است. یکی از مهمترین مکانهایی که ما با این معیار مواجه میشویم در سایت الکسا است که برای هر وبسایت درصدهای مختلفی را نشان میدهد و البته که آمار بانس ریت نیز روزانه ممکن است عوض شود. مهمترین عوامل در بهبود نرخ پرش سایت عبارتند از: افزایش سرعت سایت، بهبود سایت برای موبایل، پیشنهاد مقالات مرتبط در پایان محتوا، استفاده از UI و ظاهر مناسب برای سایت، محتوای استاندارد و خوانا و همچنین رفع ایرادات فنی سایت. شاید بتوان گفت سخت ترین مرحله برای دریافت رتبه بهتر در موتورهای جستجو، لینک سازی مناسب است. «بهینهسازی برای موتورهای جستوجو | سئو» (Search Engine Optimization) یکی از اصول بازاریابی است که بر رشد ترافیک یک صفحه وب از طریق موتورهای جستوجو آنهم به صورت طبیعی (بدون پرداخت هزینه) تاکید دارد. اگر صفحه مورد نظر شما مشکلی نداشته باشد با پیغام سبز رنگ Page is mobile friendly مواجه خواهید شد. در وبسایت همانند مغازه لباسفروشی زمانی که یک بازدیدکننده وارد اولین صفحه از سایت ما شود و بدون بازدید از صفحهای دیگر از همان صفحه خارج شود بانس ریت محاسبه شده و افزایش پیدا میکند.