تفاوت بین طراحی وب و توسعه چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ویدیوی سئو یا SEO چیست؟ همان طور که گفته شد شما برای انتشار محتوا در فضای مجازی نیازی به سایت های دیگر و یا کانال های دیگران ندارید بلکه باید برای خود یک سایت یا کانال در شبکه های اجتماعی مانند اینستا ایجاد کنید. به روش هایی برای ایجاد نمودن محتویات گفته می شود که شما یک موتور جستجو با کلمات کلیدی مورد نظری که کاربران روزانه جستجو می نمایند را هدف قرار می دهید. باز هم تاکید می کنم هر کدام از روش های گفته شده به تنهایی می تواند باعث افزایش چند برابری بازدید سایت شما شود. منظور از استفاده کرن اینتر این است که جملات را پشت سر هم ننویسیم. وقتی یک محتوا به خوبی سئو شده باشد به این معنا است که کاربران و مخاطبان شما در فضای مجازی می توانند به راحتی آن را با سرچ در گوگل google یا بینگ bing یا هر یک از پلتفرم های دیگر پیدا کنند. هرچند این کار مزیت های زیادی را در بخش برندیگ سایت دارد با این حال سبب می شود که ارزش وبلاگ ها به دلیل لینک های بسیار به یک سایت و محتوا کپی بسیار پایین بیاید.

اکثر بک لینک های این سایت اعتبار دامنه زیر 40 دارند که جزو بک لینک های باکیفیت پایین محسوب میشود. این سایت هم جزو قدیمی های ایران هستش و تقریباً تمام سئو کارها این سایت رو میشناسن. بنابراین اگر به این بخش از دنیای وب علاقه دارید، باید مهارتهای خود را به عنوان یک “طراح رابط کاربری یا طراح UI” یا به عنوان یک “طراح تجربه کاری یا طراح UX” یا هر دو ارتقا دهید. برای همین شما پس از سفارش تولید محتوا و انتشار آن به تدریج شاهد رشد سایت خود خواهید بود و در صورتی که سایت شما در ابتدای راه جذب مخاطب است، باید با صبر تلاش کنید تا با تولید محتوای با کیفیت به طور مدوام هر روزه ترافیک سایت خود را افزایش دهید تا بتوانید در مدت زمان نه چندان طولانی موفق به مشاهده نتیجه تلاش های خود در این عرصه شوید. فرض کنید شما داخل سایتتان میز و صندلی میفروشید، اگر فردی میزی را انتخاب کرد و خواست پول را پرداخت کند اگر شما در لحظه آخر با یک متن درست به آن شخص پیشنهاد دهید که اگر این صندلی را هم بخرید فلان قدر تخفیف میدهیم، احتمال اینکه فروش شما بیشتر شود خیلی افزایش مییابد.

چون تقریباً هر کسب و کاری برای ورود به دنیای آنلاین و استفاده از این فضا به یک توسعه دهنده وب نیاز دارد که بخواهد با مشتریان خود ارتباط برقرار کند، یک تصویر برندسازی مثبت در زهن مشتریان ایجاد کند و فروش را افزایش دهد. من به شدت پیشنهاد می کنم که وقتی مقاله های شما در وب سایت شما منتشر می شود و البته در گوگل فهرست بندی می شود (بسیار مهم است!) ، بعداً برگردید و بخشی از آن را به اشتراک بگذارید ، مخصوصاً برای دوستانی که وب سایت خود را تازه راه اندازی کرده اند. در نتیجه گوگل تاثیر مثبتی برای این مقاله لحاظ میکند. ابزار گوگل سرچ کنسول : توسط این ابزار می توانید متوجه شوید که چه صفحاتی دارای مشکلات Index شدن و Crawl شدن هستند تا بتوانید آنها را بهتر نمایید. بعد از مشخص شدن کلمه کلیدی و سوالات در تولید محتوای متنی نوبت به آن میرسد که به تمامی آن سوالات پاسخ دهیم.

پس در گام اول هدف را برای خودتان مشخص کنید. سئو تفاوت یک سایت موفق که جایگاه خوبی در نتایج جستجو کسب کرده و بازدیدکننده زیادی را جذب میکند را با سایر رقبا مشخص میکند. به جای تلاش برای راهاندازی سایتهای جعلی، ایجاد محتوای با کیفیت در دامنه خودتان است. دقت کنیم. فعل “میباشد” فعل غلطی است که ما در فارسی نداریم به جای آن از “است” استفاده کنیم. لینکدهی داخلی علاوه بر تاثیر بسیار مثبت در سئو به مخاطبان ما کمک میکند تا مطالب مفید بیشتری مطالعه کنند. اگر در طول تولید محتوای متنی به کلمه یا جملهای برخوردیم که قبلاً در مورد آن مقالهای نوشته بودیم و خواندن آن مطلب برای کاربران میتواند مفید باشد، بهتر است به آن مقاله لینک بدهیم. پس لازم است با اصول تولید محتوای متنی آشنا باشید. و آیا با انواع محتوا و اهمیت هر یک از آن ها آشنا هستید؟ در انتها مراحل نوشتن یک مقاله فوقالعاده را با هم بررسی کردیم. در این مقاله ،اهمیت رتبه الکسا را بررسی خواهیم کرد. روند مشاهده تاثیر مثبت انتشار محتوا در هر یک از پلتفرم هایی که در اختیار دارید می تواند چیزی بین یک تا چند ماه به طول انجامد و در صورتی که شما در این مدت به تولید انواع محتوا که جذابیت لازم برای کاربر را داشته باشد ادامه دهید، خواهید توانست به مرور رتبه خود را در موتورهای جستجو افزایش داده و به رنک های بالاتر در گوگل و یا سایر پلتفرم های موجود در اینترنت برسید.